• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Nie wiem, czy pojawił się już taki temat.
    Jesteżcie zarejestrowane? Często odwiedzacie tę stronkę? Dużo macie zdjęć, znajomych? Jaki macie stosunek do n-k?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja jetem mam koło 350 🙂
    mi sie podoba chodź teraz to już ludzie wymyżlają 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jedyny portal tego typu na ktorym mam konto, dzieki niemu znowu zaczalem sie kontaktowac z ludzmi z podstawowki i dosc czesto sie teraz spotykamy, zdjecia mam chyba ze 2 tylko po to zeby ludzie mnie poznali a znajomych mam tylu co sie zarejestrowalo – chyba 80, ogolnie z podstawowki prawie cala klasa ma konto z gimnazjum chyba ze 3 osoby a z liceum moze z 5. Reszta to znajomi nie-klasowi ale od ktorych akurat dostalem zaproszenie 😉

    w porownaniu do portali typu sympatia czy fotka za ktorymi nie przepadam ten wypada duzo lepiej bo ma zastosowanie w odnawianiu utraconych kontaktow 😉 fajna sprawa

    ale zdarzaja sie tez dziwne opcje

    [usunięto_link]

    sprawdzcie to :d dobra beka

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nie to nie beka tylko prawda ludzie z NK zrobili sobie FOTKE ;/ a tu nie o to chodzi ;/
    a zwłaszcza Panny, bez obrazy.. ale niektóre fotki – wyzywające o tym żwiadczą ;/

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mam konto,mam zdjęcia i mam hmm…a chyba z 260 znajomych.Dzięki temu portalowi odnowiłam znajomożci a nawet przez nk zorganizowaliżmy spotkanie klasowe 🙂 generalnie portal fajny.A podbieństwo do fotki…no cóż,jak ktoż chce się lansować to lansowal będzie się wszędzie.Ja mam dużo zdjęć,ale dla znajomych,bo galerie mam ukrytą,gdyż nie życzę sobie żeby jacyż przypadkowi ludzie oglądali moje sesje zdjęciowe(wtajemniczeni widzą o co chodzi 😉 ).

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    No włażnie. Początkowy cel był bardzo fajny. Ale ludzie zaczęli robić sobie z tego fotkę i to jest już jest tragiczne. Nie mogę patrzeć na lafiryndy robiące sobie same zdjęcia z „rybimi usteczkami”, żciżniętymi cyckami i wywalonymi oczami. Z kolei wrzucają 5 podobnych na nk i czekają na komentarze. Żenada. Mogłabym o tym pisac i pisac, ale z grubsza chyba wszyscy wiedzą o co chodzi, bo u każdego w znajomych takie osoby się znajdą. Niedawno zrobiono liste dostępnych osób :|, potem ” kto Cię ostatnio oglądał” 😐 :|, a teraz jeszcze OPISY 😐 😐 😐 !!!! To już jest totalne przegiecie. fotka.pl połączona z gg. Ale w sumie nie ma się co dziwic skoro najwięcej jest tu kretynów, dla których takie opcje są wręcz wymarzoną rozrywką. Aa i jeszcze nienawidze profili w stylu ” wszystkie laseczki łączcie się”, ” fani spice girls ” itd. To mi przypomina klany na fotce.

    Do niedawna lubiłam ostro skomentować profile takich lafirynd, bądź profile wyżej wymienione, ale teraz staram się olewać to i nie denerwowac się juz niepotrzebnie, bo to nie ma sensu.

    A tak po za tym wszystkim co tu napisałam, to nk jest na prwade spoko.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Mam konto. Podoba mi sie ten portal. Mozna odnalezc osoby z ktorymi juz dawno stracilo sie kontakt. Idea naszej klasy jest ok. A to ze niektorzy sobie robia z tego portal randkowy… albo podrabianie kont 🙄 …-to juz swiadczy o nich.
    Ja mam normalne zdjecia, nie naleze do zadnych klubow typu „super sexi”.
    I tez denerwuje mnie nabijanie znajomych. Ludzie wysylaja zaproszenia bo np chodzili dio rownoleglej klasy, a tak naprawde to nigdy nawet czesc nie powiedzieliscie sobie. Ja takich zaproszen nie przyjmuje. A znajomych mam w tej chwili 270.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Bo nie ma jak polansować się obok swojego zaj… faceta, przed i w swoim wielkim domu, i przy swoim jeszcze lepszym samochodzie, a tak na prawde nic z tych rzeczy nie jest Twoje
    Mam profil, fotki mam, znajomych nie dodaje na potęgę. A kilka znajomożci na nowo się odrodziło.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Mam konto,troche fotek,znajomych chyba 140..generalnie,portal mi sie podoba,odnowilam kontakt z przyjaciolka z podstawowki i innymi… 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    mam konto, znajomych 320, ale coraz bardziej ten portal zaczyna upodabniac sie do „epulsa” i jak kiedys- ludzie robili sobie profile „na powaznie”, tak teraz nawet juz trzynachy mają konta i zabawa przestaje byc ciekawa- takie moje zdanie.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Mam konto 🙂 na poczatku bylo to ciekawe, ja jako pierwsza zalozylam swoje klasy i bylo milo kiedy codziennie dochodzil ktos nowy, milo zobaczyc starych znajomych 🙂 teraz jak juz wszyscy sa to jest to nudne… spotkanie nie organizyjemy a nawet gdyby takie bylo to bym nie poszla. Przeciez ja nie znam tych ludzi, co z tego ze 10 lat temu jakas Ola czy Ala byla moja przyjaciolka. Ja ich znam jako dzieci, nie jako osoby dorosle, nie bede sie spotykac 🙂
    teraz naszej klasy uzywam tylko do kontaktowania sie z ludzmi do ktorych np. nie mam numeru 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    Co do suczek z tendencja do lansowania swoich gruczołów mlekowych tudzież d****- bez komantarza. Nawet żmiać mi sie z tego już nie chce.
    Żenada.

    Uwierz mi nie Ty jedna 🙄
    To jest mega zalosne-ale pelno jest tego na n.k.

    Ja mam ponad 200znajomych,ale dla mnie to nie robi roznicy.
    Nie dodaje ziomkow ,ktorzy kiedys tam gdzies tam widzieli mnie w kolejce w sklepie 🙄
    Portal kiedys byl fajny…a teraz
    🙄
    Ta opcja z popatrz kto na Ciebie zerkal jest masakryczna.
    Zrobili sobie nazlosc sami.
    Teraz co ktoras osoba zrobi sobie puste inne konto,zeby muc czasem zerknac na innych…np.na tych ktorych sie nie lubi,albo nie chce sie,ze ta osoba widziala..
    Ja np. codziennie mam w „zerkaniu” jakies osoby typu józef guzik 🙄
    Wiem,ze ludzie robia tego coraz wiecej i takim sposobem zrobi sie balagan 🙄
    Co do opcji daj opis -zenada co to gg jest??
    Dali by sobie juz siana 👿

    Coraz bardziej „dojzewam” do mysli,zeby skasowac caly ten profil.
    Fotki?a mam 2,ale ogladac je moga tylko znajomi-podobnie z komentarzami.Numeru gg i tel. nie podaje bo moj chlopak sobie tego napewno by nie zyczyl..

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link]:) wrote:

    Numeru gg i tel. nie podaje bo moj chlopak sobie tego napewno by nie zyczyl..

    😆 a co Ty jesteż własnożcią swojego chłopaka? Ja oczywiżcie też nie podałam żadnych nrów, ale tylko dlatego, że ja sobie tego nie życzę 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Przecież opcje aktywni znajomi i gożcie mozna sobie zablokowac jak komus nie pasuje. W czym problem? Mi goscie sie nie spodobaly wiec zablokowalam i po klopocie

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    @Onione wrote:

    Ta opcja z popatrz kto na Ciebie zerkal jest masakryczna.
    Zrobili sobie nazlosc sami.

    To mi akurat odpowiada. Przynajmniej wiem, kto ogląda mój profil.

    Funkcję tą da się wyłączyć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nasza-klasa"

Przewiń na górę