• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A wy pijecie czasem piwo z sokiem?

    Dosyć często, najczężciej z malinowym 🙂

    ja również 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    z soczkiem to przewaznie jak chora jestem, niby tak w ramach kuracji 😉

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Interesująca kuracja, pomaga? 😀

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja tam, nie lubi piwa dla mnie jest gorzkie i niesmaczne:PP wole jakies drinki , piwa nawet takich gingersow to tez nie za bardzo mi smakuje

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Jeffany – naprawde rozgrzewa, to musze przyznac

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Och, skoro mowa o piwie i rozgrzewaniu, n****ętniej napiłabym się teraz grzanego piwa, z miodem, imbirem i goździkami i cząsteczkami pomarańczy (: aaah, w moim rodzinnym mieżcie jest taka knajpka, gdzie dają najlepszego grzańca na żwiecie.

    Ktoż jeszcze lubi?

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Taki grzaniec-rozgrzewaniec to lepszy z wina czerwonego z gozdzikami, odrobina cynamonu, polecam na zimne wieczory

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Jeszcze nie próbowałam, z tego, co piszecie musi być pyszny 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja tylko piję piwko z sokiem i musi być go sporo inaczej mi nie wchodzi. Grzańca jeszcze nigdy nie piłam, ale mam nadzieję, że kiedyż będę miała okazję spróbować.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    @mrówka wrote:

    ja tam, nie lubi piwa dla mnie jest gorzkie i niesmaczne:PP wole jakies drinki , piwa nawet takich gingersow to tez nie za bardzo mi smakuje

    Pozwolisz mrowka,ze podpisze sie pod Twoja wypowiedzia? 😉 To samo chcialam napisac.Piwo dla mnie jest bleeee 😕 Wogole nie przepadam za alkoholem „wzor kobietki” hehe zartuje juz sobie nie wlewam no 😛 😉 hihi A drineczek,dwa na imoprezie to oki ale rzadko 😉 A tak to u mnie dominuje alkohol taki jak: PEPSI czy soczek hehehedaje kopa,ze HEJ 😆

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    kiedys pierwszy raz spróbowałam malibu z sokiem pyszny drink:) albo sok pomaranczowy z adwokatek i wodka takze pyszne i słodzioutkie polecam:)

    Perluss
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    zielony redss 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a ja na przykład włażnie piwko lubię, bo to jedyny alkohol jaki mogę znieżć. i koniecznie nie mocniejsze, niż te 6-7%. wszelkie drinie, likiery, wina, już o wódzie nie wspominając na samą myżl przyprawiają mnie o wymioty. od wielkiego dzwonu mogę się ostatecznie winka do kolacji napić, ale nie za dużo.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja czesto tez wybieram piwko a sokiem, oczywiscie malinowym mniammm 😛 😛 na grzańca z korzeniami od czasu do czasu tez sie skusze 8) .. wodki i drinkow nie lubie

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja najbardziej lubie piwko w letnie,upalne dni a szczegolnie ze slodkim soczkiem…mniam 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piwko!!!!"

Przewiń na górę