• Autor
    Odp.
  • Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Najlepiej to któryż z zabiegów likwidacji tłuszczu, są różne, lipoliza iniekcyjna, liposukcja ultradźwiekami, zależy od tego jak dużo masz tej tkanki do usunięcia, jeżli tylko boczki i nie ważysz 120 kg to iniekcyjna powinna wystarczyć 🙂

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Na boczki to zacznijcie kręcić hula-hop. Codziennie po jakież 10-15 minut kręćcie bioderkami i hula hopem i zobaczycie w miarę szybko różnicę. Talia się robi ekstra znika brzuszek i oponki 🙂 Tylko hula hop musi być ciężki

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Mi pomógł hula-hop też miałam lekkie boczki, super wyrzeźbił mi talie, polecam!!! 🙂

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Oj to zazdroszcze ze pomógło Tobie hula-hop.
    No u mnie sie to nie sprawdziło.Poza tym nie wierze w to ze to kółko doprowadzi do tego ze pozbedziemy sie boczków.Tu raczej liposukcja jest potrzebna …

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A tak z ciekawożci zapytam ile kosztuje taki zabieg ?
    Wymaga on leczenia szpitalnego?

    YYFashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mnie pomogły brzyszki, robione na boki. Tylko trzeba mieć silną wolę i systematycznie wykonywać ćwiczenia. Hula-hop przy tych ćwiczeniach też może bardzo pomóc. I należy odmawiać sobie czasem słodyczy na rzecz owoców i warzyw. Prowadzić zdrowy tryb życia.

    lasica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    cwiczenia + odpowiednie odzywianie + duuuuzo czasu i powinno byc ok

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    włażnie zamówiłam i czekam na przesyłkę, plan kręcenia tyłkiem jest, zobaczymy czy zadziała 😉 już nie wspomnę, ile lat temu ostatni raz hula hop kręciłam 😛 ale cóż 😉

    jedyna rada – ruszać się, ćwiczyć, tańczyć, pływać, co kto lubi, wszystko co angażuje te partie ciała będzie ok 🙂 tylko cudów się nie spodziewać po 2 razach 😛

    metamorfoza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    przeczytałam cały wątek i doszłam do wniosku, że na początek zainwestuję w hula-hop. To taki prosty sposób i do tego niedrogi, same zalety 🙂 mam nadzieję, że pomoże. A tak nawiasem przypomniały mi się czasy dzieciństwa, czyli czasy zabawy hula-hop 🙂 Miłe wspomnienia wróciły…
    No a do tego dorzucę jeszcze brzuszki i skręty na boki, więc to wszystko razem powinno zadziałać 🙂

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie pomogły brzyszki, robione na boki. Tylko trzeba mieć silną wolę i systematycznie wykonywać ćwiczenia. Hula-hop przy tych ćwiczeniach też może bardzo pomóc. I należy odmawiać sobie czasem słodyczy na rzecz owoców i warzyw. Prowadzić zdrowy tryb życia.

    Jestem jak najbardziej za 🙂 Mi kręcenie hula hop i brzuszki też pomogły. Po zimie trzeba było pozbyć się nadmiaru z boczków :))

    A6W też jest dobra.. ale potrzeba dużo czasu i wytrwałożci.. a z tym już jest gorzej.

    Powodzenia :))

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    swoja droga kiedys probowalam zrobic 6 waidera i wymiekalm po 4 czy 5 dniach :/

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Oj nie, to ja za tę kaskę wolę jednak pojechać w podróż – może uda się w taki sposób zgubić boczki. Dziewczyny ja nie umiem kręcić hula hop!!! 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    no wiesz… jedni wydaja na podroze, inni na urode a jeszcze inni na ciuchy…
    ja to wychodze z zalozenia ze kazdemu to co da mu radosc 😀

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Pytanie do dziewczyn kręcących hula-hop – czy dociążanie czymż koło, wsypując coż do żrodka? Słyszałam, że podobno daje to lepszy efekt.

    A brzuszków na bok ile żrednio robicie?

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Mi pomogła 6 weidera 🙂 Ćwiczenia ciężkie i to bardzo, ale efekty widać już po kilku dniach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??"

Przewiń na górę