• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    No to tylko pozazdroscic tak elastycznego faceta 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    No to odpowiem ze swojego punktu widzenia…
    Nie potrafię powiedzieć czy bardziej podobają mi się brunetki, blondynki, szatynki czy dziewczyny o kasztanowych włosach
    Nie ma większego znaczenia także ich długożć…
    Dziewczyna dla mnie musi posiadać „to coż” i nie będzie miał znaczenia kolor włosów, ich długożć, rozmiar piersi czy wzrost.
    No i oczywiżcie nigdy też nie powiem, że dziewczyna „podoba mi się” tylko na podstawie jej wyglądu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Twoje myslenie jest baaardzo rozsądne 😀
    W tym temacie jednak chodzilo mi o to,na jakie kobiety zwracają uwagę mężczyźni np idąc sobie ulicą,czy jasne włosy przyciągają wzrok bardziej niż ciemne,a może na odwrót? 🙂

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Twoje myslenie jest baaardzo rozsądne 😀
    W tym temacie jednak chodzilo mi o to,na jakie kobiety zwracają uwagę mężczyźni np idąc sobie ulicą,czy jasne włosy przyciągają wzrok bardziej niż ciemne,a może na odwrót? 🙂

    Widzisz i tu mam znów problem
    Nawet na tak precyzyjne pytanie nie potrafię odpowiedzieć.
    I chyba wcale nie dla tego, że coż jest ze mną nie tak

    Tylko ja jakoż nie zwracam większej uwagi m.in na kolor włosów a decyduje tu włażnie „to coż” czyli sposób poruszania się, reagowania na okreżlone syuacje…
    No a jaki kolor włosów zwraca na siebie moją uwagę…. ?
    To już zależy od osoby, na której się znajduje

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmmm pytanie w stylu takim co było pierwsze jajko czy kura? <żart> 🙂

    Poważnie mówiąc jeżli chodzi na przykład o mnie to ważne jest jak się ogólnie prezentuje dziewczyna, generalnie podobają mi się i blondynki i brunetki a nawet rude.
    Faktem jest jednak, szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ale ostatnio podobają mi się TYLKO BRUNETKI, nie wiem co się ze mną porobiło LOL 😀

    Natomiast w to, że bruneci wolą brunetki a blondyni brunetki szczerze mówiąc nie do końca wierze. Sam jestem brunetem i teraz to TYLKO BRUNETKA.

    Taka brunetka o latynoskiej urodzie….mmm marzenie 😀

    Pozdrawiam

    Tomeczek

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmmm pytanie w stylu takim co było pierwsze jajko czy kura? <żart> 🙂

    Poważnie mówiąc jeżli chodzi na przykład o mnie to ważne jest jak się ogólnie prezentuje dziewczyna, generalnie podobają mi się i blondynki i brunetki a nawet rude.
    Faktem jest jednak, szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ale ostatnio podobają mi się TYLKO BRUNETKI, nie wiem co się ze mną porobiło LOL 😀

    Natomiast w to, że bruneci wolą brunetki a blondyni brunetki szczerze mówiąc nie do końca wierze. Sam jestem brunetem i teraz to TYLKO BRUNETKA.

    Taka brunetka o latynoskiej urodzie….mmm marzenie 😀

    Pozdrawiam

    Tomeczek

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czyli kolor włosów nie ma żadnego znaczenia,bo liczy sie całokrztałt… 😉 Teoria „mężczyźni wolą blondynki” została obalona 😀 (a ja zawsze wolałam brunetów 😉 )

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmm….to może Wy (kobiety) się teraz wypowiecie czemu wolicie brunetów, bo zawsze mnie to zastanawiało ? 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmm…myslę,że to rzecz gustu.Od zawsze podobali mi się bruneci co nie znaczy,że przystojny blondyn jest na wstępie skreżlony 😉 Ja uważam,że na pierwszy rzut oka bruneci wydają się bardziej męscy… ale to tylko pierwsze wrażenie… 😉

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Rozumiem, to niewiedzialem ze mam taka przewage wsrod plci przeciwnej w stosunku do blondynów. 😀
    A jak sprawa wyglada z szatynami? 🙂

    Tomek

    PS.
    pytanie do..Warngirl…czy to zdjecie Twoich nózek w avatarze? 😀
    mm wygladaja pociagajaco hihi

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Szatyni zajmuja drugie miejsce w kategorii „zainteresowania na pierwszy rzut oka” 😀

    Drogi Tomeczku,niestety to nie moje nogi prezentują się na avatarze…ale moim też niczego nie brakuje 😆 😉

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja tam lubię brunetów lub szatynów. Bardziej włażnie mężczyźni o ciemniejszych włosach mi sie podobaja aniżeli blondyni. Jakoż tak bardziej męscy są moim zdaniem.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Widzę,że nie tylko ja tak uważam,czyli coż w tym musi byc 😉

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja Droga „Warngirl” 😀 naprawdę dałaż mi do myżlenia w sprawie tych Twoich pięknych nóżek 🙂 ….próbowałem je sobie wyobrazić
    Jak są tak piękne to tylko pozazdrożcić Panu, który może robić im masaż co wieczór hihi.

    Jeżli tak szczerze rozmawiamy, to powiedz mi Moja Droga czy jesteż blondynką czy brunetką? 🙂

    Serdeczne pozdrowionka

    Tomcio

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja Droga „Warngirl” 😀 naprawdę dałaż mi do myżlenia w sprawie tych Twoich pięknych nóżek 🙂 ….próbowałem je sobie wyobrazić
    Jak są tak piękne to tylko pozazdrożcić Panu, który może robić im masaż co wieczór hihi.

    Jeżli tak szczerze rozmawiamy, to powiedz mi Moja Droga czy jesteż blondynką czy brunetką? 🙂

    Serdeczne pozdrowionka

    Tomcio

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meżczyźni wolą blondynki?:>"

Przewiń na górę