• Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Gumki są nieskuteczne… Pękają i coraz bardziej ich nie lubię…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Gumki są nieskuteczne… Pękają i coraz bardziej ich nie lubię…

    Są skuteczne, ale ja też ich nie lubię, bo nie zapewniają mi komfortu psychicznego i pękają:/

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    No włażnie pękają i to jest najgorsze, bo to cały efekt psuje. A ja mam takiego pech, że pękają AKURAT wtedy, kiedy mam płodne dni… 🙁

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Mojemu chłopakowi się raz zsuneła, naszczężcie nie skończyło się to dzieckiem…

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    My uzywalismy durexow nigdy nic sie z nimi nie dzialo, ale ja zawsze sie balam i stersowalam czy aby napewno sa skuteczne, wiec zaczelam brac tabletki, łączylismy je z gumkami, ale po jakims czasie tylko tabletki, ale nigdy moj facet we mnie nie konczy…

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    przez jakis czas urzywalismy gumek-ale sa niefajne, nigdy nam nie pekly, ale przerywanie gry zeby ja zalozyc, albo mycie rak-po dotykaniu się (między stosunkami) -zero romantyzmu.
    z tabletkami, mozna liczyc, na wiekszy luz, i pewnosc.. wiec jesli masz stalego partnera i lubisz wygode to polecam zmiane sr. anty.

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Noo wlasnie tu generalnie chodzi o komfort psychiczny:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Noo wlasnie tu generalnie chodzi o komfort psychiczny:)

    dokładnie

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja kupuje w aptece, bo w takich duzych sieciowych sklepach duzo ludzi ma do nich dostep, balabym sie ze moga byc jakos uszkodzone, slyszalam nawet raz o takim dziadku w kiosku, ktory w imie powiekszania sie narodu przebijal gumki…brrrr, biedni Ci ktorzy na nie trafili, poza tym prezerwatywy w aptece sa prawidlowo przechowywane, chronione przed swiatlem, wiglcia itd…ja uzywalam zarowno durexow jak i unimil, czytalam w statystykach durex ze rzadziej peka, ale nam ani jedne ani drugie nie pekly.w durexie nie podoba mi sie tylko to ze wycofano te ze srodkiem plemnikobojczym…

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    A czemu wycofali te ze srodkiem plemnikobojczym??

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    nie wiem dlaczego, byc moze nie mialy powodzenia, albo za malo nawilzaly…sama nie wiem, jak dla mnie to byly calkiem calkiem.

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Moj chlopak wlasnie nienawidzi tych z srodkiem plemnikobojczym …
    a mi to tam obojeyne hehe:P

    puppyme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja nie polecam prezerwatyw jako antykoncepcji. Niby taki mały procent pęka a mi sie to zdarzyło przynajmniej z 8 razy…Tylko dzieki szczesciu nie jestem zbyt mloda mama…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nam pękały…. teraz juz nie ;] no był jeden przypadek ;] ale opanowany hehe..
    ale my tylko unimil ;]
    ale z powrotem myżlę nad tab albo plastry ;]

    kobieca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Żadna prezerwatywa nie daje 100% pewnożci, ale zazwyczaj starcza!:) Polecam Durex Extra Safe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezerwatywa"

Przewiń na górę