• Autor
    Odp.
  • Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Cena to jedno ale opłaca się też ze względu na samą lekarkę. Pawłów jest moim zdaniem super lekarzem, co zresztą potwierdza fakt, że cały czas się dokształca (w gabinecie wiszą dyplomy i certyfikaty). A to ważne bo medycyna estetyczna szybko się rozwija i dużo nowych rzeczy się pojawia.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Sprawdzałam sobie nazwisko tej Pani doktor to rzeczywiscie ludzie pisza dobrze.
    a jak sie orientuje nie zawsze wyrazaja dobre opinie,zwłaszcza tez jesli którys z lekarzy zrobi nie tak jak trzeba.

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ojej, ja tyle złych opnii słyszałam o nietórych lekarzach, historie o schrzanionych zabiegach, o lekarce, która kwas hialuronowy do żyły przez przypadek wstrzyknęła, na wizażu jakaż dziewczyna napisała o lekarce, która nieskutecznie zrobiła lipolizę iniekcyjną, masakra. Kłapsia – Pawłów jest sprawdzona, ja jej ufam.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No włażnie ja też słyszałam opinie o ignorowaniu zagrożeń podczas różnych zabiegów.Wywiad był powierzchowny,a później reakcje alergiczne..

    Mikah
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    No ja u Pawłów oprócz wywiadu to miałam robione badania, krew itd, żeby wyeliminować ewentualne zagrożenia, czy reakcje alergiczne.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Do Kłodzka to jest mi trochę daleko,ale zastanowię się:)

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja włażnie widziałam wszelakiego rodzaju masaże na cellulit w ofercie Primavera SPA. Najbardziej zainteresował mnie ten masaż czekoladowy. Brzmi pysznie 🙂 Mam nadzieję, że uda mi się wyrwać chociaż na parę dni do Jastrzębiej Góry, żeby skorzystać z tych wszelakiego rodzaju masaży.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A ja uważam, że bardziej skuteczny od wszelkiego rodzaju masaży może być program stop-cellulit Polega on na odpowiedniej suplementacji oraz diecie połączonej z terapią fala akustyczna na miejsca objęte tym problemem. Czy, któraż z was może już korzystała z tej metody i może podzielić się wrażeniami?

    Aleksandra Pogorzelska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja też jestem zainteresowana 🙂 Ale oprócz tego to chciałam Was się zapytac czy stosowałyście może ten krem Vialise na cellulit? Na [usunięto_link] wyczytałam, że ma naturalny skład, co mnie chyba najbardziej przekonuję, ale potrzebuję jeszcze czyjejś opinii 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " masaż na cellulit??"

Przewiń na górę