• Autor
    Odp.
  • Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Od niedawna chodzę w butach na obciasie i je uwielbiam, ale te wyżej ża też cudowne 🙂 idealne na wiosne/lato

    Rebecca05
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja uwielbiam buty na obcasie, im wyższe tym lepsze 😀 obecnie jestem zakochana w tych [usunięto_link] 😛

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    nie przepadam, ale może dlatego, że nie bardzo umiem chodzić 😉 najlepiej czuje sie w baletkach i trampkach,a le cozywiscie na jakas okazje wkładam szpilki, tylko niezbyt wysokie

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    lubię, ale na co dzień są to zazwyczaj grube slupki, tak żeby wygodnie się chodziło. szpilki to wielkiego dzwonu.

    Lenusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja bardzo lubię obcasy, ale zazwyczaj i tak wybieram płaską podeszwę, bo jest po prostu wygodniejsza i bardziej praktyczna, a że ja całe życie zalatana jestem to dla mnie jest to lepsza opcja 😛

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Lubię buty na obcasach ale też nie do przesady bo nie zawsze je zakładam,bardziej w tych „wyjątkowych” sytuacjach kiedy wymagana jest ode mnie pewna elegancja teatr,czasem kino czy kolacja wieczorem. W pozostałych przypadkach wolę buty na płaskiej podeszwie.

    Kejtix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Uwielbiam uwielbiam uwielbiam 😀 Noga w szpilkach jest wydłużona i super zgrabna 😀

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    nie cierpie obcasów, nie umiem w nich chodzić i bolą mnie nogi, ale jak tylko szukam butów to pierwsze co ląduje w mojej ręce to włażnie obcasy, bo nic tak nie wysmukla nóg jak włażnie one:)

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Noga w szpilce wygląda zupełnie inaczej niż na płaskim. Uwielbiam <3

    Kejtix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Uwielbiammmm 😀

    KatarzynaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wolę trampki.

    MalyImbryczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Uwielbiam, czym wyższe tym lepsze;D mam już całkiem sporą kolekcję i zawsze mam problem które ubrać jak gdzież wychodzę, często jak nie mogę się zdecydować które ubrać, to biorę po prostu najwyższe;D

    mariankako
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Lubię, ale nie na swoich nogach. Przyznaję, że wygląda to ładnie ale niestety nie jestem w stanie wytrzymać więcej niż 2godziny na takich obcasach.

    Hankowna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Na codzien raczej wybieram wygodne buty, ale tez z tych na obcasie mozna cos fajnego wybrac…ja osobiscie bardzo lubie buty na tzn. słupkach, a do botków i kozaków mam słabożc 🙂 niestety szpilek nie nosze, bo nie trafiłam jeszcze na wygodne 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Uwielbiam szpilki, ale nie zawsze dobrze się w nich chodzi, więc wtedy je wymieniam na trampki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lubicie buty na obcasach?"

Przewiń na górę