Przedwczesny wytrysk

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Po prostu w tym temacie faceci są zaproszeni do podzielenia się swoimi dożwiadczeniami, jak pracują nad opanowaniem przedwczesnego wytrysku. Co robić technicznie i co robić psychicznie, by utrzymać się długo ˜na fali, a przynajmniej umieć poczekać na partnerkę. To chyba ważne, nie? by nie spływać zaraz po obejrzeniu intymnożci kobiety, lecz jej dogodzić! Chyba nic nie jest lepszego dla nas samców, co? Jak myżlicie, Kumple? 😉

    Aaa, kobiety oczywiżcie też jesteżcie zaproszone! Miło gdybyżcie dopowiedziały swoje ˜trzy grosze
    😆

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie jestem facetem, ale wiem co zrobic. ^^ Po prostu trzeba sobie przed wizytą kobiety samemu popracowac, tak z 2 razy- powinno starczyc. 😛

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Nie miałam do czynienia z przedwczesnym wtryskiem u faceta, ale moim zdaniem najodpowiedniejszą metodą będzie lekka przerwa ?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    hmm no ale przecież jezeli facet odpływa juz wczesniej niz kobieta to niech odplywa kobiecie mozna inaczej tez dogodzic
    dla mnie nie ma to znaczenia

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @mrówka wrote:

    hmm no ale przecież jezeli facet odpływa juz wczesniej niz kobieta to niech odplywa kobiecie mozna inaczej tez dogodzic
    dla mnie nie ma to znaczenia

    gdybys wiedziala, co znaczy orgazm w tym samym momencie, nie pisalabys glupot.

    powiem szczerze: bylabym mega rozczarowana, gdyby moj facet mial tego typu problemy. masakra. wolalabym pojsc pod prysznic niz czekac az dokonczy palcem.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    a takie małe pytanie – miewasz czasem problemy z osiągnięciem orgazmu? miałaż kiedyż?

    jeżli tak, to masakra… nie wiem jak bym to przeżył, gdyby moja kobieta nie osiągała orgazmu, chyba bym umarł ze żmiechu.

    😆 😆 😆 😆 😆

    [jesteż idiotką]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a takie małe pytanie – miewasz czasem problemy z osiągnięciem orgazmu? miałaż kiedyż?

    jeżli tak, to masakra… nie wiem jak bym to przeżył, gdyby moja kobieta nie osiągała orgazmu, chyba bym umarł ze żmiechu.

    😆 😆 😆 😆 😆

    [jesteż idiotką]

    stary….nie ma sie co oburzac.

    kobieta moze czerpac satysfakcje z seksu nawet nie osiagajac orgazmu to raz. chyba ze koles ma problemy z przedwczesnym wytryskiem. wtedy ani orgazmu ani satysfakcji.
    poza tym brak orgazmu u kobiety nie wplywa na orgaz u mezczyzny. przedwczesny wytrysk natomiast wplywa na brak orgazmu znaczaco.

    nie jestem idiotka. po prostu lubie dobry seks bez tego typu problemow. i mowie to wprost.
    po prostu mowie wprost: przedwczesny wytrysk to problem, z ktorym nie chcialabym miec do czynienia. i na szcsescie nie mam.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    kochana, zaręczam Ci, że przedwczesny wytrysk jest dla mężczyzny tak samo przyjemny, jak i taki który facet ma kiedy sam zdecyduje. 😆 i szczerze mówiąc obydwa rodzaje są tak samo satysfakcjonujące. domysl się skąd wiem:lol: ..drugi niby jest fajniejszy z punktu widzenia kobiety i mężczyzny, który chce żeby jego partnerce było dobrze.. ale gdyby facet miał tak egoistyczne podejżcie do seksu jak Twoje, to pewnie mało by go obchodziło kiedy przeżyje orgazm.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    kochana, zaręczam Ci, że przedwczesny wytrysk jest dla mężczyzny tak samo przyjemny, jak i taki który facet ma kiedy sam zdecyduje. 😆 i szczerze mówiąc obydwa rodzaje są tak samo satysfakcjonujące. domysl się skąd wiem:lol: ..drugi niby jest fajniejszy z punktu widzenia kobiety i mężczyzny, który chce żeby jego partnerce było dobrze.. ale gdyby facet miał tak egoistyczne podejżcie do seksu jak Twoje, to pewnie mało by go obchodziło kiedy przeżyje orgazm.

    jesli dla ciebie przedwczesny wytrysk jest satysfakcjonujacy, to super.

    ale: gdyby kazdy facet czerpal z niego taka sama satysfakcje jak z normalnego seksu, nie powstawalo by codziennie setki watkow na roznych forach, a zjawisko to nie byloby postrzegane jako problem. a jest tak postrzegane. i to nie przez kobiety. glownie przez mezczyzn.

