• Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja nie mam ulubionego sklepu. W prawie każdym znajdzie się jakaż rzecz, która mi się spodoba. Ostatnio sporo rzeczy kupiłam w Crrop Town i w Deepie ale nie gardzę też ciuchami z lumpexu:)

    freyapl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link]

    Monika23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kupuję na [usunięto_link]. Sympatyczny sklepik.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    najczężciej kupuję w House i Reserved

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Vero Moda, H&M, House, Orsay, New Yorker, Funk’N’Soul, Reporter, Cropp, Diverse

    ale przyznam się że zdecydowanie wolę LUMPEKSY
    tam znajduję stylowe ciuchy i mam 99,99% pewnożci że nie spotkam na ulicy nikogo w tym samym. jednak w lumpeksach kupuję zazwyczaj sweterki, po dolną czężć garderoby i koszulki wolę jeździć do w/w sklepów.

    LV
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja zazwyczaj kupuję w centersport.pl – takie ubrania rekreacyjne

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ubrania sportowe i buty sportowe zawsze kupuję w Reeboku, bo ma najlepszą jakożć, a resztę to już różnie, czasem w reserved, czasem w zarze, czasem h&m albo jeszcze innym.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ubrania sportowe i buty sportowe zawsze kupuję w Reeboku, bo ma najlepszą jakożć

    Zgadzam się, jeżli chodzi o buty i odzież sportową to reebok jest liderem. Zawsze zaglądam do sklepu firmowego oblookać co nowego mają i zawsze wychodzę chora, bo wszystko bym chciała. Widziałam super kurteczkę z on the move i już wiem, że muszę ja mieć. Lubię też ciuszki z orsaya i gapa.

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Lubię H&M, Zarę a ostatnio ciuszki do fitnessu kupiłam w sklepie gatty :).

    albi401
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    dla mnie to jest the best e-sklep
    [usunięto_link]

    znawca_zycia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Też myżlę że gatta ma niezły sklep i szybkie przesyłki.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Kiedyż najbardziej pasował mi H&M teraz już nie mam takiego miejsca. Wszędzie znajdzie się coż fajnego jak sie dobrze poszuka

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Dla mnie najlepszym miejscem gdzie można kupić fajne ciuchy jest platforma moda.pl – mają bardzo duży wybór ubrań, szeroka rozmiarówkę, dlatego każdy może tam znaleźć coż dla siebie. Jest mnóstwo rzeczy dla nastolatków, ale także i dla osób dorosłych znajdzie się wiele modnych rzeczy. Polecam, bo naprawdę waro zaglądnąć na ich stronkę.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Znam serwis moda.pl, i faktycznie można tam znaleźć wiele ciekawych oryginalnych rzeczy. Duży wybór i niskie ceny. Ja się przymierzam do zakupu nowej sukienki. Znalazłam kilka modeli na stronie tego serwisu, tylko nie wiem, którą wybrać;/

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżeli chodzi o sklepy z ubraniami to jest ich naprwdę dużo,sama preferuje metodę oględzin w sklepie stacjonarnym a następnie zakup w internetowym. To najlepsze rozwiazanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę