• Autor
    Odp.
  • Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ostatnio kupuję tylko w sieci, zwłaszcza ciuchy i torebki. Koleżanka poleciła mi sklep differenta. Mają wszystko na magazynie, także dostawa jest szybka i nie robią problemu ze zwrotami.

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja odkąd wprowadzili obostrzenia to nie pokazuję się w sklepach stacjonarnych. Maseczka, rękawiczki, płyn do dezynfekcji….. za dużo jak dla mnie bo już nie mam z tego przyjemności. jestem po kilku zakupach w sklepie o którym piszesz i jak na razie mega zadowolona. A promocje też niezłe. Wracam regularnie;-)

    easka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Głównie kupuję na zalando i luxusowi.pl, w którym obecnie trwają wyprzedaże. Spora część asortymentu takich marek jak Ralph Lauren, Casadei są przecenione nawet do -70%. Nie ukrywam, że w ten weekend zaszalałam z zakupami.

    Michalina83
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W kwestii zakupów przez Internet to bardzo sobie chwalę sklep Sportofino –  ich asortyment to głównie ubrania markowe od producentów takich jak HH czy Ralph Lauren. Mają duży wybór ubrań w swojej ofercie i bardzo sprawną obsługę.

    EwelinaK
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bardzo ciekawe przemyślenia na temat robienia zakupów. W dzisiejszych czasach każdy z nas ceni swój czas. Dlatego co raz więcej osób odchodzi od chodzenia po stacjonarnych sklepach. To nie miejsce gdzie znajdziemy wysoką jakość w przystępnej cenie i jest to bardziej niż pewne. Wystarczy porównać jaki wybór jest w sklepach internetowych. Najlepszym tego przykładem jest – [usunięto_link] gdzie znajdziemy ubrania na wiele okazji, bardziej skierowane do osób ceniących sobie komfort.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę