• Autor
    Odp.
  • Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jestem strasznie podekscytowana, będę na z… koncercie, i jeszcze na stadionie, puki co widziałam go tylko w Tv

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Nawet jeden słowak napisał, że się nie może doczekać koncertu. Ciekawe ile osób zza granicy przyjedzie na ten koncert
    [usunięto_link]

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dobre pytanie, myżlę, że ten koncert może sćiągnąć do Polski naszych sąsiadów, a może po Euro ktoż jeszcze zostanie

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Die Antwoord – Poznań w strefie Kibica za darmo! <3

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    zadziwie Cie, ale jestem jeszcze z tego rocznika ktory na juwenaliach balowal na polach marsowych
    jedyna roznica moze tu polegac na wieku widzow, i na akustyce jaka daje stadion, ale nie wiem jak w tej kwestii zachowuje sie nasz nowy stadion

    A czemu mam się dziwić, to nie tak dawno było. Jesteżmy młodzi i piękni jeszcze. 😀
    Ważne, aby dźwiękowcy na fochu (wieżyczka dźwiękowa) odpowiednio wszystko poustawiali i będzie dobrze. ;]

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Dobre pytanie, myżlę, że ten koncert może sćiągnąć do Polski naszych sąsiadów, a może po Euro ktoż jeszcze zostanie

    to ja gdzies czytalam ze bardzo duzo biletow wyprzedano wlasnie na na europe, takze nie sami polacy beda na widowni

    Dużo przyjezdnych ma być z Czech i Słowacji. Z niemiec na pewno też ktoż przyjedzie. W końcu daleko nie mają 😉

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jeszcze tylko 10 dni jupi , ale jestem podekscytowana, doczekać się nie mogę:)

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Ja to samo 😀
    10 dni.. czyli już nic nie dodadzą do tego minifestiwalu, no trudno. Mimo wszystko jestem zadowolona z listy zespołów 😀

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Dokładnie, lista uczestników jest żwietna. Ja dalej szukam potwierdzonej setlisty. Narazie tylko przypuszczalne

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    To jak znajdziesz pamiętaj o nas i możesz wrzucić na posta:D:D

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ok nie zapomne ;D narazie jak patrze to wciąż nic potwierdzonego

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Mi się wydaje, że do końca nie będzie wiadomo w 100% co zagrają. Inne zespoły – to już bardziej prawdopodobne. Można sprawdzić jakie kawałki grali ostatnio na koncertach.

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    A ja mam nadzieję, że nie będzie padało…

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    A no włażnie, przecież to nie jest pod dachem. Onet narazie straszy, że będzie troche deszczu

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Pokropić może, ale jak będzie tak jak na meczu Polska – Czechy to mamy przechlapane:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jakie koncerty w tym roku idziecie?"

Przewiń na górę