nie umiem gotować :/

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    nie umie gotowac ale wkońcu kiedys będe musiała sie nauczyć bo w przyszłosci bede kiedys zona i bede prowadzić dom i bede musiała coż rodzince ugotować ale nie wiem jak sie do tego zbarć chyba bede brała kuchnie polska i jakos małymi kroczkami a Wy jak zaczynaałyscie?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kiedy zaczelam sie o to martwic tak jak ty to dzien w dzien pomagalam mamie w kuchni pytajac sie o wszystko powoli sama dokonywalam prob.
    pozniej wyszlam za maz uprzedzajac meza zeby cudow sie nie spodziewal 🙂 na poczatku byly jakies zupinki troche z przepisu mamy, pozniej dzien w dzien internet i przepisy kulinarne, troche od znajomych.
    i tak wlasnie doszlam malymi krokami do tego zebysmy z glodu nie poumierali.
    przyznam ze zadnej rewelacji nie ma w kuchni ale mysle ze zas na to przyjdzie i perfekcja bedzie

    przede wszystkim proby.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Witaj w klubie!!:D

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    chyba musze tak zacząć robić ale ja myżlę że nigdy sie nie naucze gotowac to truidne wszytsko tzreba wiedzieć:/ co jak z czym dlaczego tak ile tego aa ile tego a wkoncu mam 20 lat i wypadałoby coż się nauczyć ale dzieki za odpwoiedzi:) jakos bede musiała wziażć się w garżć

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Nie Ty jedna gotować nie umiesz. Ja też nie umiem, ale jakoż sobie z moim facetem radzimy [ co prawda jak na razie mieszkamy osobno , ale w soboty coż trzeba jeżć]. A to wykombinujemy, że ja zrobię kotlety, on ziemniaki itp itd. A co do nauki gotowania, to jak podpatruje u mamy i babć to potem sama robie :). Specjalizuje się w robieniu sałatek dla całej rodziny 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja nie obawiam sie ze moj przyszly maz umrze z glodu 😛 Mam 19 lat a juz potrafie ugotowac prawie wszytsko 😀 czesto gotuje w domu i wszytskim samakuje, a niektorzy smia twierdzic ze gotuje lepiej niz mama 😉
    A skad umiem? Od malego siedzialam z mama w kuchni 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    @Onione wrote:

    Nie lubię gotować, ale jak mus to mus. Są książki kucharskie, internet, pamięć o krzątaninie mamy w kuchni (pomagałam). Może jestem w lepszej sytuacji, bo mój mężczyzna lubi gotować i nie oczekuje ode mnie kucharzenia.

    Mój też lubi gotować 🙂

    Malinka! Zazdroszczę, ja tam dopiero zaczęłam, ale podobno dobre rzeczy robię [ mnie tam nie smakują no ale to detal ]

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Witam w klubie! Ja tez nie umiem gotowac.Nawet nie mam weny zeby jakos sie za to zabrac,nauczyc.jakies rady?? Lub sprawdzone ,dobre ,proste przepisy kulinarne??Poradzcie bo w gotowaniu ejstem zielona. 🙁 😳 🙄

    P.S.Umiem piec narazie babke i piernika.Duzo nie? 🙄 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ale widzisz TY juz chociaż umiesz cos piec a ja nic:PP ale osttanio zorbiłam pierogi ruskie i wyszły mi podobno bardzo dobre 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    @Mar+A wrote:

    ale osttanio zorbiłam pierogi ruskie i wyszły mi podobno bardzo dobre 🙂

    kupne,gotowe?Czy wlasnej roboty?? 😛 Jesli wlasnej roboty to podaj przepis itp.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Moją specjalnożcią jest spagetti 8) Makaron gotowy,tylko ugotowac,sos ze słoika,tylko podgrzac i palce lizac 😀 Tak to potrafię gotowac(a w zasadzie odgrzewac… 😆 )

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    WarnGirl Tak to każdy umie 😛 😉

    papetta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja też nie umiem i próbuję zup ale uczę się i jeżli nie mam czasu, jem gotowe z kartonika i torebki knorra. Poza tym uczę się robić ciasta :)))))

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    własnej roboty zmieliłam serek ziemniaczki i dodałam pieprzu soli raczej wegety i gotowe:)

    ja ciast jeszcze sie nie uczyłam gotowac narazie zaprzestałam gotowac bo sesja ale jak tylko sie skonczy to zaczne pełna pare obiecuje:D wkoncu trzeba sie auczyc bo mam dla kogo gotowac:)

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja od dzis zacznam uczyc sie gotowac bo juz mam wolne dnie:d bedzie sie działoo:D:Dhehe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie umiem gotować :/"

Przewiń na górę