• Autor
    Odp.
  • MmalaMii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim ulubionym ostatnio stał się serwis [usunięto_link] regularnie kupuje i znajduje coż fajnego. Pomału moja szafa zaczyna nie pomieszczać nowych ubrań więc zastanawiam się czy tam nie wystawić swoich rzeczy, może ktoż się skusi i odkupi 🙂

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    a ja lubię zrobić sobie rundkę po outletach:) wolę sobie przymierzyć, popatrzeć i powyginać, żeby wiedzieć jak się układa. a z zamawianiem przez internet i ewentualnymi zwrotami nie zawsze chce mi sie bawić:) teraz w fashion house mają być promocje, więc pewnie się wybiorę. Będę szukać butów na chłodniejsze dni więc na pewno zajrzę do moich ulubionych sklepów jak Kazar, Hogl czy Salamander.

    Ewelina Jelen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Najczęściej ubrania zamawiam na stronie Netmoda 🙂 Bardzo podobają mi się parki, jakie mają w ofercie – na wiosnę idealne. Nie mogę się tylko zdecydować na konkretny kolor 😉

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Też bardzo lubię Netmodę. Mi się strasznie podobają ich ramoneski! 🙂

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dla mnie najlepszym sklepem jest Nico!!! Zawsze trafiam na jaką fajną promocję, A teraz w Nico będzie organizowany Black Friday !! 😀 od 23 do 25 listopada oraz będzie 30% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment ! 😉

    Katarzyna345
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja ostatnio to tylko butiki internetowe. W sieciówkach wszedzie wciaz to samo

    Fajna stylowa babkaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ostatnio obczaiłam świetny sklep z sukienkami w różnych rozmiarach sklep internetowy justallsukienki.pl

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Hexeline! Niezależnie od pory roku i sezonu zawsze znajde cos idealnego

    xPeke
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Osobiście kupuję w Pemilles, mają świetne t-shirty i jeszcze lepsze bluzy. Polecam sprawdzić.

    Lena
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam sprawdzić  ofertę Vratelli i sprawić sobie coś wyjątkowego, nie pożałujecie! :>

    jo___asiaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Drogie Panie,
    w związku z tym, że większość zakupów w tych czasach przeniosła się do internetu myślę, że warto założyć wątek o sklepach internetowych, które nalezy omijać szerokim łukiem, aby nie stracić pieniędzy. Podobno takich jest coraz więcej.
    Ja dokonałam zakupów w sklepie BACCANERA (La Passione Urszula Kwiatkowska) – sukienka piękna!
    W promocji z 479 na 239
    Niestety.. nigdy do mnie nie dojechała. Ze sklepem kontaktu brak. Na facebooku usuwają negatywne komentarze i blokują każdego kto im je wystawia. Nie zwykłam szukać opinii szeroko w internecie, ale jak się zagłębiłam w temat okazało się, że nie jestem jedyna i oszukanych osób jest więcej.
    Także korzystając z tego, że wyprzedaże się zaczynają – akurat przed tym skepem ostrzegam.
    Myślę, że warto opisać swoje historie, aby przestrzec innych przed spotkaniem z oszustem.
    J.

    Beatka1994kwiat
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mój ulubiony butik to ubierzsie.com ponieważ wyprzedaż trwa tam cały rok oraz mają luksusowe i designerskie produkty w najniższych cenach

    BellaElla123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Głównie velpa 🙂 Mają super markowe ubrania i bardzo fajne promocje, ostanio było -15% na wyprzedaż 🙂

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Spotkałam się już w internecie z negatywnymi opiniami na temat tego sklepu BACCANERA, przeraża mnie, że w dzisiejszych czasach sa sklepy, co oszukują ludzi…. niby mamy wsyztskie przepisy mające chronić konsumentów, ale i tak co jakis czas pojawiaja sie takie perełki 🙁

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja się przerzuciłam ostatnio na zakupy internetowe, nie mam za bardzo czasu łazić po galeriach. Także polecam moje najnowsze odkrycie differenta . pl. Bardzo mi się podoba oryginalność rzeczy, jakie tam mają, bo w sieciówkach mam wrażenie, że wszędzie jest to samo… Mają swoją własną linię ubrań, a poza tym sprzedają znane marki typu Calvin Klein, Desigual, Anekke, Zaxy, itp. A przy okazji mają też dodatk, kosmetyki, perfumy i akcesoria do domu 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę