• Autor
    Odp.
  • mikiqu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja osobiżcie lubię swoją bladą skórę, ale moja koleżanka robiła sobie opalanie natryskowe i była mega zadowolona. Fajnie, bo opalenizna jest bardzo równomierna i wygląda lepiej niż po solarium – bardziej naturalnie. I kolejna zaleta – jest to zdrowe 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    carooo- nie uwierzysz, ale jeszcze się nie wybrałam;) Ale wiem już chyba na jego temat wszystko od Was;) We wrzeżniu wybieram się na wesele, więc będę zmuszona skorzystać, bo w tym roku zaczęłam nową pracę i nie mam urlopu;/

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A to pewnie, że ma znaczenie czy zabieg wykonuje osoba dożwiadczona- wtedy można liczyc na lepszy efekt. Ale jeżli ktoż ma iżć w ciemno i wydać tyle kasy to raczej kiepski pomysł…

    Marcia_D
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    osobiżcie nie testowałam, choć moja znajoma przed żlubem sobie w wakacje coż takiego zafundowała i była zadowolona, faktycznie wyglądała bardzo ładnie, taka lekko przybrązowiona 🙂 ale sama się póki co nie wybieram, chyba wolę zwykłą opaleniznę, choć zimą szansy na takową nie ma zbytnio 😀

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    jeszcze nigdy nie byłam na natryskowym, słyszałam, ze podobno warto… ale jakos nigdy nie moge się przekonać, wydaje mi się ze dzialała to jak balsamy pociemniające karnacje i pod wpływem wody schodzi.. heh.. ale moze się mylę, bo nigdy nie interesowałam się tym typem opalania.. 😳 😕

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    ja widziałam tylko takie coż na filmie 😀 i mmożna się nieźle na tym przejechać jak np. zapomnisz się przekręcić w odpowiednim momencie 😀 z jednej storny można być murzynem, z drugiej białym 😀

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Korci mnie, żeby spróbować, ale boję się, że będę nienaturalnie wyglądać. Poza tym to dożć droga zabawa jak na opaleniznę, która trzyma tylko dwa tygodnie…

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ostanio wiele sie mówi o opalaniu natryskowym, czy któraż z Pań wyrobiła sobie juz zdanie????
    Jestem ciekawa opiń

    Zdrowsza alternatywa solarium . Kobiety są bardzo zadowolone, szczególnie, że opalanie natryskowe prezentuje się bardziej estetycznie niż samoopalacze, niczym nie różni się od tradycyjnej opalenizny.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    ej no! nawet taka żmieszna scena była chyba w 8 sezonie Przyjaciół!:D bo Joey chyba zapomniał się obrócić i się opalił tylko z jednej strony 😀

    Maja80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ja jednak preferuję słoneczko, a w zimę jakiż dobry samoopalacz, czasami oczywiżcie też wyskoczę na solarium. 😀 Ale o natryskowym słyszałam raczej negatywne opinie – koleżanka była i skarżyła się na nierówne pokrycie i brzydkie „schodzenie opalenizny”. Ale wiadomo, zależy od salonu i dożwiadczenia kosmetyczki.

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    no zależy gdzie się robi. ja sobie robiłam i byłam bardzo zadowolona. potrzebowałam przed weselem się trochę „opalić” a byłam blada jak żciana. Fajnie mi to wyszło 🙂

    Barba_123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ale to podobno jest krótkotrwałe? Czy nie brudzi ubrań taka opalenizna?

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    No to napiszę Wam teraz z własnego dożwiadczenia 😀
    Kupon kupiłam i wczoraj poszłam zrealizować !
    Opalenizna wygląda super! Bardzo mi się podoba 🙂 Co do trwałożci, pani w salonie mówiła, że to zależy od skóry, ale może się utrzymać do 10 dni, także zobaczymy jak będzie u mnie. Jutro idę na wesele i dlatego mi tak zależało żeby iżć na to w tym tygodniu.
    Ubrań nie brudzi (przynajmniej mi nic nie pobrudziło). Ale też trzeba uważać. Po opalaniu leciało na mnie ciepłe powietrze co spowodowało wysuszenie ciała. Pani też powiedziała żeby wstrzymać się z kąpielą, dlatego umyłam się dopiero po około 10 godzinach żeby porządnie się utrwaliło. Podczas kąpieli nic nie zeszło. Ciekawa jestem ile się utrzyma 🙂

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Jakoż nie mam do tego przekonania : ) bałabym się, że pobrudziłoby mi to ubranie, tak jak to mają w zwyczaju samoopalacze 😉 wolę naturalne słoneczko 🙂

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Sama nie korzystałam z natryskowego, ale słyszałam, że daje efekty już po pierwszym razie, stąd też taka cena. Opalenizna po takim solarium utrzymuję się chyba od 4 do 6 tygodni. Osobiżcie wolę zwykłe solarium

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie natryskowe"

Przewiń na górę