• Autor
    Odp.
  • Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    W redukcji lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na żródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Ma on wpłynąć na ujędrnienie i poprawę sprężystożci skóry. Innym zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia. Sylwetkę modeluje także Maximus Trilipo.

    Mala__Di
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Też polecam zabieg kriolipolizy w Vici Hair w Krakowie 🙂 byłam kilka razy i naprawdę widać efekty!

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Fajne sa cwiczenia z tiffany, daja duzo energi, bo sa wrecz jak taniec 😉 a efekty szybko zauwazalne 😉

    anka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna…Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Gosią, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Polecam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszmarne boczki- jak się ich pozbyć??"

Przewiń na górę