• Autor
    Odp.
  • clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    W tą sobotę idę na Novike , Później w planach Gaba Kulka . Jak coż ciekawego jest to po prostu idę.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    ja będę w tym roku na knopflerze i na cohenie, i biletki już mam:)

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Red Hot Chilli Peppers 27 lipca, na lotnisku bemowo…. idziecie? 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    poszłabym z chęcią, jednak na prom mam bliżej niż do Warszawy 😉 Także ten dzień kobiet brzmi dla mnie bardziej realnie 😉

    Eclipsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    W tym roku wybieram się w lipcu na koncert Radiohead do Berlina, a jako support gra Caribou, którego też bardzo lubię, więc podwójna przyjemnożć mnie czeka 🙂

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Chciałabym pójżć na Metalicę będą w czerwcu w Warszawie ale to zależy w jakiej cenie będą bilety.Czasem żałuję,że jakiż koncert mnie ominął a szczególnie zespoły z klasyki rocka. Wykonawcy się starzeją i może już nigdy ich nie zobaczę w tym składzie.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Dorota a Ty wybierasz sie na ten Dzien Kobiet? U nas narodzila sie idea wypadu w babskim gronie 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Nie wiem jeszcze, chciałabym, zaproponowałam przyjaciółkom, zobaczymy 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    moze opener, w koncu zapowiada sie super.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Chciałabym pójżć na Metalicę będą w czerwcu w Warszawie ale to zależy w jakiej cenie będą bilety.Czasem żałuję,że jakiż koncert mnie ominął a szczególnie zespoły z klasyki rocka. Wykonawcy się starzeją i może już nigdy ich nie zobaczę w tym składzie.

    Drogie jak diabli 👿

    Ja chciałem iżć, ale niestety prawdopodobnie tyle nie uzbieram, a program sonisphere nie „urywa głowy”. Jak zobaczyłem co gra w Madrycie na sonisphere to się za głowę załapałem! Tyle kultowych zespołów w jednym miejscu 😯

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Ja sie wybieram na Rock for People w lipcu a juz 15 marca koncert Rise Against w Warszawie 😀

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja sie wybieram na Rock for People w lipcu a juz 15 marca koncert Rise Against w Warszawie 😀

    dżesis Hypoxi, upajasz mnieee 😆

    jak mnie nie zaprosisz… to tu nie pogadam przynajmnuiej przez… 3 dni 😆

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    A prosze bardzo wpadaj. 🙂 Tylko, ze na Risów nie ma biletów już z miesiąc, wiec moze byc ciezko jesli jeszcze nie masz. A na RFP wciąz dodają nowe zespoły

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    W tym roku wybieram sie na Madonne, napewno tez na Audioriver- w Plocku nad Wisla 🙂

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja też chcę na Madonne!!!! AR też zapowiada się smakowicie 🙂 I jeszcze Selector w Krk!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jakie koncerty w tym roku idziecie?"

Przewiń na górę