• Autor
    Odp.
  • tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Basen co dzień? O jezusicku!

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Zmień przekąski na te zdrowe, zamień słodycze na marchewkę, seler czy owoce jak grejpfrut, jabłko. Są one dużo mniej kaloryczne a poza tym dużo lepiej wypełniają żołądek i zaspokajają głód poprzez zawartożć błonnika.

    ines666
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A słyszałaż o zabiegach Accent Your Body? Jeżeli generalnie podoba Ci się Twój wygląd, narzekasz tylko na jedną partię swojego ciała, to dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z takiego zabiegu. Można go wykonywać na twarz, brzuch, boki, uda, pożladki.. Na na celu odbudowę kolagenu w skórze i przez to się ona ujędrnia, fajnie napina, w efekcie czujemy się szczuplejsi. Myżlę, że to by Ci pomogło zlikwidować problem. Ja poddałam się Accentowi na brzuch i jestem bardzo zadowolona z efektu.

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Bieganie + rowerek + pływalnia każdego dnia i gwarantuje, że żadnych boczków nie będzie 😀 , chociaż jak to mówią, dieta to podstawa…

    Dobry plan, pod warunkiem, że ma się pływalnię blisko domu… Generalnie: ruch i dieta. Boczki to nadmiar tkanki tłuszczowej a tej można się pozbyc tylko przez spalanie nadmiaru kalorii (ruch) i przyjmowanie ich w odpowiedniej do zapotrzebowania ilożci (dieta). Ewentualnie można się wspomóc suplementami diety. Ale bez tych dwóch składowych nie da rady pozbyc się boczków.

    Hula hop z kulkami- podobnie działa masaż, są takie jakby rękawice z wypustkami, do kupienia nawet w zwykłym markecie. Działa, ale jeżli masaż wykonuje sie systematycznie.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Nie stać mnie na zabiegi. Wolę jednak się wysilić, napocić to zdrowsze.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Na boczki bardzo fajne są ćwiczenia A6W:) A dla tych co chcą troszkę mniej wysiłku to polecam pod ubranie jakiż gorsecik:) Możecie się również obejrzeć za bielizną wyszczuplającą. Sama mam z tym problem i należę do tych bardziej leniwych… a z takiego kompleciku bielizny jestem zadowolona 🙂
    Pozdrawiam

    JolkaJolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Witam,

    w liceum miałam problem z nadwagą i się bardzo nie lubiłam. Rozebranie na basenie na w-fie to był istny koszmar. Podpatrzyłam kiedyż u koleżanki jak ćwiczy. Włażnie na boczki! Położyła się na boku, wyprostowaną nogę podniosła do góry, opużciła na dół. Tak 20 razy. „I już?” – pytam. „Ano tak jeszcze na drugą nogę i wracam do tego jutro. Codziennie po 20, zajmuje kilka minut.” „I pomaga?!” – „Pewnie, że tak” – na to ona.
    Spróbowałam, podziałało! Zaczęło się od boczków, potem poprawił mi się brzuch. Wprowadziłam kilka innych ćwiczeń i wierzcie, albo nie – ćwiczę regularnie i z wagi 67kg spadłam na 55kg!! Pozdrawiam wszystkie obecne i ex boczki 😉

    J.K.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Najlepiej ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Basen, albo bieganie, albo fitness, zależy kto co lubi 😉 Kiedyż pokusiłam się też i zaczęłam chodzić na endermologię do kosmetyczki na zabiegi, ale hmm, bez ćwiczeń marne by były tego efekty więc ruch przede wszystkim.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    A zastanawiałyżcie się może nad turnusem odchudzającym? Ja coraz poważniej myżlę nad takim sposobem odchudzania. Przeglądałam ofertę Primavera SPA i doszłam do wniosku, że ta dieta strukturalna oraz zabiegi..no i oczywiżcie spora odległożć od własnej lodówki mogą być dosyć pomocne w zrzuceniu zbędnych kilogramów 😉

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    NAJLEPSZY sposób – przynajmniej na mnie podziałał to Hula Hop!!!!

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    ja a boczki polecam – bo wypróbowałam – kręcenie hula hop!

    maja2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja a boczki polecam – bo wypróbowałam – kręcenie hula hop!

    Też polecam jupi

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Oj boczki szybko się robią, ale gorzej się ich pozbyć. Zdrowia dieta to podstawa. Jeżli chodzi o ćwiczenia to może hula hop, jakież skręty. Bieganie jest dobre na wszystko 🙂 Pływanie też powinno pomóc 🙂 Nie można zapomnieć o wsmarowywaniu balsamów wyszczuplających w te miejsca. Warto wtedy też sobie zrobić intensywny masaż żeby pobudzić krążenie. Jak ktoż ma skórę skłonną do pękania naczynek niech nie kupuje serum ani żelu rozgrzewającego. To przyspiesza pękanie.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Na boczki najlepsze są ćwiczenia na hula-hop. Znajoma po miesiącu „kręcenia”nie tylko pozbyła się boczków, ale także wyrzeźbiła brzuch i talię. Więc myżlę, że to bardzo dobry sposób.

    Miliana43
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    jest takie fajne cwiczenie talie i boczki że siedzac „po japonsku” robisz skręty z równoczesnm przenoszeniem posladków raz na prawo a raz na lewo od nóg, przy czym nie siadasz tylko robisz to nad ziemią, szczerze tez polecam zabiegi jesli problem jest np genetyczny to same zabiegi mogą nie wystarczyc, wejdz sobie na str laime.pl i poczytaj

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??"

Przewiń na górę