• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Taaaki temat a ja jeszcze nic nie napisałam! 😯
    Ja lubie Heinekeny najbardziej 😀 Lechem,Żywcem i Warką też nie pogardzę 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ehm… ja jako lokalna patriotka wolę Perłę. byle nie mocną, bo żmierdzi spirytusem 😉 ale zwykła jest ok.

    raz w życiu piłam tą perłę.. i jak dla mnie smakowała całkiem inaczej nić pozostałe piwa.. 🙂

    całkiem, to może nie… 😉 jednak czuć że to piwo. ale to fakt, smak ma specyficzny. a pił ktoż Zwierzyńca? z tym jest jeszcze żmieszniej: mają dwie rozlewnie, jedną w zwierzyńcu włażnie (żwietne piwo), drugą już w lublinie (fatalne). niestety w polskę idzie to rozlewane w lublinie… pewnie nie chcą konkurencji dla perelki robić 😀 ale jakby ktoż był w zwierzyńcu kiedyż, to radzę wstąpić do takiej małej knajpki przy browarze. z zamożcia to rzut beretem, smacznego 😀 😀 😀

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja najbardziej lubię żuberka 🙂 jakoż dobrze mi się go pije i w ogóle. resztę zniosę, ale już żrednio przepadam.
    a na pewno nigdy więcej nie spróbuję wynalazków typu „vip” w biedronce itp, tragedia 😛

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    za młodu były eksperymenty piwne,
    ale teraz tylko BUTELKOWE BIG TYSKIE 😀

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Kocham piwko, to moj drugi nalog: prawie codziennie jest to czerwona Warka, nie pogardze Tyskim, Lechem, za Zywcem nie przepadam, ale nie odmowie 😉 . Moj rekord to 8 piw i kaca na drugi dzien nie bylo ( 😆 bo mnie jeszcze trzymalo)

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Lubię piwka z nutką goryczy, typu Żywiec 8)

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Tylko Calsberg 🙂

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio zazwyczaj Tyskie 😉 No a poza tym to Tatra i Perełka zielona mmmm ;D

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Ja kocham Lecha Pilsa, ale niestety moge go dostać tylko w Wielkopolsce a jak wyjezdzam to albo Dębowe Mocne albo Tyskie, ewentualnie Zubr

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Leszek, czerwona wareczka i wszystko, co smakowe 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    cały weekend spędziłam na smakowaniu piwka, do dzis czuje posmak 😉

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja się niestety zaniedbałam i od wakacji nie mam nawet czasu, kiedy wyskoczyć na małe co nie co. Jedynym pocieszeniem jest, że w żrodę dawna miłożć przyjeżdża i umówiliżmy się na warkę czerwoną, jak za starych dobrych czasów.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja się niestety zaniedbałam i od wakacji nie mam nawet czasu, kiedy wyskoczyć na małe co nie co.

    ja też.. a od tak dawna mam ochotę wyjżć gdzież na piwo.. 😀 ale w sobotę kumpela chce się zerwać z wykładu z socjologii i skoczyć na browarka 😛

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Ja, odkąd pamiętam, piłam zawsze warkę strong (bo jest taka słodziutka), ale pewnego dnia nie było, kupiłam jakież inne piwo i odkryłam, że jestem w stanie wpić dwa i nie być pijana (!) co niekoniecznie działało przy strongu — więc poszedł w odstawkę.

    Teraz w zasadzie lubię Lecha i Żywca, ale i tak dolewam zawsze soku imbirowego, więc i tak nie czuć za bardzo różnic pomiędzy piwami. Mmmm (:

    A wy pijecie czasem piwo z sokiem?

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A wy pijecie czasem piwo z sokiem?

    Dosyć często, najczężciej z malinowym 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piwko!!!!"

Przewiń na górę