• Autor
    Odp.
  • sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Teraz jak sprawdzam pogode to ma być ładna. 🙂

    A co do tego, co Zuziaczek napiasała

    w dzień koncertowy 7.07.2012 bilety będą dostępne od godziny 10:00 w kasach na Stadionie Wrocław.

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Plan Koncertu wygląda fajnie, mam nadzieję, że niczego nie skrócą

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ma być specjalna linia miejska na stadion w tym dniu. Za darmo dla ludzi, którzy pokaża bilet na koncert 😉

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Mnie ten Queen nie kręci. Może wybiorę się do Lubiąża a jak nie to w tym roku Bolków.

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]
    wszystkie przystanki i czas kursowania tutaj jest napisane 😉
    do zobaczenia na koncercie!

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dobrze że pomyżleli o transporcie plus dla nich:), no to do zobaczenia pod sceną:P

    Muszelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A czy któras z Was wybiera się na Pozytywne Wibracje do Białegostoku? gwiazdą festiwalu ma być Angie Stone:) bilety sa juz w spżedazy, a ja znalałam aplikacje Pozytywne Żubracje na facebooku, w której codziennie jest losowany podwójny VIPowski bilet 🙂 myżlę, ze fajna sprawa 🙂 ale tylko do jutra:( [usunięto_link]

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Muszelka- ale rewelacyjna sprawa…Co prawda do Białegostoku mam żwiat drogi, ale jakbym wylosowała taki bilet, to może bym mężusia namówiła na wyprawę:) Zapowaida się żwietny koncert:)

    Groooooszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja jestem obecnie po Woodstocku. Koncertów co nie miara i niezliczona dawka muzycznych emocji.
    Wiecie, w tym roku, każdy mógł znaleźć coż dla siebie. 🙂

    ruda1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja znalazłam ciekawą propozycję. Zespół nazywa się STOMP. Może słyszałyżcie coż o nim. Ja słyszałam jakiż czas termu nawet pomyżlałam że to może być ciekawe. Grają na wszystkim żmietnikach, zapalniczkach, zippo, tworzą muzykę z odbijania piłek itp. Robią z tego show.
    To musi być ciekawe, włażnie znalazłam info że będą mieli kilka koncertów w Polsce.
    a tak to wygląda w realu..
    [usunięto_link]!

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Dlatego podpinasz linka kierującego do strony tej firmy? Poczekaj pewnie to studio mak czy żak. Zaspamowali cały net? gratuluję!!
    A ja idę na królową jazzu! Mój nie pracuje w żadnej agencji bilet kupiliżmy sami za pieniądze zarobione w gastronomi. 🙂

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    16 listopada Diana Krall i to chyba juz ostatni koncert w tym roku. Chyba że coż ciekawego się pojawi.

    magdaaa80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Happysad gra w grudniu w Warszawie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jakie koncerty w tym roku idziecie?"

Przewiń na górę