Kobieta, makijaż – co myżlą faceci?

  • Autor
    Odp.
  • netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Dziwna rzecz. Otóż mój chłopak nie lubi jak się maluję. A najczęsciej maluję oczy i usta. Usta jeszcze przeżyje jak mam jakiż błyszczyk. Ale oczy masakra, a tylko tuszem maluję! Nie rozumiem tego:/. ja sie lepiej z tym czuje jak mam cos na oczach, bo mam bardzo jasne brwi i rzesy.

    On mowi, że kocha mnie taka jaka jestem, bez makijażu… Ech, czasem to koszmar.

    Tak samo paznokcie… Żadne rażace w oczy kolory nie przejda. Tylko mleczny i przezroczytsy.

    jak myslicie dlaczego tak mu to przeszkadza?:| to tylko rzesy

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Qrcze, skoro Cie kocha to nie powinien krytykowac tak Twojego wygladu! Powiedz mu, ze malujesz rzesy by sie poczuc atrakcyjna sama dla siebie. Przeciez to nie grzech pociagnac rzesy tuszem. Tez mam jasne, tak jak Ty i nie wyobrazam sobie nie wymalowac oczu! 😯 Moj facet tez lubi jak mam mocny makijaz.
    Moze Twoj luby boi sie, ze jak bedziesz sie malowac, poprawiac swoja urode, staniesz sie jeszcze ladniejsza i bedzie mial konkurencje? 🙂

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hehe, też o tym myżlałam. No ale sama nie wiem…

    Przypomina mi sie taka kwestia, hmm gdzież wychodzilam sama bez niego(nie pamietam gdzie) ale nie mialam zamiaru sie spotykać z nim, nie bylo tego w planie, myslalam ze wroce do domu i tyle. Oczywiscie pomalowalam oczy, no i sie z Nim spotkalam. No i powiedzial, cos w rodzaju, no ladnie wychodziłaż i musiałam sobie oczka pomalowac… Zupełnie nie rozumiem o co mu chodzilo;)

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Heh.. nie wiem czemu mu to tak przeszkadza.

    Ja mam natomiast taki problem, że mojemu chłopakowi rzadko podoba się mój nowy makijaż. Ostatnio miałam ochotę zmienić troszkę kolory cieni do powiek, ale żeby dalej były delikatne i subtelne, bo mocnego makijażu nie lubię. Wybrałam jasny i żredni różowy, bo miałam czerwoną sukienkę. Pomieszałam te kolorki i wyglądało to fantastycznie… nie mogłam wzroku od siebie oderwać i miałam nadzieję, że sam będzie mile zaskoczony.

    A on tylko powiedział, że wyglądam jakbym miała oczy podbite…. 😕

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    @Magduż wrote:

    A on tylko powiedział, że wyglądam jakbym miała oczy podbite…. 😕

    Ech, no niestety tacy są faceci:/. Nie lubią zmian (chyba).

    No cóż, nam się rożne rzeczy podobają, a im często nasze upodobania nie:/

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No i powiedzial, cos w rodzaju, no ladnie wychodziłaż i musiałam sobie oczka pomalowac… Zupełnie nie rozumiem o co mu chodzilo;)

    No to wszystko jasne, zazdrosny jest 😉 Zagadka rozwiazana 😛

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    No i powiedzial, cos w rodzaju, no ladnie wychodziłaż i musiałam sobie oczka pomalowac… Zupełnie nie rozumiem o co mu chodzilo;)

    No to wszystko jasne, zazdrosny jest 😉 Zagadka rozwiazana 😛

    Hmm, no nie wiem czy to takie proste.. no ale coz innego mam zrobic

    I tak mowi, że są brzydkie rzęsy…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    I tak mowi, że są brzydkie rzęsy…

    Aha, no to spoko ma…. 😯 Chyba sam nie wie czego chce.Z jednej strony chcialby miec atrakcyjna dziewczyne a z drugiej gdy sie za bardzo malujesz to jest zazdrosny….
    heh ci faceci….Kto ich zrozumie… 😕

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a mój lubi jak jestem wymalowana 🙂
    tzn ja mam zasadę taka.. mam zawsze ładnie wyglądać… nie ważne czy gdzież idę czy nie..

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    eh a mój mówi: podoba mi sie jak jesteż pomalowana. Ale nie lubię nienaturalnego makijazu.. tapeta i te sprawy.

    A jesli chodzi o Ciebie. hmm sam tusz;/ troszke Go nie rozumiem heh. ale kazdy ma swój gust. Powiedz mu że dla Niego chcesz wygladac jeszcze ładniej. I że wolalabys aby to zaakceptowal 🙂 o. a z ta konkurencją to hmm tez mi się tak wydaje 😀

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    wydaje mi sież ze jest zazdrosny…moze sam nawet sobie tego nie uswiadamia. Ciekawa jestem jakie kobiety mu sie podobają tak ogólnei, np. na jakie aktorki zwraca uwage itp…. ciekawe czy tez na takie nieumalowane? 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    np. na jakie aktorki zwraca uwage itp…. ciekawe czy tez na takie nieumalowane? 😉

    Aktorki zazwyczaj sa umalowane 😛 Tylko niektore maja dyskretny makijaz 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mojego faceta zawsze wkurzzało to ze sie maluję mimo tego iż nie jest to „tapeta”. Zawsze mówi że podobam mu sie taka jaka jestem. Kiedys to i nawet powiedział że z rana tez slicznie wyglądam 🙂 . No ale jesli chodzi o mój stosunek do makijażu to jesli gdzies wychodze to przeważnie z makijażem choc zdaża sie i bez 😉 nie strasze ludzi więć jest ok

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja slysze, ze jestem piekna niezaleznie od tego czy mam makijaz czy nie. moj facet nie ma wplywu na to jak sie ubieram, ani jak sie maluje. pozostaje mu to tylko akceptowac.

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    zgadzam sie z Parvati 😉 co mu wlasciwie do tego? Skoro mnie wybral, to chyba moj makijaz i styl mu sie podobaly…

    choc nie powiem, troche obawiam sie momentu gdy zobaczy mnie bez makijazu, a to nastapi za pare dni na wspolnych wakacjach 😕
    Czas pokaze 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta, makijaż – co myżlą faceci?"

Przewiń na górę