• Autor
    Odp.
  • Wellness
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Bo jak cie obcieraja to powinnas wybierac skórzane obowie i najpierw je rozchodzic/przyzwyczaic noge, najlepiej pare dni przed wyjsciem. Ja osobiscie uwielbiam szpilki, mam ze 30 par:-)

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Też mam sporo par tylko nie we wszystkich da się chodzić. Rzeczywiżcie, skórzane szpilki to gwarancja tego, że będą z czasem wygodne.

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja dopiero niedawno nauczyłam się chodzić na obcasach i szczerze powiedziawszy – trampki ponad wszystko! 😀

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio chodze coraz czężciej 😀 uwielbiam obcasy!

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja ostatnio coraz częsciej w koturnach chodze, ale też wysokich 😉

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    szpilki mogą być wygodne!

    tylko trzeba sporo ich poprzymierzać i wybrać te wygodne, bo dużo zależy od samego buta

    ja kiedyż nienawidziłam tych butów, ale w końcu zaczęłam szukać, przymierzać i mam kilka par, niektóre naprawdę bardzo wysokie….i wszystkie wygodne, we wszystkich mogę chodzić kilka godzin, tańczyć, podbiec kawałek… więc się da, ale trzeba szukać, przymierzać i kupować wygodne a nie te, które ładnie wyglądają… jak będziecie kupować tylko „na wygląd” to raczej kiepsko to widzę 🙂

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Wole plaskie, tak na codzien, bo wygodniejsze i w ogole, ale ktora z nas nie lubi poczuc sie kobieco i seksownie? 😀 U mnie to wyglada tak: do pracy czy na zakupy na plaskich, natomiast na randke, wyjscie z kolezanka na drinka to zawsze obcas, szpileczka.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Tak – też noszę. Kto powiedział, że buty na płaskim nie mogą wyglądać stylowo? Mam włażnie takie od Merg i wyglądam w nich genialnie. Pasują na poważniejsze wyjżcia. Oczywiżcie – każdemu może odpowiadać zupełnie inny styl, ale moim zdaniem jeżli baleriny pozytywnie rzucają się w oczy, to jestem na tak.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Pewnie, że tak. Kocham szpileczki Merg. Są wysokie, robią dużą różnicę, ale to oczywiżcie kwestia taka, jaki styl komu odpowiada. Na wysokich szpilkach też trzeba umieć chodzić, ale jeżli ktoż potrafi to sensownie sobie dobrać, to wszystko na spokojnie ogarnie.

    suonce
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jasne, że lubię, bo czuję się w nich ultrakobieco. Na co dzień jednak zakładam wygodne buty na płaskim… Muszę się zmotywować i częściej chodzić w szpilkach.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Hejo, czy ktoras z Was miala te wkladki bodajze schol do butow na wysokim obcasie? Jakas recenzja?

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    a no wlasnie bo na szpilkach i na wysokim obcasie to trzeba umiec chodzic 😉 Jak widze niektrore „pokraki” to mam chec je nagrac i wrzucic na yt 😀

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Dziewczyny!! Gdzie kupie jakies ladne balerinki ktore beda pasowaly do blekitnej sukienki i dobrze beda sie prezentowaly na weselu? Ratunku!!

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja jestem za wysoka na szpilki a do tego nie umiem chodzić na wysokich obcasach. Do sukienki wybieram baleriny, choć kupienie ładnych czasami graniczy z cudem.
    Rafandynka nie pomogę, bo też ostatnio szukałam skórzanych balerin tylko czerwonych i koniecznie z paseczkiem i poległam 🙁 .
    Wreszcie kupiłam bardzo ładne czerwone sandały.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Uwielbiam szpilki i wysokie buty, niestety od porodu mało w nich chodze….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lubicie buty na obcasach?"

Przewiń na górę