Nigdy Nie Mialem Dziewicy czy to zle?

  • Autor
    Odp.
  • Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jestem mlody 18 latek …. i Czuje sie przez To jakis Niespelniony? Mozecie cos powiedziec o tym

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nidy nie miałeż dziewicy…Ale nie-dziewice miałeż,tak?No więc w czym problem? 😕

    Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Problem w tym ze Czuje sie Niedosycony Jakis Niewpelni Ustaysfakcjonowany. niedziewice owszem

    Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    usatysfakcjonowany Przepraszam za Blad Po Ciemku zle sie Pisze

    Emmanuel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Gorsze może nie, ale jednak już inne… myżlą inaczej, inaczej się zachowują, nawet podejżcie do faceta mają inne nawet inaczej się ubierają i to widać.

    Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Gorsze może nie, ale jednak już inne… myżlą inaczej, inaczej się zachowują, nawet podejżcie do faceta mają inne nawet inaczej się ubierają i to widać.

    Dokladnie CHce Zaczac cos Od Poczatku Chce sie Nameczyc zeby Cos z Tego Miec I Wiem ze to jakos Bedzie nas TrzymalO Blizej Siebie Niechce Nic za Darmo…Wole sie Pomeczyc. Tak jak w Zyciu Gdy Nic neirobisz Nic Nie masz Gdy Starasz sie cos Robic dazysz do tego zawsze wychodzi… Chociaz i bywaja przypadki

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Stary co to za temat 😀 Ja mam z kolei ODWROTNY „problem” bo spotykam prawie same dziewice 😀 Co więcej mam już „swoje lata” i one też mają 😀 Być może czujesz się nie spełniony bo chciałbyż być w życiu jakiejż dziewczyny „pierwszym” i takie tam ale według mnie to czy dziewczyna jest dziewicą jest bez totalnie bez znaczenia.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    teraz dziewica to cud 🙂
    chyba już takich nie ma, a szkoda 🙂
    na seks zawsze jest czas 🙂

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    tak tak, kobiety rodzą się bez błony dziewiczej….
    żrednia wieku w którym ludzie mają inicjację seksualną to w Polsce 18 lat.

    Szkodi młody jesteż, chcesz dziewicy to sobie jej poszukaj.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    teraz dziewica to cud 🙂
    chyba już takich nie ma, a szkoda 🙂
    na seks zawsze jest czas 🙂

    Nie wiem w jakim srodowisku sie obracasz,ale w moim jest mnostwo dziewic.Do niedawna znałam nawet jedna 30 letnia.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a co ma do tego moje towarzystwo?
    wystarczy pochodzić po forach i zobaczyć problemy 16-15 latki…
    możne i są dziewice ale jest ich mało.. 🙂
    teraz wżród młodych dziewica to wstyd..

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Napisałam o srodowisku w jakim sie obracasz bo na przyklad wsrod moich znajomych z liceum dziewic jest sporo.

    „Teraz wsrod młodych dziewica to wstyd”-normalnie rece mi opadly.Zalezy jakich „mlodych”masz na mysli.Jesli mlodziez z zawodowek zajmujaca sie glownie piciem piwa pod blokiem i puszczaniem pawi po imprezach to pewnie tak jest.Ale zapewniam Cie,ze wsrod ludzi podobnych mi wiekiem,zajmujacych sie teraz glownie nauka,zeby dostac sie na jak najlepsze studia,dziewictwo nie jest zadnym wstydem.Raczej wysmiewczo traktowane sa osoby,ktore juz to robia i usilnie probuja wszystkim sie tym pochwalic,bo to zalosne(„Patrzcie jaki jestem juz dorosly,uprawiam sex”-podobnie z piciem i paleniem).

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    temat postu to dla mnie jakaż bzdura…

    Czy dziewictwo jest wyznacznikiem czegokolwiek ? czyżbyż myżlał, że w oczach dziewicy, która z tymi sprawami miała niewiele do czynienia bedziesz kimż, bo masz wieksze dożwiadczenie niż ona i w ten sposób uroibisz sobie taka młódkę? Nie kumam podejżcia niektórych facetów… Jakie to męskie.. płytkie.

    Poza tym podejscie osób tutaj zebranych do dziewictwa mnie zaksakuje..

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    jeny.. podejżcie nie jest ani „męskie” ani „płytkie”…
    jedni chcą blondynkę
    inni lubią wysokie
    inni znowu nie lubią jak dziewczyna przeklina
    inni lubią „dzikie kotki”

    a on chce dziewicę. i to jest wyznacznik czegoż? nie sądzę.
    skoro czuje się niespełniony, to niech szuka swojej jedynej, a Ty nie dorabiaj sobie do tego swojej ideologii.

    ps. a jak chcesz to mogę Ci powiedzieć czego wyznacznikiem jest dziewictwo.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ps. a jak chcesz to mogę Ci powiedzieć czego wyznacznikiem jest dziewictwo.

    Czego? 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nigdy Nie Mialem Dziewicy czy to zle?"

Przewiń na górę