• Autor
    Odp.
  • mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    A ja spytam tak:

    dla kogo przedwczesny wytrysk jest problemem? Szczerze mówiąc, to nigdy nie miałem z tym problemów, ale zastanawiam się nad tym – skąd się wzięła koncepcja, że jak facet ma orgazm wczeżniej niż później, to ON ma problem. Przecież miał orgazm.

    To kobieta ma problem w tej sytuacji.

    korzystanie z jednej lub nawet dwóch prezerwatyw na raz

    pogięło Cię???

    Facet, który osiągnął zbyt wczesny wytrysk, nie jest zwolniony od obowiązku zaspokojenia kobiety.

    Z czyjej perspektywy to jest zbyt wczesny wytrysk?
    Kto wymyżlił „obowiązek zaspokojenia kobiety”? obowiązek? Gratuluję podejżcia do seksu wszystkim, którzy tak o tym myżlą. Dziwię się, że wam w ogóle staje.

    jantarstudio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Nie zgodzę się z Tobą.

    Mężczyzna, przystępując do współżycia sex… nie ma na celu zaspokojenia swojego popędu.. .

    Inicjując akt sex.. obiecuje nie pisaną umową osiągnięcie satysfakcji również kobiecie. Kobieta nie jest tu żrodkiem do własnych celów. Osiągając wczeżniej orgazm, mężczyzna zazwyczaj kończy tą „zabawę” i jest sam zadowolony, a kobieta ? W tym wypadku czężć prawdziwych facetów kontynuuje zabawę, by kobieta również przeżyć coż wspaniałego na co każdy liczy.

    Kobiecie zazwyczaj trudniej -„nie tak szybko” jest osiągnąć orgazm. Wymaga większej uwagi, dokładnej i emocjonalnej zabawy.
    Kobieta nie jest powodem tego, że mężczyzna doszedł wczeżniej.
    To on tak poniósł się , za sprawą jej osoby.

    Obowiązek zaspokojenia kobiety nie wynika z jakichż reguł, jest to obopólna umowa-wieź partnerów przed inicjacją sex….

    Nie widzę sensu, i kolejnego współżycia, kiedy mężczyzna ma problem z przed wcz. wytr. i po osiągn. orgazmu odwraca się i zostawia kobietę samą sobie.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Mężczyzna, przystępując do współżycia sex… nie ma na celu zaspokojenia swojego popędu.. .

    Oczywiżcie, że ma.

    Inicjując akt sex.. obiecuje nie pisaną umową osiągnięcie satysfakcji również kobiecie.

    Nieprawda. Ktoż tą umowę wymyżlił za niego i automatycznie się podpisała.

    Osiągając wczeżniej orgazm, mężczyzna zazwyczaj kończy tą „zabawę” i jest sam zadowolony, a kobieta ?

    A kobieta nie jest zadowolona, więc to jej problem.

    na co każdy liczy.

    czy aby na pewno każdy?

    Kobiecie zazwyczaj trudniej -„nie tak szybko” jest osiągnąć orgazm. Wymaga większej uwagi, dokładnej i emocjonalnej zabawy.

    Nieprawda. Są tacy mężczyźni, którzy wymagają większej „uwagi”, żeby mogli osiągnąć orgazm. Orgazmy są lepsze i gorsze, w zależnożci od tego co partnerka robi.

    Dlaczego z problemu kobiety, robi się problem mężczyzny? Można tym komuż naprawdę zwalić życie – wymyżlając mu problem. Najczężciej jest tak, że faceci, którzy rozpoczynają życie seksualne szybko dochodzą, albo tacy, którzy mają akurat nową partnerkę. Jak kobiecie nie pasuje, to niech przeczeka i powinna jeszcze zapewniać swojego partnera, że wszystko jest dobrze, a nie dokładać mu presję („powinieneż mnie zaspokoić, muszę osiągnąć orgazm itp”) i prowadzić go od razu do lekarza. Później robi się z tego nerwowa sytuacja bez sensu i obniżenie samooceny faceta.

    chica18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Przedwczesny wytrysk można powstrzymać. Trzeba po prostu potrenować miężnie Kegla. Mój facet to potrafi i jest to bardzo przydatne. Musi po prostu zatrzymać go, przerwać na ułamek sekundy i może dalej. To bardzo dużo daje, szczególnie gdy sex nie jest między wami czymż zwykłym, bez uczucia czy namiętnożci tylko z kimż ot tak, dla samego seksu…
    Bo mhmm odczułam takie wrażenie, że Ty włażnie o czymż takim piszesz. Chociaż może się mylę. Zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach, owszem 😉 Np. że nie powinno się faceta dołować. W sumie, to nawet powinno podbudować i imponować kobiecie, że była taka gorąca, że facet nie umiał się powstrzymać.
    Innym problemem jest to, że działby się ten przedwczesny wytrysk zbyt często. Wtedy może to troszkę zacząć denerwować kobietę ;p

