• Autor
    Odp.
  • Ten Blysk w Oku
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A może spróbuj alternatywy dla opalania natryskowego. Ja robię sobie SunFX. To jest naturalny preparat opalający w sprayu. Wychodzi bardzo ładny kolor, gdzież pomiędzy różowym, brązowym, a żółtym. Więc taki odcień skóry w sumie. Nakłada go kosmetyczka. Polecam tutaj: [usunięto_link]

    Pytanie tylko czy to coż zmieni w kwestii tego paska przez dekolt. Najpierw trzeba by było to jakoż wyrównać. A na białym miejscu inaczej będzie wyglądał barwnik niż na opalonej czężci. Najlepiej to skoczyć na 5 minut na solarium, a później na SunFX.

    Monia9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja nie mogę się opalać na słońcu ani w solarium więc oplalam się tym sposobem. Od dwóch lat niezmiennie opalam się w salonie w Komornikach ( chyba mają też salon w Poznaniu ) i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim płyn, którym opalają utrwala się 1- 3 godziny!!! dla mnie to rewelacja, ponieważ czekanie 6-8 godzin dla mnie było bardzo uciążliwe. Faktycznie zabieg trochę kosztuje ale efekt jest jak po kilkunastu wizytach w solarium 🙂 acha smug nie miałam po żadnym zabiegu a schodzi równomiernie 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A orientujecie się może ile kosztuje takie opalanie natryskowe, droga jest taka przyjemnożć??

    Monia9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ekspresowa opalenizna – ta, którą ja sobie robię 100 zł a zwykła 70 zł

    Ten Blysk w Oku
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    SunFX kosztuje 150 zł. Czasami mają promocje do 125 PLN. Więc warto pytać.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ja kiedys wpadlam na taki pomysl poniewaz nie opalisz sie na solarium w minute skorzystalam z opalania natryskowego niestety kilka godzin rzed impreza fakt efekt byl piorunujacy ale nie mam pytan jak wygladalam po imprezie kiedy niestety szalalam cala noc na parkiecie wiec sie spocilam i czesc opalenizny zlazla wygladalam jak bym sie unurzala nie powiem w czym wiec tak na przyszlosc fajna rzecz ale nie robcie tego na kilka godzin przed impreza…………..bo bedzie pozniej porazka

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja sie nad taka metoda zastanawiam od jakiegos czasu – unikam slonca, bo faktycznie dla skory to masakra… Walczylam z samoopalaczami, ale zawsze cos nierowno posmaruje. Chociaz czytajac tutaj opienie nie jestem pewna, czy zabieg jest oplacalny… ;/

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja sie nad taka metoda zastanawiam od jakiegos czasu – unikam slonca, bo faktycznie dla skory to masakra… Walczylam z samoopalaczami, ale zawsze cos nierowno posmaruje. Chociaz czytajac tutaj opienie nie jestem pewna, czy zabieg jest oplacalny… ;/

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja zapisalam sie na piątek na opalanie natryskowe w Blue City w Afrodycie.
    To bedzie mój pierwszy raz ,ale przyznam sie Wam ze juz nie moge sie doczekac efektów.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    kosmo79- daj koniecznie znać jak wrażenia… Ja też się przymierzam, bo jestem już beznadziejnie blada… A że nie maluje się na codzień to na buzi wyglądam jak trup…

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja też włażnie zastanawiam się nad opalaniem natryskowym. rozważam wszystkie za i przeciw i szczerze mówiąc ciągle się waham. ❓

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A czy po opalaniu natryskowym też jest ten nieprzyjemny zapach skóry jak po solarium?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    z tego co czytałam to niby nie ma tego zapachu, natomiast ja bardziej boję się plam po tym opalaniu. boje się, że się jakoż nierówno opalę i będę w kropki 😕

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    W sumie to jeżli o mnie chodzi to myslę, że gorzej niż po moim smarowaniu się samoopalaczem nie będzie;) Choć po balsamach samoopalających też jest ten zapach… Tylko mniej intensywny

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja się jednak zdecydowałam. zobaczymy jak bedzie 😀 ide do galeri image w poznaniu. trzeba wyprobowac na wlasnej skorze 😀 . mam nadzieję, że bede zadowolona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie natryskowe"

Przewiń na górę