• Autor
    Odp.
  • kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Rzeczywiżcie, można dostać do maja błyszczyk od mf. Załapałam się na jedną z ostatnich sztuk 🙂

    maja2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja od kilku lat używam tuszu Piere Rene niewiele kosztuje a jestem zawsze zadowolona 🙂

    My Dream
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Od lat używam Extra Super Lash Rimmela i nie odbiega jakożcią od tych najdroższych, a kosztuje 20 zł 🙂
    próbowałam wielu tuszy. Dior mnie zawiódł, tak samo Estee Lauder. Byłam zachwycona Heleną Rubistein, ale jest za droga i trochę szybko wysycha.
    Także Rimmel dalej nr 1 🙂

    maluska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Najlepszego tuszu do rzęs polecić nie mogę bo w zasadzie sama zastanawiam się jaki kupić. Myżlałam o Rimmelu ale niektórzy odradzają i teraz już sama nie wiem. Jeżli chodzi o rzęsy to mogę polecić dobrą odżywkę którą obecnie używam czyli m2lashes. Chodzi mi o serum bo jest też gloss ale ja serum aplikuję bo zwiększa objętożć rzęs. Jak znajdę jakiż dobry tusz to napiszę.

    alalis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zdecydowanie Loreal. To jest najlepsza firma jak dla mnie jeżli chodzi o tusze.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli o mnie chodzi to teraz na wakacje zastanawiam sie nad LVL czyli liftingiem rzęs. I tak sobie mysle czy nie jest to o niebo lepszy zabieg od codziennego tuszowania rzęs.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ale chcesz je sobie zrobic czy zapisac sie na szkolenie ?

    slodka idiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Zawsze i wszędzie od wielu lat 2000 kalorii – korzystny stosunek ceny do jakożci. Nie podrażnia, robi, co trzeba na moich cienkich rzęsach. próbowałam kilku innych l’oreal odpada w przedbiegach (większożć podrażnia). ewentualnie HR wersja „koronkowa” 😀 , ale jest stosunkowo droga, a efekt podobny do 2000 kalorii.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A moze macie godną polecenia styliske rzes w Warszawie ?
    W sumie chyba jednak najlepiej jak zrobi to jakaż naprawde dobra stylistka.

    stasia_ptasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja dłuuugo użyłam tylko żółtego tuszu od Maybelline. Ostatnio koleżanka dała mi w prezencie tusz z Avonu. Muszę Wam powiedzieć, że strasznie mnie rozczarował. Daje słaby efekt. Skończę go i wracam do mojego Maybelline. Najlepszy jaki do tej pory miałam.

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ostatnio zaczęłam używać maskary wonderfull i bardzo odpowiada mi jej szczoteczka – duża i silikonowa. Efekt jaki daje, jak dla mnie bardzo zadowalający. Bardzo fajnie wydłuża i rozdziela rzęsy.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie najlepszy jest z Golden Rose, Lash Plumping Mascara o kolorze glebokiej czerni, z gruba szczoteczka dzieki ktorej rzesy sie nie sklejaja i nie powstaja zadne grudki.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja mam kilka swoich ulubionych, ale dla mnie ostatnio miloscia jest baza pod tusz, Lash Primer z Golden Rose. Baza utrwala makijaz, odzywia oslabione rzesy i wzmacnia efekt nadany tuszem, czyli bardziej pogrubia i wydluza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy tusz do rzęs?"

Przewiń na górę