• Autor
    Odp.
  • tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz czasami sama się dziwię jak ja to wszystko pamiętam.Ale nie przypominam sobie żebyż do kawy jadł ciastka z bitą żmietaną 😉 . To chyba się zmieniło, co słoneczko??

    nie nie nic się nie zmieniło do kawy nie jadam ciasteczek ………ja się ciasteczkami delektuje ale nie przy kawie 😳 😆

    A no to rozumiem, że ciasteczka jesz… nie delektujesz się nimi bez żadnego popychacza (patrz kawa,herbata) 😈 😈 A co ze żmietaną. Zjadasz razem czy zlizujesz oddzielnie???

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz czasami sama się dziwię jak ja to wszystko pamiętam.Ale nie przypominam sobie żebyż do kawy jadł ciastka z bitą żmietaną 😉 . To chyba się zmieniło, co słoneczko??

    nie nie nic się nie zmieniło do kawy nie jadam ciasteczek ………ja się ciasteczkami delektuje ale nie przy kawie 😳 😆

    A no to rozumiem, że ciasteczka jesz… nie delektujesz się nimi bez żadnego popychacza (patrz kawa,herbata) 😈 😈 A co ze żmietaną. Zjadasz razem czy zlizujesz oddzielnie???

    zależy od ciasteczek 😳

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    Podaj przykłady

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Podaj przykłady

    nie ten typ portalu i nie ta tematyka 😈

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    Jednym słowem niewygodny temat

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    nie nie wygodny ale o tematyce XXX

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    No to zapraszam na prywatną rozmowę naten temat. Z chęcią się dowiem czym się różnią te ciasteczka 😀 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    kawusia o tak tak, tylko z mlekiem albo smietanką i cukrem. Pije bardzo duzo ale rozpuszczalnej 5-7 dziennie

    Witaj Kasieńko w klubie ja też pije duuuuużo kawy 6-7 dziennie z 5 łyżkami cukru 😳

    😯 😯 😯 potrzebujesz duzo cukru to źle 😉
    ja jestem słodka sama w sobie 😉 i do kawy 2 łyzeczki mi wystarcza, do herbaty 1

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No to zapraszam na prywatną rozmowę naten temat. Z chęcią się dowiem czym się różnią te ciasteczka 😀 😀

    Ja też bardzo chetnie się dowiem jaka jest róznica 😉
    ale mam swoje rozróznienie też: słodkie ciacho moze byc do kawy, ale słodkie ciasteczko, pachnace i do tego jeszcze z bitą smietaną to „deserek” we dwije 😉

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    Ale Kasiu które zjada się w całożci a zktórego napierw zlizuje się bitą żmietanę??

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    w całożci zjadam pijac kawe a smakiem ciasteczka delektuje sie i zlizuje będąc we dwoje 😉

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    No to już zystko rozumiem 😈 😈

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    w całożci zjadam pijac kawe a smakiem ciasteczka delektuje sie i zlizuje będąc we dwoje 😉

    a ja nie rozumiem – proszę o szczegóły ❓ 😈

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    No tak i nikogo juz nie ma 👿
    Ja tam wolę coż na ostro, a z tematu ciasteczek to najlepiej jakis przekładaniec……… w milym przystepnym otoczeniu
    😈

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No tak i nikogo juz nie ma 👿
    Ja tam wolę coż na ostro, a z tematu ciasteczek to najlepiej jakis przekładaniec……… w milym przystepnym otoczeniu
    😈

    hmmm rozwiń to okreżlenie „w milym przystepnym otoczeniu ” brzmi interesująco 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " polubić hmmm????"

Przewiń na górę