• Autor
    Odp.
  • olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja uwielbiam kupowac bluzeczki w orsayu, ostatnio tez kupilam pare rzeczy w C&A a pozatym to jak znajde cos fajnego to biore w kazdym sklepie.:)

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    czemu rzadziej?nie satysfakcjonuje Cie juz oferta Reserved?

    Chyba włażnie tak jest, wczeżniej czężciej trafiała w mój gust.

    kirikiri
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja h&m, ostatnio też c&a, cubus, orsay

    G.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja najczężciej kupuję z NewYorkerze, Reserved, C&A, i Stradivariusie. W Croppie i Terranovie też się znajdzie coż fajnego.

    mariann1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hej!

    Liliana napisała

    Ja ostatnio bardzo lubie wyszukiwac przerozne rzeczy w internecie

    Ja ostatnio też, internetowe zakupy sprawiają mi większą przyjemnożć niż bieganie po zatłoczonych centrach handlowych 🙂

    Ostatnio znalazłam fajny sklepik z bielizną (adres poniżej).

    Ewelina24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    np allegro lub hit który odkryłam : [usunięto_link] i dostaje tam prezenty 🙂

    Tokinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Chętnie odwiedzam Zare,Cubusa czasem Mango i oczywiżcie lumpki 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Czasem gdy wylecę na miasto z koleżankami na zakupy to owszem zdarza mi się kupić coż w Orsayu, tally wajl czy H&Mie, ale gdy robie większe zakupy to jest to przede wszystkim solar, victoria secret’s(moje ulubione), zara, mango. Czasem jak mama ma ochote na zakupki i ma dobry humor to pozwalamy sobie na parę rzeczy z najbardziej snobistycznych sklepów. Zwykle jakież drobiazgi.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ja się ubieram w orsayu i teranowie, ciuchy nie są pierwszej jakożci, ale ujdą , dużo lepiej niż w HM.

    alaaa80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    zdecydowanie warto poszukać w necie różnych okazji, ja ostatnio znalazłam outlet [usunięto_link] , całkiem fajne rzeczy…

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Ja to zauważyłam, że kupuję zwłaszcza na promocji. Chyba że idę na zakupy po coż konkretnego, co się rzadko zdarza. Lubię kupować w Promod, Reserved, Vero Moda. W Niemczech, gdzie ostatnio często bywam lubię kupować z marki Oliver i Esprit, bo są dużo tańsze, a z promocji to już czasem kosztują grosze.

    Jakoż nie trawię New Yorker, chyba za dużo tam rzeczy i nigdy nie mogę nic znaleźć.

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Reserved ( zboczenie zawodowe, obowiązują mnie zniżki pracownicze;)) i New Yorker. Tak w większożci wygląda moja szafa. a reszte to to, co akurat mi się spodoba.

    modnakrysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja w Reserved i czasami zagladam do sklepu [usunięto_link]

    Butyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jezeli cos jest orginalne i z klasa to nie dbam gdzie jest zakupione

    natallii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja akurat lubie Roxy – troche sportowo, troche elegancko. w tym roku kolekcja jest naprawde super.
    aha, nie polecam allegro – jest sporo podrobek. w necie ewentualnie sniegiwoda.com(juz sprawdzony;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę