• Autor
    Odp.
  • OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja proponuje trening aerobowy który jest jedynym treningiem, który spala tkankę tłuszczową jednak należy pamiętać o tym że tkanka tłuszczowa schodzi z całego ciała, nie da się wybrać danej partii z której akurat chciałabyż schudnąć, to że niektóre miejsca są bardziej krępujące wynika z naszych predyspozycji do danej partii co jest uwarunkowane genetycznie.

    Pozdrawiam Ewelina Jakubiak

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hej, mam problem z boczkami. Jestem ogólnie szczupła, ale te koszmarne boczki spędzają mi sen z powiek. Wyłążą paskudnie ze spodni ¦ ćwicze i mam diete, ale to nie to.. znacie jakiż dobry sposób na pozbycie się ich w choćby małym stopniu???

    Jeżli ogólnie jesteż szczupła, a boczki wystają Ci ze spodni, może masz za mały rozmiar spodni? :] Jak żciżniesz nawet najchudszą laskę to zawsze będzie coż wychodzić.

    Co do odchudzania- najlepiej nie za gwałtownie. stopniowo zmniejszać porcje, odstawiać biały chleb, słodycze, alkohol przede wszystkim.

    jimmychoo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Również mam porblem z boczkami i przez to noszę majtki wyszczuplające. Nie jest to rozwiązanie, więc szukam jak schudnąć dietaszybak łatwa i przyjemna dla takich leniuszków jak ja nie istnieje, więć ćwiczę brzuszki i staram się uważać co jem.

    bioevo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dużo gimnastyki, ważne żeby robić to regularnie, wtedy efekty pokażą się już po kilku tygodniach[/u]

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja to teraz ma urlop 2 tygodnie i postanowiłam troche zgubic ciałka,u mnie najlepiej działaja brzuszki i silna wola:)Chociaż bardzo lubie jesc,a słodycze to najbardziej to wiem,ze to jest moj najwiekszy wrog jesli chodzi o odchudzanie.Zawsze tyje w brzuch i to moja zmora.Powiem szczerze,że wole sama cwiczeniami i dieta sprawic,że bede miec mniej cm w pasie,niż isc na jakis zabieg,bo te pieniadze wole przeznaczyc na jakies ciuchy.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Kurde też nie lubię strasznie tych swoich boczków bo okropnie to wygląda jak się wylewa taki tłuszczyk ze spodni. Basen trochę pomaga w kształtowaniu sylwetki, ładnie ją modeluje, a na boczki super jest hula-hop 🙂 Kupcie sobie zwykły, do żrodka nasypcie trochę kaszy żeby było cięższe i żmigajcie. Wysiłku to dużo nie kosztuje a boczki znikają.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Też ich nie lubię.. i chudnie mi wszystko tylko nie one hehe

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ty też tak masz?? Hehe wybacz, że to napiszę ale cieszy mnie to niezmiernie. I nie z powodu tego, że masz boczki i tego nei lubisz, tylko z tego powodu, że myżlałam, że tylko mi chudnie wszystko a boczki zawsze zostają. Ale zakupie sobie niedługo hula hop i będę żmigać. W końcu wakacje za pasem

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A czy słyszałyżcie o zabiegu Slim Lipo?
    On mysle w tych przypadku moze okazac sie pomocny.

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Lipolizę iniekcyjną, widziałam laskę przed i po i naprawdę jej to pomogło.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A po zabiegu podobno chodzi sie w jakimż specjalnym kombinezonie czy cos?
    macie moze fotki jak to wyglada?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Lipolizę iniekcyjną, widziałam laskę przed i po i naprawdę jej to pomogło.

    Czy to coż innego niż lispsukcja?mogę mylić nazwy nie korzystałam:)
    Jedynym sposobem, jest dieta plus ćwiczenia.Jak sie jest w innych miejscach szczupłym to jest nadzieja na szybkie pozbycie boczków.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Oj wydaje mi sie ze te dwa zabiegi jakoż sie różnią.
    [usunięto_link]
    tu znalazłam cos o liposukcji

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    p****żc na dietę, zapisać sie na ćwiczenia na boczki na siłce i znikną, albo zapodac gatki wyszczuplające hihi, o wiele szybciej zadziałają tylko cholibka gorąco w nich troszku:)

    frotta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mi pomogły zabiegi endermologiczne + dobra dieta, oraz wypijanie ok 2,5l litrów płynów…:) zabiegi wykonuje w Koszalinie na ul Modrzejewskiej

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??"

Przewiń na górę