• Autor
    Odp.
  • Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    o tak pyfffko jest dobre na dolka 😀

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Zgadza się – przyjaciele, rozmowy, a dla mnie jeszcze taniec. Wtedy czuję się wolna, a stres, wszystko co mnie boli to ucieka, odlatuje, znika. Polecam taniec w rytm muzzyki jaką lubicie 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja na slabe samopoczucie dzis zrobilam sobie wieczor babski.
    Ucieklam na chwilke na forum,ale zaraz ide grac w karty i popijac piweczko 😉
    a facetow dzis a sioo

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    takie chwile jak ta teraz zdazaja mi sie z raz na rok
    w kazdym razie jestem mega wkurzony i mam ochote cos rozwalic

    zazwyczaj w takich momentach ide wypic albo ewentualnie wypic i na parkiet (bo bez wypicia jestem za bardzo wkurwiony zeby poznawac nowe panie)

    niestety dzis nie ma takiej opcji bo jutro mam 2 rozmowy o prace i musze byc „elegancja francja”
    w zwiazku z tym chodze nabuzowany i nie bardzo mam pomysl co zrobic z ta negatywna energia
    kobiety krzycza, tupia, placza i kij wie co jeszcze
    ja bym cos rozpieprzyl ale troche lipa na swoim osiedlu a worka treningowego nie mam – chyba musze sobie sprawic

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    jeju musisz byc strasznie wkurzony..
    Mam nadziej,ze dzis juz lepszy humorek:)

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    troche bo znalazlem calkiem niezla robote, do jutra mi minie jesli troche sobie pomoge napojem rozweselajacym ;p

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    hihi to dobrze:0
    ale z tymi napojami to bywa roznie(przynajmniej u mnie)
    Raz poprawia humor,a raz zaserwuja jeszcze wieksza zwale niz sie ma..
    Ja wczoraj wypilam 3piwka 😳 i nie wiem dlaczego,ale sprawy,ktore mnie od dawna smuca wrocily do mnie z podwojona sila i zaczelam beczec jak dziecko 🙄 a dzis mi troche za ten „wyskok” wstyd 😳
    Powinnam sie przejmowac..ee moze nie.

    marysia.czar28
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mam kilka sposobów na walkę ze stresem, gdy jestem bardzo wkurzona to najczężciej staram się gdzież wyjżć, gdziekolwiek…impreza, teatr, kino, aby tylko nie myżleć o denerwującej mnie sprawie. Jednak jeżeli mam po prostu takiego strasznego doła to zajadam się słodyczami, jak na pewno wiele z nas:) Choć ostatnio wypróbował nowy sposób o którym dowiedziałam się z facebook’a Sens’u, mianowicie szydełkowanie i robienie na drutach, jak na razie bardziej mnie to denerwuje (nie wychodzi mi) niż odpręża, ale staram się być spokojna;)

    joanna252
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja często idę po prostu spać;) Ale kiedy się zaopowiada na coż dłuższego, szukam sobie jakiegoż zajęcia. Najlepiej wymagającego mało myżlenia:) Naukowcy udowodnili nawet, że to działa:) zobaczcie:
    [usunięto_link] post z 14 maja

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja często idę po prostu spać;) Ale kiedy się zaopowiada na coż dłuższego, szukam sobie jakiegoż zajęcia. Najlepiej wymagającego mało myżlenia:) Naukowcy udowodnili nawet, że to działa:) zobaczcie:
    [usunięto_link] post z 14 maja

    hahahahahaha jak zaczęłam czytać te posty to zachciało mi się spać;)może mama dzień bez doła:)))może trzeba kupić sens:)

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Jak mam deprechę, to kąpiel, żwiece, kadzidełka, dobra muzyka i tak przez 3 godziny leniuchować;)

    annie-rosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    zalezy jakiego mam doła,
    czasem reaguje płaczem i tabliczką czekolady,
    czasem idę do sklepu z ciuszkami, hmm tylko gorzej jak kasy nie mam,
    czasem biorę gorącą kąpiel, robię coż dla siebie,
    czasem ukochany robi mi kolacje przy żwiecach,

    gorzej tylko jak się na nim wyżyje ;/

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Dobra książka potrafi zdziałać cuda, jeżli o nastrój chodzi. 😀

    marianna81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Gdy czuję, że łapią mnie doły, znajduję sobie jak najwięcej zajęć, żeby zwalczyć te dołujące myżli zająć czymż innym myżli. 😉

    ewelinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dużo słodkożci

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moj sposob na dola :))"

Przewiń na górę