• Autor
    Odp.
  • majeczka578
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera duży wybór, niskie ceny, żwietna jakożć,szybki czas realizacji:)
    Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coż nie będzie pasowało, żwietnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:) 😉

    marzenkaaa38
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mój ulubiony sklep internetowy to danvera 🙂
    Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem 😉 W tym sklepie kupuję znacznie
    taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem 🙂

    Fuzja-Stylow_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jest wiele dobrych i ciekawych sklepów z ubraniami,odzieżą- wystarczy tylko poszukać i na pewno znajdziemy coż dla siebie. Najgorszego nie wyróżnię bo nie bardzo jest sens,lepiej skupić się na tych najlepszych.

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dla mnie najlepszym sklepem internetowym jest Galerii Artystyczna KuferArt, gdzie można znaleźć wspaniałą biżuterię, akcesoria, ubrania, nawet meble…Wszystko ręcznie robione, niepowtarzalne:)Uwielbiam te miejsce:)

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja zdecydowanie wybieram sklepy internetowe,natomiast który z nich jest najlepszy pod względem jakożci ubrań czy poziomu obsługi też ciężko mi powiedzieć. Mam swoich kilka ulubionych miejsc.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Ja podobnie,przynajmniej ceny są o wiele niższe i to zarówno jeżeli chodzi o odzież jaki kosmetyki czy perfumy:)

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Jakie żrednie ceny sukienek?

    Vera-Fashion_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Nie tylko,bo w sklepach internetowych też spotkasz ciekawe i tańsze ubrania,a teraz jest sezon na promocje,wiec każda z nas upoluje dla siebie coż dobrego. Hitem są np letnie sukienki.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    h m

    house:P

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    A ja nie mam najlepszego,zwracam uwagę na promocje jakie obowiązują w danym sklepie i szukam rabatów. teraz nawet w galeriach handlowych i tamtejszych sieciówkach można złowić niższe ceny.

    Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jeżeli mowa o dobrych sklepach z odzieżą oraz bielizną,to warto zwrócić uwagę również na naszą stronę,mamy szeroki wybór i niższe ceny:)

    anna100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja najczężciej kupuję w sieciówkach ale zdarza mi się zaglądać do osiedlowego ciucholandu. Z polskich sklepów bardzo lubię lattore, ze względu na eleganckie fasony ich ubrań i dobrą jakożć. Jeszcze nigdy nie wyszłam od nich z pustymi rękoma 🙂

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja z reguły zamawiam w tych mniejszych sklepach internetowych,rzadko kiedy w większych sieciówkach a to dlatego,że tamtejsza jakożć jest często marna,wolę tego uniknąć.

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Szukając dobrej jakożci odzieży,warto sprawdzać także aukcje allegro ponieważ włażnie tam spotkamy szeroki wybór i niższe ceny,czego idealnym przykładem będą nasze aukcje z bielizną,naprawdę warto:)

    Alladies-Fashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o sklepy z ubraniami to warto zerknąć także na aukcje allegro,gdzie znajdziecie szeroki wybór i rozsądne ceny,ja często zamawiam w ten sposób i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę