• Autor
    Odp.
  • Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja Droga „Warngirl” 😀 naprawdę dałaż mi do myżlenia w sprawie tych Twoich pięknych nóżek 🙂 ….próbowałem je sobie wyobrazić
    Jak są tak piękne to tylko pozazdrożcić Panu, który może robić im masaż co wieczór hihi.

    Jeżli tak szczerze rozmawiamy, to powiedz mi Moja Droga czy jesteż blondynką czy brunetką? 🙂

    Serdeczne pozdrowionka

    Tomcio

    Tomeczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja Droga „Warngirl” 😀 naprawdę dałaż mi do myżlenia w sprawie tych Twoich pięknych nóżek 🙂 ….próbowałem je sobie wyobrazić
    Jak są tak piękne to tylko pozazdrożcić Panu, który może robić im masaż co wieczór hihi.

    Jeżli tak szczerze rozmawiamy, to powiedz mi Moja Droga czy jesteż blondynką czy brunetką? 🙂

    Serdeczne pozdrowionka

    Tomcio

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Drogi Tomeczku,mam nadzieję,że wyobraźnia Cię nie poniosła 😉 powiedzmy,że nie dorobiłam się jeszcze osobistego masażysty 😉
    A w kwestii włosów…niestety mocno odbiegam od Twójego ideału-jestem blondynką 🙂
    Pozdrawaim 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    jestem blondynką

    To straszne 😀 😉

    Ja tam lubię brunetów lub szatynów. Bardziej włażnie mężczyźni o ciemniejszych włosach mi sie podobaja aniżeli blondyni. Jakoż tak bardziej męscy są moim zdaniem.

    No to się czuję wreszcie dowartożciowany 8)

    nie dorobiłam się jeszcze osobistego masażysty

    hmm … mam pewną wiedzę na temat masażu. Także jakby co to wal żmiało 8) 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    hmm … mam pewną wiedzę na temat masażu. Także jakby co to wal żmiało 8) 😉

    Zapamiętam 😉 tylko z moimi bólami mogłabym często tej wiedzy nadużywac… 😀

    NeuroCancer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    szczerze to… mnie ostatnio najbardziej podobają się rude 😳

    ale kolor włosów nie jest przecież taki ważny
    szczególnie gdziż, gdy tak łatwo można go zmienić 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    No to dożc oryginalny masz gust 🙂 masz rację-teraz każdy może miec taki kolor włosów,jaki mu się najbardziej podoba 🙂 Jednak nie ma to jak naturalnożc 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    ?? 😕 Moim zdaniem wyglad wlosow nie jest wazny tylko to czy kobieta jest ladna ,madra i ma dobry charakter.Tak samo mysle o facetach.Charakter na 1 miejscu wg mnie!

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mi sie wydaje ze męzcyzni wolą troszke blondynki choc tutaj kazdy ma gusta inne i o nich sie nie dyskutuje moj facet lubi blondynki ale zaakceptował ze ja jestem brunetka:)

    Asia 85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mężczyźni naprawde wolą blądyneczki bo są ładne i sexowne,bardzo pociągająca.Przecież bogini sexu i miłożci też była blondyną.Blondynki są owiele atrakcyjniejsze od brunetek i szatynek.Faceci czężciej oglądają się za blondynkami. 😀 Tak już na tym żwiecie jest poprostu.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    tak Onione faceci bardzo lubia blondynki
    sa głupie żarty o Nich ale nie wszytskie bolnydnki sa głupie;) wiec mezczyni szukaja takich madrych i pooociągającechhh!!

    no ale ja nie lubie farbowac włosów wiec zostane jaka jestem

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kiedys oglądałam czy czytałam na temat tego koloru włosów i to jest na tej zasadzie, że taką bladynke[mówie o bardzo jasnych włosach] widać z kilometra i to przykuwa wzrok zreszta blondynka w dawnych czasach została wykreowana na sex bombę poczynając od merlin monroe do pameli anderson ale pomału juz się odchodzi od tego bo zmiana koloru włosów w dzisiejszyh czasach to kwestia chwili.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Mezczyzni naprawde wola blondynki, bo maja taka subtelna urode przy jasnych wlosach…. 😀 , za to kobiety raczej wola brunetow i szatynow. Ja na przyklad wole. Nigdy nie podobali mi sie blondyni, takie cieple kluski, budyn ze smietana, ale kazdy ma inny gust i tak wlasnie powinno byc.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a ja wole blonydnów:D:D:D

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja tam raczej na kolor włosów nie patrzę, ale nie podobają mi sie rudzi i takie żwinskie blondyny/ki czyli włosy wręcz białe i jasna karnacja a do tego jeszcze jasne brwi i rzęsy… o fuj

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meżczyźni wolą blondynki?:>"

Przewiń na górę