Problemy z suchą skórą

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jakie kremy sa dobre na problemy z suchą,łuszczącą sie skórą na twarzy ?
    Najgorszy problem mam z czołem ,tutaj moge wałkować suchą skóre…

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio wynalazłam dobry balsam do suchej skóry – z garniera, czerwone opakowanie, tak samo krem do rąk tej samej firmy, naprawdę widzę różnicę

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Fakt, kremy Garniera są naprawdę bardzo dobre. Czerwony jest do skóry bardzo suchej. Ja polecałabym jeszcze kremy Neutrogeny- Norwegian Formula. Jak dla mnie idealne są kosmetyki tej firmy.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A stosujecie te wszystkie kremy które dostepne sa tylko w aptece ?
    Nie chodzi mi o te wszystkie mega drogie kremy,ale masci,kremy do problematycznej skóry…

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Też słyszałam o Neutrogenie, ale są jednak droższe od Garniera.
    A co do kosmetyków z apteki to stosowałam balsam z Vichy – naprawdę super, ale chyba ok 40 zł kosztuje..:./

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Hej ja również polecam Neutrogenę do suchej skóry no i tradycyjnie Nivea. Bardzo lubię w nich że nie są takie lejące tylko mają gęstą konsystencję.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Jesli udasz sie do najblizszej apteki,farmaceutka z cala pewnoscia doradzi Tobie najlepszy krem na Twoja dolegliwosc,bo jakos w kremy z drogerii nie wierze.W aptekach zawsze maja swieze.Glowa do gory,wszystko minie.Ewentualnie udaj sie do dermatologa.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja polecam kremy alantandermoline ,dobrze nawilzaja i łagodza wszelkie podraznienia.Mnie teraz po takim ostrym opalaniu pomogł alantandermoline z vit A i E.I tez mozna powiedziec ze jest to kosmetyk apteczny,nie drogi i dobry.

    malinka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Na problemy z suchą skórą polecam nawilżający i odżywijacy krem Aqua Balance Neoglis. świetnie pięllegnuje cereę suchą i wrażliwą. W swoim życiu stosowałam całe mnóstwo kosmetyków, ale na dłuższą metę się nie sprawdzały. Ten krem odpowiednio regeneruje, normalizuje nawliżenie powierzchniowe. Warto też nawadniać organizm pijąc dużo płynów (np wody). Jeżli chodzi o pielęgnację to nie mogłam trafić lepiej!

    Ejoanna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja używam kremu Nanobaserepair, też miałam problemy ze skórą i on mi pomógł. ale takie sprawy należy konsul;towac z dermatologiem on na perwno wybierze coż odpowiedniego.

    pikna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Hej, ja też polecam krem Neoglisu, ja używałam Revival. Trochę kosztuje, ale naprawdę warto!

    malinka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Pikna- a używałaż kosmetyków Neoglisu z innej serii które równiez pomagały Ci na problem z suchą skórą? Poleć jakiż, bo ja myżlę nad zmianą kremu, podobno co jakiż powinno się zmieniać, bo skóra się przyzwyczaja i potem krem już tak nie działa, jak na samykm poczatku.

    dasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jestem za garnierem i mleczkami nivea ;D

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A panthenol- łagodzi suchą i podrażnioną skórę… Warto używać w krytycznych sytuacjach:)

    pikna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] maja wrote:

    Pikna- a używałaż kosmetyków Neoglisu z innej serii które równiez pomagały Ci na problem z suchą skórą? Poleć jakiż, bo ja myżlę nad zmianą kremu, podobno co jakiż powinno się zmieniać, bo skóra się przyzwyczaja i potem krem już tak nie działa, jak na samykm poczatku.

    Wiesz co, stosowałam jeszcze krem Level Neoglisu. Producent mówi, że jest do cery normalnej i wrażliwej, ale spokojnie dawał sobie radę z moją suchą 🙂 Więc jak ktos nie ma suchej skóry wymagającej leczenia dermatologicznego, to myżlę, że z powodzeniem może ten krem stosować 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Problemy z suchą skórą"

Przewiń na górę