• Autor
    Odp.
  • Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi pomogła 6 weidera 🙂 Ćwiczenia ciężkie i to bardzo, ale efekty widać już po kilku dniach.

    Długo robiłaż a6w? Ja słyszałam, że dala kobiet jest to bardzo ciężkie ćwiczenie i raczej dla nas nie polecane…

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Jakiż rok temu udało mi się zrobić całożć, czyli 42 dni. Teraz zazwyczaj dochodzę do 20-25 dnia i po prostu robię te ćwiczenia codziennie. 6cio paka nie mam, lecz nie o to mi chodzi w tych ćwiczeniach. Brzuszek jest ładny mimo lekkiej fałdki 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Może się w końcu skuszę… 😉

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    A6W to strata czasu, poza tym omija niektóre miężnie brzucha. Najlepszy jest drążek i przysiady jeżli chodzi o pracę miężni brzucha.

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A6W to strata czasu, poza tym omija niektóre miężnie brzucha. Najlepszy jest drążek i przysiady jeżli chodzi o pracę miężni brzucha.

    Być może, kłócić się nie będę. Mówię to tylko z własnego dożwiadczenia, osobiżcie polecam wszystkim Paniom 🙂

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A próbowałaż hula-hop z kulkami? Może zdziałać cuda 😉

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    z kulkami??

    Zmyslowa-Bielizna.eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mój trener od capoeiry dał mi ostatnio ćwiczenie na boczki 😉
    Ja przed ciążą nie mialam ale po troche mi zostały a ćwiczenie jest nastepujace
    jak idziesz i wystawiasz jedna nogę do przodu to druga zostaje z tylu 😉
    no więc jak np prawa nogę dajesz do przodu i lewa zostaje z tyłu to w czasie dawania kroku złap się lewą ręką za kostkę u lewej nogi (tej z tylu)zobaczysz w tedy jak boczki w tym przeszkadzają. Poćwicz to z 20 razy na każdą stronę a na drugi dzień poczujesz (oczywiżcie to będzie bol), że to ćwiczenie działa. Ja tez stosuję i jestem happy;0
    podrawiam

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Trochę skomplikowany ten opis, ale może warto spróbować… Tylko to naprawdę działa na boczki? 😐

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Skuteczne są nożyce poziome. Należy położyć się na plecach z rękami ułożonymi wzdłuż ciała, a następnie wymachiwać obiema nogami równoczeżnie, w prawo i w lewo, tak, żeby nogi krzyżowały się w kostkach.

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Skakanka! i jeszcze raz skakanka 😉

    martag
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja tam wolę czerwoną herbatkę popijać, na ćwiczenia za leniwa jestem. Może nie daje to takich efektów ale zawsze to coż. Mam swój ulubiony smak [usunięto_link] i kilka kubeczków dziennie wystarczy. Ni daje to piorunujących efektów ale powolutku wracam do wagi sprzed ciąży.

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Myżlałam, że to tylko taki 'wspomagacz’, a nie 'usuwacz’ boczków 😀 Jakoż nie sądzę aby udało mi się zgubić pare kilo dzięki herbatce 😀

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    To hula-hop z kulkami (czy takimi wypustkami w żrodku) wygląda jak jakież kosmiczne urządzenie do teleportacji 🙂
    Też wypróbuje te cwieczenia, bo u mnie wszystkie ciasteczka odkładają się w boczkach.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Bieganie + rowerek + pływalnia każdego dnia i gwarantuje, że żadnych boczków nie będzie 😀 , chociaż jak to mówią, dieta to podstawa…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??"

Przewiń na górę