• Autor
    Odp.
  • malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    opalona..:D
    zawsze wygląda zdrowiej.. 8) 😀

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Naturalny zimą, latem oczywiżcie opalenizna 🙂 czasem wspomagam się balsami brązującymi 🙂

    Sonia94
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nigdy nie byłam na solarium i uważam, że latem lekko opalone ciało (naturalnym słońcem) jest wyjątkowo apetyczne. Natomiast zimą nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić opalona.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    delikatna opalenizna 🙂 Nie lubię skrajnożci, ani przesadnie opalona ani biała jak żciana skóra nie wygląda moim zdaniem ładnie 🙂 Latem opalam się na słońcu, jeżli mam taką możliwożć, zimą raczej samoopalacze, jak już gdzież pisałam. Samoopalacze, które teraz są dostępne w sklepach to nie jest to samo co kiedyż, nie ma żółtego odcienia i zacieków, umiejętnie stosowanie daje naprawdę naturalny efekty 🙂

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie opalona, nie podobają mi ” blade twarze” ale oczywiżcie nie mówię tutaj o spaleniu się na skwarkę. Wszystko w normie. Skóra lekko mużnięta słońcem albo dobrym samoopalaczem wygląda ładnie i zdrowo. Ja za długo nie mogę siedzieć na słońcu bo mam uczulenie na promienie słoneczne dlatego często sięgam po tą drugą opcje w piance z daxa.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Kochana a jak tą piankę się nakłada?? wychodzi równomiernie?? Bo ja mam kłopot z nakładaniem zawsze, a może z pianką by mi lepiej poszło.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Dopóki nie spróbujesz ciężko stwierdzić jak będzie z efektem. A może zastosuj takie specjalne chusteczki samoopalające….

    Julianna78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    w moim przypadku opalenizna lepiej wygląda, ponieważ z natury jestem bardzo blada…

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Lekka opalenizna nie zaszkodziła jeszcze nikomu i, o ile nie wygląda się jak marchewka, wszystko jest w porządku 😉 Ja zawsze stosuję filtry, a mimo to latem mam ładną, delikatną opaleniznę. Słyszałam już kilkakrotnie, że z filtrem się człowiek nie opali- bzdura.

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Najlepsze jest 2w1, czyli naturalna opalenizna.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a jakie filtry stosujecie? mineralne czy chemiczne? Mineralne są droższe, ale zdrowsze dla skóry. Kupujecie takie?

    kaska92
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Od dawna opalenizna była domena ludzi pracujących na roli, podczas gdy elita chroniła się przed słońcem aby ich skóra była alabastrowa.
    Cóż, to tylko oznaka zdrowego rozsądku, ponieważ opalanie szkodzi zdrowiu.
    Ponadto warto stosować filtry 50+ w lecie oraz przynajmniej 25+ w ciągu roku. No i antyoksydanty.
    Ponieważ na starożć na twarzy i reszcie ciała pojawiają się okropne plamy przebarwieniowe oraz zmarszczki (skóra starzeje się szybciej).

    kaska92
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a jakie filtry stosujecie? mineralne czy chemiczne? Mineralne są droższe, ale zdrowsze dla skóry. Kupujecie takie?

    Chemiczne są skuteczne, możliwe że bardziej niż mineralne. Ponadto filtrami mineralnymi nie da się uzyskać wysokiego faktoru. Natomiast warto stosować na filtry makijaż mineralny który dodatkowo chroni skórę przed UV.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja tam wolę jak moja skóra nabierze delikatnej opalenizny

    liranna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kolor skóry nie ma znaczenia, nie bądźmy rasistkami 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lepsza opalenizna czy naturalny kolor skóry"

Przewiń na górę