• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja piwa wogóle nie pijam, nie smakuje mi, jest gorzkie,nawet z sokiem nie bardzo mi podchodzi

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ostatnio stawiam na Perłę i Desperadosa… pozostałe się chowają przy takiej pogodzie.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja pijam z chęcią żywca, warkę i reddsa! na zdrowie 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    piwo to najlepszy trunek żwiata !!
    Wypocisz,wysikasz.
    Zimne …bez względu na pore roku.

    niby tak, piegusku, ale jeżli się pije jedno-dwa, ale gdy się pije do dziesięciu? żwiatełko alarmowe!
    koniecznie zwolnij “ koleż lub Koleżankooo 😀

    [usunięto_link] wrote:

    ja uwielbiam redds’a, najbardziej malinowego, dużo osób mówi, że to to samo co jakbym sobie zwykłe z sokiem nalała, ale Ci nie pili go w takim razie, jest milion razy smaczniejszy;D tym bardziej go lubię, że wychodzi mi naprzeciw, jakiż czas temu odkryłam u siebie talent jeżli chodzi o jakież twórcze i oryginalne prace i co? redds zorganizował konkurs dla takich jak ja!

    to życzę Ci oczywiżcie powodzenia w tym konkursie, ahimsiu 😉 jednak ja słodkiego reedsa nie umiałbym zbliżyć do ust 🙁 nie powiem jakie mam przy tym odruchy¦

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wolę wypić „setkę” niż piwo. Jeżli już koniecznie ma być piwo to Żywiec lub Tyskie ale muszą być porządnie schłodzone.

    ooo! to już lepiej, Kingston! Te piwa u mnie muszą być zawsze schłodzone “ innych nie znoszę¦
    a co do ˜setki chętnie się na nią piszę – nieczęsto, ale i nie za rzadko! tak w sam raz “ no i musi być wybornaaa 😆

    @Kct wrote:

    Głównie pijam Żywca lub Dog In The Fog, jak to ma być wypad w parku to hurtem Żubra
    ale chyba bardziej od piwa wolę wino, czerwone, półsłodkie

    super! ja nawet kupuję często Harnasia “ jest tani i niesłodki “ nawet w parku da go się jakoż przełknąć 😀
    ale to, co powiedziałaż dalej jest strasznie łechcące “ Kct, nie kuż¦ znam te wspaniałe i liryczne kolacje przy żwiecach i¦ przy kropelkach przewybornego winkaaaa, aaach¦ a jeżli jest ono czerwone, to już w ogóle! 🙄

    @mrówka wrote:

    ja piwa wogóle nie pijam, nie smakuje mi, jest gorzkie,nawet z sokiem nie bardzo mi podchodzi

    Mróweczko, jeżli piwko w ogóle Ci nie podchodzi, to się oczywiżcie wcale nie męcz! powiedz to swojemu Miłemu i prawie już wiem, że to zrozumiee! 😉 u mnie, jężli dziewczyna kręci nosem na takie browary, to Jej z przyjemnożcią proponuję Jej inne napoje “ a czego włażciwie lubisz się napić? 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatnio stawiam na Perłę i Desperadosa… pozostałe się chowają przy takiej pogodzie.

    [usunięto_link] wrote:

    ja pijam z chęcią żywca, warkę i reddsa! na zdrowie

    wew, dziewczyny! to co, urządzimy sobie jakąż hulaszczą imprechę 😆 ? bardzo nalegam, tak internetowo 😉 no to co pochlamy? A może pożpiewamy? Wiecie? powiedzcie szczerze, jak to jest z tym piciem, gdy kogoż kochamy¦ ? warto chyba czasem mu zabrać butelczynę, co? no to wznoszę toast około północy “ ależ jest żar! u Was też tak ciepłoooo? jakby co, to skoczę do mojej pobliskiej zakupywalni “ znam tam dziewczyny po imieniu, to chyba mi dadzą, co tam tylko sobie zażyczycieee, heeej! :-

    donata30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Lubię piwa smakowe takie jak Redds bo nie dożć że dobrze smakuje to jeszcze co i rusz cos organizuję. W tym roku jest konkurs na przedstawienie żwiata redds 😀 niektóre prace są żwietne,szczerze zachecam do wzięcia udziału a jeżli nie to chociaż do oddania glosu na jakiż nowy talent 😆

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    u mnie ostatnio królują Reddsy i Desperados 😉

    victoria019
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Piwa akurat nie lubie, jak pije to lech 🙂

    Redds
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Zdecydownie Redds jest wspaniałym piwkiem dla kobiet ale i nie tylko bo mój mąż także je lubi. A teraz wychodzimy wam naprzeciw ze wspanialym konkursem KreacjeRedds.pl w którym nie trzeba byc orłem wystarczy tylko chcieć 😀

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    na lajtowo zwykle na pierwszym miejscu jest zubr, potem moze byc tyskie, zywiec, czarnuch. nigdy czerwona warka chyba ze strong. jak mam nastepny dzien wolny to polecam kapera 😀 piwo dla wybranych, badz 'redy’. piwo koniecznie schlodzone odpowiednio!!!

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    wew, dziewczyny! to co, urządzimy sobie jakąż hulaszczą imprechę 😆 ? bardzo nalegam, tak internetowo 😉

    No w sumie czemu nie. 🙂 Choć teraz to dam się namówić raczej na grzane piwko z owocami. 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Dla mnie najlepsze są wszystkie piwa typu pszeniczne albo niefiltrowane. Szkoda, że nie są to piwa tak popularne jak żywiec, warka itd., no i że są niestety trochę droższe… Ale za to w smaku jak dla mnie nieporównywalnie lepsze:)

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja stawiam na Pana Lecha:)
    Alkoholowego wyłącznie:P

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    A ja chyba nigdy nie przekonam się do piwa ;/

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    a ja jak piję piwo, to kupuję od razu z sokiem imbirowym. za piwem bez soku nie przepadam, więc w zasadzie nigdy go nie piję (i tym samym nie jestem w stanie stwierdzić, co jest lepsze — żywiec czy lech).

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja najczężciej pije Warke Czerwoną, czasem pije Belfasta ale rzadko, bo ciężko jest go kupić.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piwko!!!!"

Przewiń na górę