• Autor
    Odp.
  • NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    jak dotad nie pękła, uzywamy tylko durex’a :extra safe lub classic.

    uwazam, ze dobrym dodatkiem jest zel intymny durex, dodatkowo nawilza i zabezpiecza prezerwatywe przed peknieciem, poniewaz nie wysycha ona tak szybko.

    kornel85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    wystarczy… chyba, że bedzie dziurawa 🙂

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    no raczej, jak jest dziurawa, to nic Ci nie pomoze.

    zuziaa88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Durex classic!!! Mnie również nigdy nie zawiódł, chociaż wolę mieć w zanadrzu jeszcze jakaż drugą metodę,ja stosuję patantex oval, niezbyt wygodny,ale przynajmniej mam większą pewnożć,że mamusią na razie przynajmniej nie zostanę…

    openminded
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    myżle, że dla lepszej ochrony wypadałaby użyć prezerwatywy i globulek plemnikobójczych choć jest również minus ich używania… strasznie się pienią i wysuszają 😕 albo prezerwatywa ze żrodkiem plemnikobójczym lub pogrubione prezerwatywy np Durex Extra Safe 🙂

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Ja dla profilaktyki i krazki NR i gumki. Nigdy nic nie wiadomo.

    kornel85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    wiadomo 😀
    im wiecej tym pewniej 😉
    ale czy przyjemniej 😉 ?

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    No przyjemniej na pewno nie…
    Dlatego myżlimy żeby odpużcić te gumki…
    Chociaż własciwie juz się przezwyczaiłam, ale dla niego to chyba będzie wielka zmiana na plus 🙂

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja dla profilaktyki i krazki NR i gumki. Nigdy nic nie wiadomo.

    I nie przeszkadza Ci to razem? przeciez jak sie juz uzywa hormonow, to dosyc bezpieczne, nie trzeba zadnych dodatkow..szczegolnie dwoch „dopochwowych”, ze tak powiem… 🙄

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja i mąż stosujemy Durex albo Unimil, staramy się raczej wybierać lepszej jakożci (extra safe) albo coż w tym stylu, chociaż w naszym przypadku nawet gdyby pękła to nie była by jakaż straszna tragedia ale zawsze lepiej unikać nieplanowanych sytuacji. A co sądzicie o prezerwatywach dla kobiet ? u nas raczej mało popularne ale na zachodzie są modne

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Ja nie używam prezerwatywy już od dłuższego czasu. Teraz biorę pigułki. Moim zdaniem o wiele bardziej wygodna metoda antykoncepcji i nie ważne czy to jest prezerwatywa dla kobiet czy też mężczyzn.

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Jeżli jest prawidłowo stosowana to na pewno wystarczy. Ewentualnie jeżli pęknie.. co mi np. się nigdy nie zdarzyło idziesz do lekarza, obojętnie jakiego i prosisz o tabletki tzw”antykoncepcja po” i nie ma problemu. Oczywiżcie te tabletki należy stosować tylko w ekstremalnych sytuacjach, bo mają dużą dawkę hormonów 🙂

    dorotka14
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Warto wiedzieć, że doustna antykoncepcja zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania na raka jajnika i raka macicy. Komfort psychiczny partnerów jest dużo większy niż przy używaniu prezerwatyw. Nie ma bowiem obaw przed pękniętą
    „gumą”! 😀

    Zenobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    w życiu nie zdecydowałabym się na seks, w którym przed ciążą miałaby mnie zabezpieczać prezerwatywa.
    jedyną antykoncepcją jaką uznaje są tabletki.

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    unimil pękł mi 2 razy, raz w newralgicznym okresie płodnożci….
    Na szczężcie, dzieci z tego nie było.
    Nie lubię gumek, ale jakoż z nimi trzeba żyć

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " prezerwatywa"

Przewiń na górę