• Autor
    Odp.
  • muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja też biorę już około dwóch lat no i fakt trzeba pamiętać i być ostrozną, ale jakoż ja nie mam z tym problemówi nie zdarza mi się zapominać. Zresztą to jest najpewniejszy żrodek no i jakoż nie mam zaufania do gumek. Podejrzewam, że przestanę brać tabletki dopiero jak zaczniemy się starać o dziecko.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też biorę już około dwóch lat no i fakt trzeba pamiętać i być ostrozną, ale jakoż ja nie mam z tym problemówi nie zdarza mi się zapominać. Zresztą to jest najpewniejszy żrodek no i jakoż nie mam zaufania do gumek. Podejrzewam, że przestanę brać tabletki dopiero jak zaczniemy się starać o dziecko.

    Ja mam tak samo, nie ma co ryzykować, dziecko teraz to nie byłby najlepszy pomysł.

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Mnie pękły 2 unimile i jeden durex. Być może miało to związek z jakożcią. Wydaje mi sie jednak że mogło mieć też związek z tym CO robiłem.

    Tak naprawdę to żeby się dobrze zabezpieczyć wypadało by używać i tabletek i prezerwatyw. Chociażby dlatego, że każde ma jakiż tam zakres procentowy skutecznożci. Prezerwatywa chyba największy, ale… zawsze może pęknąć 😈

    Oczywiscie lepiej jest kochac sie bez-ale to zbyt ryzykowne.

    No, można bez. Wystarczy żeby facet uważał i jak ma zamiar „dokończyć” to dopiero wtedy zakłada.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To z tym kończeniem to nie ejst takie super dobre, bo najpierw mży potem pada. Facet ie wydziela spermy tylko podczas wytrysku. Ale jak ktoż lubi ryzykować:)

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Wiesz, ja nie mówię że należy czekać do OSTATNIEJ chwili…

    Chociaż może masz rację, czasami lepiej na zimne dmuchać 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tak naprawdę to żeby się dobrze zabezpieczyć wypadało by używać i tabletek i prezerwatyw. Chociażby dlatego, że każde ma jakiż tam zakres procentowy skutecznożci. Prezerwatywa chyba największy, ale… zawsze może pęknąć 😈

    Twoja wiedza chyba nie jest zbyt duża. Prezerwatywy mają jeden z mniejszych procent skutecznożci. Najwiekszy mają tabletki bo coż koło 99,8 oczywiżcie jeżeli się je uzywa wg wskazań.

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Twoja wiedza chyba nie jest zbyt duża. Prezerwatywy mają jeden z mniejszych procent skutecznożci. Najwiekszy mają tabletki bo coż koło 99,8 oczywiżcie jeżeli się je uzywa wg wskazań.

    Coż, takie miałem informacje.
    Porównałem jeszcze kilka źródeł znalezionych w internecie i wychodzi bardzo duży rozrzut – od 2 do 15 współczynnika zawodnożci Pearl’a. I często podkreżlają, że zależy to od dożwiadczenia i mężczyzny i kobiety.
    Czyli w zasadzie w pewnym sensie masz rację masz rację 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Cieszę się, że swoim postem nakłoniłam Cię do poszerzenia swej wiedzy 😉

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ja uwazam ze tabletki wlasciwie przyjmowane i prezerwatywy to juz przesada, chyba ze ktos ma problem z systematycznoscią ale wtedy tabletki nie maja sensu.

    sonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no my od zawsze uzywamy durexow….

    przewaznie tych EKxRA SAFE… co prawda pekly nam dwa razy, ale i tak im ufamy! kazdemu sie chyba zdazylo;)

    smakowe?- jak dla mnie zadna rewelacja…
    prazkowane?- hmmm…. nie przepadam
    ale ostatnio wyprobowalismy te wydluzajace stosunek – sa rewewlacyjne i ciensze od tych 'safe’

    sonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no my od zawsze uzywamy durexow….

    przewaznie tych EKxRA SAFE… co prawda pekly nam dwa razy, ale i tak im ufamy! kazdemu sie chyba zdazylo;)

    smakowe?- jak dla mnie zadna rewelacja…
    prazkowane?- hmmm…. nie przepadam
    ale ostatnio wyprobowalismy te wydluzajace stosunek – sa rewewlacyjne i ciensze od tych 'safe’

    sonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no my od zawsze uzywamy durexow….

    przewaznie tych EKxRA SAFE… co prawda pekly nam dwa razy, ale i tak im ufamy! kazdemu sie chyba zdazylo;)

    smakowe?- jak dla mnie zadna rewelacja…
    prazkowane?- hmmm…. nie przepadam
    ale ostatnio wyprobowalismy te wydluzajace stosunek – sa rewewlacyjne i ciensze od tych 'safe’

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja rzadko używam bo stosuję tabletki ale większe zaufanie mam do Durex’a.

    EDIT: Kupionego tylko i wyłącznie w aptece.

    imported_pomarancza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Co za różnica, czy kupisz w aptece, czy w sklepie? Przecież produkt ten sam, tylko marżę apteka może nałożyć i w efekcie zapłacisz więcej.
    Ja też tylko gumki, bo po tabletkach dostałam depresji :/

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    przyznam-durex w rossmanie lub leclercu jest najtanszy. i to wszedzie, bo przecież sieciówki w każdym miescie maja takie same ceny. a w aptekach zawsze jest te 2 zł drożej. niby nie dużo, ale jak się jedzie tylko na gumkach (tak jak ja również), to w skali miesiąca wychodzi niezła oszczędnożć 😉

    ps. chyba że ktoż ma namiary na jeszcze tansze? 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezerwatywa"

Przewiń na górę