• Autor
    Odp.
  • anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Wybieram się na kilka festiwali zaraz po powrocie z Hiszpanii… zapowiada się mnóstwo ciekawych wydarzeń tego lata.

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    takiego koncertu nie można przegapić, może to pierwszy i ostatni raz kiedy Queen zagra w Polsce, trzeba wykorzystać szansę zobaczenia tego na żywo:)

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Byłam teraz na Ursynaliach, dla wtajemniczonych „SLAYER …!” 😀

    Co do Queenu, no to miłe jest to, że IRA będzie swoje 25-cio lecie żwiętować na takim koncercie. Na pewno się cieszą. Ciekawe czy też stresują 😉

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Włażnie wyczytałam że Power of trinity, tez ma zagrać 🙂

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Łooo no to super! Nieliczny z polskich zespołów, który lubie. Ostatnio niestety bida z nowymi gwiazdami na naszej scenie.. Mimo tylko programów pormujących nowych artystów dalej słabo.

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dokładnie, ja tez nie sądziłam, że Queen nie wystąpi w Polsce a tu proszę jaka niespodzianka:)

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Włażnie wyczytałam że Power of trinity, tez ma zagrać 🙂

    :D:D:D super, nie mogę się doczekąc tego koncertu. Kocham piosenke „Chodź ze mną”. Posłuchanie jej na zywo to mjoe marzenie

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    też się ciesze bardzo, ale jednak najbardziej czekam na Queen

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Nie wiem czy słyszeliżcie, ale ESKA podobno ma jakiż konkurs gdzie do wygrania są bilety a nawet spotkanie z grupą queen

    czarnulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link], tu macia stronkę

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Widziałam dzisiaj reklamówke w telewizji i trochę zwątpiłam odnożnie nowych zespołów, bo pokazywali włażnie, że będą te 4 – Queen, Mona, IRA, Power of tirnity, więc chyba już nic nie dodadzą. Jak myżlicie ❓

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    No to skoro faktycznie widziałeż , już reklamówkę, to chyba faktycznie nie ma sie co łódzić, ale z drugiej strony nie ma tez co narzekać, mi te wystarczą su super:)

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    widział! 😉

    Też jestem w pełni zadowolna z zespołów, które wystąpią, ale wiadomo zawsze chce się jeszcze. 😀 Dobra teraz tylko czekać na koncert jeszcze tylko prawie 3 tygodnie 😀

    Kakhezita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    P****ęzyczyłam się:P….
    A do koncertu tak nie wiele zostało 😀 To będzie mój pierwszy koncert na jaki się wybieram ( z takich większych)

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Koncert na stadionie a wyspa słodowa to mega różnica. Moim zdaniem. Jeszcze pola marsowe dawały rade, ale pole trawy a stadnio to mega różnica. Klimat i miejsce godne historycznej gwiazdy. No i w sumie pierwszy raz będę na tym stadionie 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na jakie koncerty w tym roku idziecie?"

Przewiń na górę