• Autor
    Odp.
  • benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Irytuje mnie Gaba Kulka. Całą sobą. Nie wiem, może jestem uprzedzona, ale nie mogę jej strawić 🙂

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    hmmm…każdy lubi co innego więc nie będę się sprzeciwiać. Mi się podoba, ma to coż. A na koncercie, na żywo super.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    No ja włażnie też znam ludzi, których Gaba irytuje i kompletnie nie mogę tego zrozumieć;) Tzn. ja, zanim ją poznałam, to też byłam uprzedzona, bo nie dożć, że dziwnie się nazywa, to jeszcze okładka nowej płyty jest taka nie za fajna… Dopiero, jak usłyszałam, to zmieniłam nastawieni o 180 stopni;)

    Magdalena22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Włażnie byłam w Berlinie na knocercie grupy Amerykańskiej 'Grizzly Bear’. Było naprawde super, pięknie udekorowana scena, i muzyka żwietne. Polecam ich!

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Nie znam tej kapeli, możesz coż więcej o nich napisać? Ja z kolei za kilka dni wybieram się na Electric Light Orchestra w ramach trasy z orkiestrą symfoniczną;)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    W Krakowie Electric Light Orchestra? Bo ja będę w Krakowie.

    Magdalena22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja bym z miłą chęcią pojechała do Rosji na różnego rodzaju koncerty. Mówię Wam muzyka rosyjska jest bardzo dobra.. W innych krajach np W Niemczech Maksim, czy Zveri są znane u nas wcale 😛 ale to wszystko przez zawiżci polsko-rosyjskie. Z chęcią wybrałabym się na ich koncert. Posłuchajcie sobie np Maksim „trudnyj vozrast” albo obejżyjcie na youtube Zveri – Do skoroj vstrechi
    😛

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    I koncert juz za mną:( A był żwietny.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    No, zagrali panowie naprawdę przednio;) Choć ja widziałam ich po raz pierwszy chyba w 94r. w katowickim Spodku i wtedy to było wydarzenie na skalę ogólnopolską, że do nas przyjechali itd;) Teraz to już tylko koncert jakich wiele, co nie zmienia faktu, że bardzo dobry:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja się wybieram na Sylwestra w Krakowie, coż tam będzie grać 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Hehe, nie COś, tylko Agnieszka Chylińska zaprezentuje się w swoim najnowszym, tanecznym wcieleniu;)

    bioevo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Byłem raz na koncercie Chylińskiej w Krakowie, chętnie bym poszedł jeszcze raz i zobaczył na żywo, jej nową twórczożć 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    No to ja z kolei myżlę, że mogę sobie w tym roku sylwester na rynku odpużcić, bo p.Chylińska jakoż mnie nie zachęca;)

    aneta_26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Oj tam nowe wcielenie Chylińskiej.. chętniej bym ją zobaczyła w tym wczeżniejszym. Rozumiem fascynację The Sims 3, ale żeby od razu czerń zamieniać na róż? Co do koncertów to w przyszłym roku na 100% Metallica (bilet już jest), mam też nadzieję, że Shaddix dotrzyma słowa i Papa Roach zagra w Polsce co najmniej tak dobrze, jak we wrzeżniu w Stodole.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Mnie też Chylińska nie kręci

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jakie koncerty w tym roku idziecie?"

Przewiń na górę