    druga sprawa…piszesz, ze gdyby facet mial egoistyczne podejscie do seksu, to nie obchodziloby go, czy kobieta przezyje orgazm…

    owszem. tyle ze jaka kobieta chcialaby uprawiac seks z takim facetem. zadna. bo seks to przede wszystkim przyjemnosc.

    zatem: ciesze sie, ze moj mezczyzna nie ma problemow z przedwczesnym wytryskiem.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    parvati nie wypowiadaj sie czy mam czy nie mam bo nic o tym nie wiesz

    i dlaej tak uwazam jak uwazalam jezeli sie tylko tym kierujesz ze facet musi Ci dogodzic bo jak raz tego nie zorbi to masz stracony caly dzien to gratuluje i smiac mi sie chce z Ciebie
    powiedziałam mozna to inaczej rozegrac

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @mrówka wrote:

    parvati nie wypowiadaj sie czy mam czy nie mam bo nic o tym nie wiesz

    i dlaej tak uwazam jak uwazalam jezeli sie tylko tym kierujesz ze facet musi Ci dogodzic bo jak raz tego nie zorbi to masz stracony caly dzien to gratuluje i smiac mi sie chce z Ciebie
    powiedziałam mozna to inaczej rozegrac

    mrowko, marto, kwiatku we wlosach…ty jak cos napiszesz, to naprawde tylko rece rozlozyc:))))

    gdyby glupota dawala skrzydla…latalabys po niebie.

    troszke interpunkcje pocwicz, bo ciezko sie czyta twoje posty bez ladu i skladu.

    seks nie nadaje sensu moim dniom, moim nocom czy mojemu zyciu.
    ale…ciesze sie, ze moj mezczyzna „nie musi tego inaczej rozgrywac”.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    ja p****….

    Jeżli ktoż jest zadowolony, że jego facet nie ma problemu z przedwczesnym wytryskiem i twierdzi, że byłby rozczarowany gdyby facet miał takie problemy to wcale to

    NIE śWIADCZY O EGOIZMIE!!

    O egoizmie mogłoby żwiadczyć gdyby kobieta zostawiła takiego faceta, nie wspierała go nie chciałaby mu pomóc itd.

    Ja też byłabym rozczarowana gdyby mój facet miał takie problemy. Ale oprócz tego na pewno starałabym się go wspierać i pomóc aby problem zniknął.

    Po co od razu te najazdy? Wątpie żeby jakakolwiek kobieta, mająca faceta z w.w. problemem biła mu brawo i cieszyła się tylko po to, żeby nie wyjżć na egistkę! Zakłamanie nikomu nie pomoże.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Józia wrote:

    Ja też byłabym rozczarowana gdyby mój facet miał takie problemy.

    To zupełnie zrozumiałe. Za blisko jestem z kobietą, by tego nie rozumieć. Włażnie dlatego ożmieliłem się założyć ten temat.

    @Józia wrote:

    Ale oprócz tego na pewno starałabym się go wspierać i pomóc aby problem zniknął. Po co od razu te najazdy? Wątpie żeby jakakolwiek kobieta, mająca faceta z w.w. problemem biła mu brawo i cieszyła się tylko po to, żeby nie wyjżć na egistkę!

    Bardzo się cieszę w imieniu męskiej czężci ludzkiej populacji, Józiu. Ale na Boga: JAK? Myżlę, że i facet chętnie pomoże swojej lasce, gdy jej coż nie idzie, tylko cała sztuka-szkopuł wskazać na rozwiązanie problemu i zastosowanie tego. Możecie coż o tym?

    Ja nie mam z tym problemów i mam swoje sposoby, które stosuję skutecznie, ale wiem, że taki problem jest w wielu parach. Jako założyciel tematu nie chcę niegrzecznie wychodzić przed szereg – zapraszam Was do przedstawienia żrodków zaradczych: konkretnie i wyraźnie.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Po pierwsze jestem kobietą, po drugie mój facet nigdy nie miał z tym problemu więc : SKĄD MAM WIEDZIEĆ JAK SOBIE Z TYM RADZIĆ? 😉 [/quote]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    Po pierwsze jestem kobietą, po drugie mój facet nigdy nie miał z tym problemu więc : SKĄD MAM WIEDZIEĆ JAK SOBIE Z TYM RADZIĆ? 😉

    [/quote]

    poza tym…:)))

    nie widze potrzeby, zeby sie nad tym zastanawiac.

    to nie jest moj problem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedwczesny wytrysk"

Przewiń na górę