• Autor
    Odp.
  • Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Ja także stawiam na szpilki 8) 9-11 cm, grunt żeby były dobrze wyprofilowane i na stabilnym obcasie, bo wtedy jego wysokożć nie robi szczególnej różnicy..

    Napaane
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja na codzień wolę buty sportowe, szpilki na jakąż okazje, albo kozaczki na obcasie na zime, która zbliża się wielkimi krokami 🙁

    madzialenka0208
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    ostatnio sie postanowilam poddac metamorfozie 😛 i kupilam sobie sliczne kozaczki na obcasie 😉 trzeba byc kobieca

    monika10001
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja ostatnio kupiłam buty w sklepie (teraz pojawiły sie na allegro za połowę ceny) na dożć wysokim obcasie wczeżniej nie chodziłam w takich butach i okazało sie ze te kozaczki są naprawdę rewelacyjne wcale nie przeszkadza mi 10 cm obcas.nawet mój chłopak powiedział ze bardzo sexi wyglądam w tych kozaczkach.

    foto tych butów: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Linki proszę podac na priv.
    I.

    _suzi_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja uwielbiam wysokie obcasy ale dosyc zadko mam okazje je nosic.
    Nie czuje w nich zbyt pewnego kroku i mam wrazenie, ze jestem wieksza od wszystkich. 🙂
    Ale wchodzac do sklepu obuwniczego nie moge sie oprzec tym pieknym okazom i zawsze wychodze z nowa para szpilek. Mam cala kolekcje w szafie.
    Szkoda, ze tak zadko ich uzywam. 🙁

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    obcasów nie noszę, z racji wzrostu (176cm) i tego, że nosze sportowe ciuchy. nie lubię mam jedne buty na obcasie letnie na sesje letnia i kozaki sesje zimową 😆 i maja ok 3-4cm i z tym mam problem bo mnie nogi zaraz bolą i mi niewygodnie 😛

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Tymczasem ja dziż skorzystałam z pożwiątecznej przeceny i zaopatrzyłam się w piękne botki na 12cm szpilce 😆 😆 „Zima chwilowo nam nie doskwiera, więc po co się męczyć długich kozakach..” – tak to mniej sobie wytłumaczyłam 😆 😆

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja wszystkie buty mam na szpilkach dla mnie płaska podeszwa to jak rzucanie papierosów 😀 😀 żmigam na szpilkach już 15 lat i na razie jest ok, a mam 30 😀 😀 😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja chodze przewaznie w butach sportowych ale jesli mam chodzic na obcasach to tylko i wylacznie takich ktore sa wygodne

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja zakładam jedynie płaskie obuwie na siłownię i na tańce,uwielbiam szpilki koturny byle były wysokie i żeby zgrabnie wyglądały na nóżce 😀 😀 😀

    AnetkaPlanetka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Obcasów nie noszę, bo nie potrafie hehe ale szczególnie tym się nie martwie, bo jakoż nie lubie butów na obcasach ;P

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    To kwestia miejsca i czasu. Na codzień nosze trampki lub glany (zaleznie od pogody) ale czasem chętnie wkładam jakież wysokie szpilki 🙂 dobrze sie w nich czuje.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    łatwo ci się przestawiać z glanów na obcasy? bo ja czasem po wyjżciu z domu przez parę godzin dziwnie się czuje… syndrom luźnych kostek 😉

    jak wiem, że będę musiala założyć obcasy, np. po poludniu, to od rana w domku się przyzwyczajam… albo w pracy przy biurku w obcasach sobie siedzę… dziwnie się na mnie wtedy patrzą 😀

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Raczej nie łatwo, ale wkładam te obcasiki na tyle rzadko, że można się pożwięcić 😉 i chyba jednak mimo wszystko najlepiej czuje sie włażnie w glanach. Bardziej praktycznych butów to ja nigdzie nie znajdę.

    zryw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a na starożć da o sobie znać kręgosłup…

    [usunięto_link] wrote:

    tego nie wiem:)
    Juz teraz mam 43 lata i jakoż nie narzekam:)

    LOL!

    Przy okazji gratuluję kondycji 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lubicie buty na obcasach?"

Przewiń na górę