• Autor
    Odp.
  • zegarynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja kiedyż robiłam masaże rozbijające tkankę tłuszczową…
    Szczerze mówiąc nie jest to przyjemny masaż…i masowany jęczy i ręce niekiedy wysiadają… 🙄

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    orientujecie sie ile kosztuje obecnie jakiż masaż relaksujący ?

    jak ja byłam na takim specjalnym masażu twarzy, dekoltu, ramion, karku i głowy specjalnymi olejkami aromatycznymi to płaciłam jakież 80zł, ale muszę powiedzieć że daje niezwykłą dawkę nawilżenia do tego tonizuje więc ogólnie bardzo przypadł mi do gustu

    benia19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Masuj uda pod prysznicem szorstką rękawicą lub przyrządem do masażu. Poprawi krążenie i wygładzi skórę.
    Stosuj także na przemian chłodny i zimny prysznic.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    wszytsko zalezy od czasu – zazwyczaj masaz relaksujący to koszt od 80 do 150 zł (zależnie od tego,czy ma on spełnić np. funkcje profilaktycznie , odprężające itd.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja słyszałam dużo dobrego o działaniu masażu na cellulit 🙂 tylko szczerze mówiąc zastanawiam się, czy lepiej masować się rękami, czy może lepszy byłby elektryczny masażer, taki jak [usunięto_link], bo o takich masażerach też słyszałam dużo pozytywnych uwag 🙂

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Jeżli już o masażach tu mowa to odkryłam ostatnio bardzo fajna matę relaksująco-leczniczą, którą możemy wykonać sobie masaż kiedy chcemy 🙂 Wiadomo, że to nie jest taki sam masaż jak w profesjonalnym salonie ale zawsze coż 🙂 Raz na jakiż czas bardzo lubię wybrać się do kosmetyczki albo do salonu spa na masaż, ale tak na codzień w domu używam sobie włażnie takiej maty:) Wygląda to tak: [usunięto_link]

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja próbowałam masaży, robiłam serię kilkunastu w sumie. Limfatycznych. Teoretycznie coraz mniej jest osób specjalizujących się w tym bo robi się to za pomocą maszyn teraz (drenaż limfatyczny). Mnie to nie pomogło, trafiłam do fajnej babeczki Moniki Pawłów i u niej w gabinecie zrobiłam SPM. to forma masażu podciżnieniowego, który powoduje intensywną stymulację limfy, przyspiesza spalanie tłuszczu i wzmacnia tkankę łączną. Nawet rozstępy zaczeły mi zanikać. fajne to.

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Mezoterapia i lipoliza też: [usunięto_link]

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    O super dzięki za linki dziewczyny.Mam tylko pytanie-czy mezoterapia jest rzeczywiscie skuteczna ?
    Któraż z Was może miała wykonywany ten zabieg?

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    moja bratowa robi masaże rózne -100 zł z godzinę ( przyjeżdza do klienta do domu ze swoim łóżkiem) a kiedyż jak byłam w spa na masażu tajskim to za godzinę zapłaciłam 170 zł ( masaż z aromaterapią) Szkoda że niektóre rodzaje są takie bolesne ( np wyszczuplający)

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Wydawało mi się, że w sumie mezoterpia to raczej na twarz albo na szyję i dekolt a lipoliza raczej na ciało. Widziałam na stronie p. Pawłów zdjęcia po lipolizie (przed i po) i różnica jest znaczna. Zarówno wyszczuplenie w obwodzie jak i wygładzenie ewentualnych cellulitowych nierównożci

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A mozesz podac namiary na ta stronkę.
    Gdzie przyjmuje wspomniana przez Ciebie dr Pawłów?

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Na pewno za pomocą żadnych kosmetyków nie uzyskasz takiego efektu jak przy mezoterapii. Skóra po tym zabiegu jest zdecydowanie odmłodzona, zobacz sobie zdjęcia przed i po w internecie.

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A mozesz podac namiary na ta stronkę.
    Gdzie przyjmuje wspomniana przez Ciebie dr Pawłów?

    U Pawłów mezoterapia twarzy kosztuje ok 550-600, a szyki z dekoltem 750-800 zł. Przyjmuje w Kłodzku, Lubinie i Legnicy o ile się nie mylę ale sprawdź sobie jeszcze na stronce: medycyna-estetyczna.biz

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Dzięki, i od razu widac ze jednak w Warszawie to za taki zabieg jak pytalam wolaja nawet 1000zł.
    Co to w ogole za chore ceny.Okazuje sie ze nawet opłaca sie pojechać do Kłodzka i jeszcze sie zaoszczedzi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " masaż na cellulit??"

Przewiń na górę