• Autor
    Odp.
  • Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Hamster Ty nawet nie waż się bezczeżcić tej cudownej gałęzi nauki jaką jest logika wzywając jej imię, bo komu jak komu ale Tobie brakuje logicznożci w wypowiedziach wyjątkowo (pomiając prymitywny twór męskiej psudo-logiki podsycanej niespełnionym libido). Może wróć do żlinienia się przy przeglądaniu kobiecych magazynów czy tam przed telewizorem i daj już spokój z tym maniakalizmem apropo dopasowanych spodni… Tak długo to ciągniesz, że już przestało być zabawne…Zwłaszcza, że co 5 minut wracasz do tematu oddziaływania nauk Kożcioła na preferencje społeczne a posługujesz się w tym temacie jedynie jakimiż arche-stereotypami…

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Bucik, skoro masz problemy zdrowotne, to zalecam p****żć na forę „Zdrowie” mam nadzieję że otrzymasz pomoc. Każdy sądzi innych po sobie. Ja problemów zdrowotnych czy psychicznych nie mam, a głupie rady pozostawcie dla swoich rodzin.!!!!!!

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    U mnie w najbliższej rodzinie na szczężcie nie ma nikogo, kto byłby chory psychicznie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Bucik, skoro masz problemy zdrowotne, to zalecam p****żć na forę „Zdrowie” mam nadzieję że otrzymasz pomoc. Każdy sądzi innych po sobie. Ja problemów zdrowotnych czy psychicznych nie mam, a głupie rady pozostawcie dla swoich rodzin.!!!!!!

    masz rację- zostaw swoje głupie rady dla swojej rodziny, Chomiczku.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Wznawiam ważna temat społeczno-kulturalny i proszę o rzeczową dyskusją.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Panie w spodniach"

Przewiń na górę