• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😆

    moj mezczyzna np. nie boi sie „wspolnych planow na przyszlosc”. nigdy sie ich nie bal.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    On zmądrzeje wtedy, gdy zobaczy, że nie opłaca mu się byc samemu. Nie chodzi tu tylko o kwestie finansowe, ale o ustatkowanie się. Wreszcie musi to nastąpic, bo meżczyzni tez kiedys dojrzewają i też chcę miec rodzinę ( przynajmniej częsc). Wtedy następuje łapanka.

    No i otóż to.
    Nie wymagajcie od 20-latka wielkich decyzji i zobowiązań. Najlepsze lata jeszcze przed nim. Wybawi się, wyszaleje i tak gdzież za 5 lat zacznie myżleć o życiu.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No i otóż to.
    Nie wymagajcie od 20-latka wielkich decyzji i zobowiązań. Najlepsze lata jeszcze przed nim. Wybawi się, wyszaleje i tak gdzież za 5 lat zacznie myżleć o życiu.

    Sorry,ale bzdury piszesz moim zdaniem.Czyzby w wieku 25 lat mężczyzna przekraczał jakąż niewidzialną granicę żwiadczącą o jego dojrzałożci?Jedni są dojrzali w wieku 18 lat,a inni nawet po 40 dalej są dziećmi.Poza tym dlaczego utożsamiasz „najlepsze lata” z wolnożcią?Jakby w poważnym związku człowiek coż tracił.Ja jestem młoda a dzieki związkowi wrecz zyskuje,nie czuje,zeby mnie mój chłopak czegoż pozbawiał.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Tak, w 25-te urodziny chłopiec zdmuchuje żwieczki na torcie i staje się mężczyzną, wiesz. To taki obrzęd. Nie wiedziałaż? No, faktycznie jesteż jeszcze młoda.

    [usunięto_link] wrote:

    Jedni są dojrzali w wieku 18 lat,a inni nawet po 40 dalej są dziećmi.

    Ci dojrzali 18-latkowie na pewno otaczają cię w szkole, więc pewnie potrafisz sypnąć przykładami. Ale ilu ZNASZ mężczyzn powyżej tego wieku? ZNASZ jakiegos 40-latka? (oprócz wujka i taty). Własnie.

    To, że mam odmienne zdanie, nie upoważnia cię do nazywania tego „bzdurami”.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Tylko ze wlasnie to on zaczal mowic o slubie, zareczynach, snuc plany… Ja nie zaczynalam tego tematu… a teraz mu sie odwidzialo hehe 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Może zaczął rozmawiac na ten temat również z kolegami, którzy go wyżmiali…

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Malinka – wniosek jeden. faceta to czasem trudno zrozumieć 😉 Gorzej jak z babami…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Manora- nie sadze ;p jego koledzy to juz albo zareczeni albo planuja 😛
    Poprostu trafilam na niedojrzalego faceta i tyle…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Trafisz na lepszego, zobaczysz. 🙂
    Uważaj tylko, bo mój były poszukuje na sympatii. A najlepsze jest to, że żadna go nie chce. 😛 haha

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Heh to juz jest glupie zeby szukac kogos na takich portalach ;p

    Bedzie dobrze, wiem o tym, potrzebuje tylko czasu zeby to wszystko przebolec i nauczyc sie zyc inaczej…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Usunelam tresc posta bo temat juz jest nieaktualny 🙂

    Po 3 miesiacach od zerwania, wrocilismy do siebie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Potrzebuje pomocy, jak zrozumiec to co sie stalo…:("

Przewiń na górę