• Autor
    Odp.
  • Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    hmmm nie jestem pewna czy jestem optymistka ale chyba tak bo czesciej jestem radosna niz smutna
    optymista mozna sie po prostu uriodzic ale w moim wypadku to jest chyba tak, ze po prostu nie mam wyboru:
    moge byc smutna i nieszczesliwa ale wole byc radosna i z nadzieja oczekiwac przyszlosci
    to chyba taki moj wewnetrzny mechanizm obronny
    zeby sie nie zalamac, wypatruje te male drobnostki, ktore mnie czynia czlowiekiem szczesliwym a nie koncentruje sie na niepowodzeniach

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Jestem optymistką, ale czy to ułatwia życie? Kwestia dyskusyjna…
    Większożć ludzi po prostu obstawia złoty żrodek w postaci bytu realisty 🙂
    Może słusznie 😉

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja kiedys uwazalam sie za trzezwa realistke, ale chyba jednak wiecej jest we mnie optymizmu. wstaje zawsze wlasciwa noga, czy to lewa czy prawa. sa gorsze chwile, ale chyba zawsze mozna w najgorszym dniu znalezc jakas przyjemna chwile 😀 😀

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja jestem zdecydowana optymistka. wszystko widze w jasnych barwach 😀 😀

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    ja żyję optymistyznie, tylko wiadomo,że każdy człowiek ma swoje wzloty i upadki.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Z pesymistki nigdy nie zmieniłam się w optymistkę, ale juz bardziej rózowo patrzę na żwiat:)

    asiuniunia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Myżlę, że pozytywne patrzenie na żwiat bardziej się opłaca. Użmiech pomaga, cieszy 🙂 Osobiżcie staram się zawsze wierzyć, że będzie dobrze i unikam kopania dołków jak i użalania się nad sobą ;)!!!!! Musimy być silne i POZYTYWNIE nastawione do życia, chociaż po to żeby zrobić mu na złożć jak ono czasem potrafi robić nam :P;)

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Optymistka w 100%. I to bardzo ułatwia życie. Zawsze z użmiechem patrze w przyszłożć i mało co mnie potrafi zdołować. Za to cieszy mnie każda głupota i nie raz słyszę, że zawsze jestem użmiechnięta jakby żwiat był rajem na ziemi 🙂

    patris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    tak z użmiechem przez zycie ;];]

    odrzu lepij i wszystko sie udaje 😆
    tak samo jak z autosugestia;];], ja to stosuje i jest mi dobrze

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    autosugestia to super sprawa i motywowanie sie ciągłe 🙂 ja też staram się być optymistką wierzyć w to, że moje marzenia się spełnią 🙂 przeczytałam ostatnio w jednej mądrej książce o marzeniach: Szczężciem nazywamy prawo do marzeń, do ich posiadania, do pracy nad ich realizacją, a wreszcie prawo do spełniania MarzeńK.Milewski …bardzo mądre słowa ktróe przypominają mi że mam prawo do marzeń i większą odwagę do spełniania ich

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    realistka i pesymistka ze mnie ale nie przeszkadza mi to w realizacji marzeń oraz użmiechania się 'samej do siebie’ na ulicy 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no t w takim rzie jestes optymistka skoro nie stronisz od usmiechu na codzien 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    włażnie nie 🙂 dlaczego? ponieważ gdy mam coż zrobić to zawsze albo mówie że to jest niemożliwe (realistka), albo pesymistycznie mówie że na pewno mnie to nie spotka, nie uda się -nawet jak jestem super przygotowana, a potem i tak się udaje :):)

    optymistką byłabym gdybym zawsze wierzyła że wszystko mi się uda i że we wszystkim jestem najlepsza.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ale optymiscie chyba nie wierza ze sa we wszystkim najlepsi tak mi sie wydaje… dla mnie szklanka jest do polowy pelna czyli moze nie tyle jestem pewna swojich umiejetnosci i wygraniej co nie mam w zwyczaju zakladac ze na pewno i tak mi sie nie uda tylko zyje dyskretna nadzieja 🙂 marze ze cos mi sie uda i wierze w to ale nie wmawiam tego sobie 🙂

    a nie chcialabys sprobowac zmienic swojego podejscia?? to chyba nie takie trudne?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    no to jesteż optymistką a ja tak nie postępuję wiec nie mogę nią być 🙂
    dla mnie wszystko jest w czarnych barwach

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Optymistki do klawiatury!!!!!"

Przewiń na górę