    anis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Panowie!
    W sobotę, 12 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki (sala Kisielewskiego) odbędzie się II Warszawski Dzień Promocji Zdrowia Seksualnego. Będzie to cykl wykładów popularno-naukowych skierowanych do pacjentów, na które będzie mógł przyjżć każdy zainteresowany. Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Początek imprezy “ godz. 10.00. Podczas Zjazdu wykłady na różnorodne tematy, prowadzone przez wybitnych specjalistów, a wżród nich „Zaburzenia erekcji i wytrysku – możliwożci skutecznego leczenia” “ dr Andrzej Depko

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link]ż wrote:

    Panowie!
    W sobotę, 12 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki (sala Kisielewskiego) odbędzie się II Warszawski Dzień Promocji Zdrowia Seksualnego. Będzie to cykl wykładów popularno-naukowych skierowanych do pacjentów, na które będzie mógł przyjżć każdy zainteresowany. Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Początek imprezy “ godz. 10.00. Podczas Zjazdu wykłady na różnorodne tematy, prowadzone przez wybitnych specjalistów, a wżród nich „Zaburzenia erekcji i wytrysku – możliwożci skutecznego leczenia” “ dr Andrzej Depko

    Aniż bardzo popieram takie inicjatywy – ale sam nie przyjdę…
    choćby z tego względu, ze już ten problem – chwała Bogu – opanowałem 😀

    ale uważam, że Twój apel jest godny podkreżlenia, bo gros nieudanych związków ma jako przyczynę przedwczesny wytrysk! należy o tym normalnie więcej gadać i spróbować coż stosować…

    z tym, że wiecie – czasem warto wydłużać stosunek + orgazm, a czasem warto mieć ich kilkanżcie po sobie… różnie to bywa… między ludźmi – bo… ludzie są różni! 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link]

    prawdę piszesz 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Kowal wrote:

    [usunięto_link]

    prawdę piszesz 😀

    przestarzała! z 2009 😉

    a jaką Kowal masz na obecne czasy 😉 ?

    PS. tylko coż od siebie, bo zauważyłem, że się chowasz pod innymi 😯

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Data nie ma nic wspólnego z autentycznożcią 8)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    łaj tam, babki muszą trzymać mocno berło i ciągle się indorzyć 😉

    każdemu prawdziwemu facetowi stanie i i będzie p****ł…
    radzę, weź go raczej delikatnie w dłonie. muskaj, lekko języczkiem…
    chłeptanie zostaw se na trzecie później! Jeny, ale masz cudowne uda! 😯

    Zwar
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Z resztą przywołany już dr. Depko prowadzi bardzo fajną audycje w radiu Tok FM
    „Kochaj się długo i zdrowo” tam już parę razy pojawiał się problem przedwczesnego wytrysku, radzę sobie posłuchać żeby rozwiać wszelkie mity z tym problemem, bo zwykle to jest kwestia hormonalna i żadne miężnie w prawdziwym Przedwczesnym wytrysku nie pomogą.

    Na szczężcie wszystkie do tej pory nagrane audycje są na ich stronie i można sobie posłuchać w formie podcastów 🙂

    xena23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Sprawdziłem Najlepszy na przedwczesny wytrysk jest preparat Stud 100 Angielski i tabletki Corrige A Niemieckie.

    Stosowałem oba na raz i działają jestem pod wrażeniem. Jedynie co, to trzeba uważać na podróbki Studa bo słyszałem że jest ich mnóstwo.
    :ok:

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Sprawdziłem Najlepszy na przedwczesny wytrysk jest preparat Stud 100 Angielski i tabletki Corrige A Niemieckie.

    xena23, nie ładuj mnie chemią, bitte! wolę Twe żarliwe usta i ponętne uda 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Stosowałem oba na raz i działają jestem pod wrażeniem. Jedynie co, to trzeba uważać na podróbki Studa bo słyszałem że jest ich mnóstwo.
    :ok:

    i tak pozostanę przy naturanych sposobach :-

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    niestety te mam doczynienia z tym problemem, facet tez jest tym zalamany, dlatego sie nie dziwie ze sie przejmujecie (obie plci) dlas kobiety to porazka, bo nie zday sie rozkrecic a ten juz po) a facet? tez sie zalamuje ze nie moze kobiecie dogodzic, penisem, nie palcem cy wibratorem.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    wiecie, żeby nie doszło do przedwczesnego wytrysku należy trzymać maćka u nasady…

    i dużo gadać – wy już potraficie zagadać najbardziej napalonego penisa 😀

    ps. aaa, i dużo tańczyć… a lubicie jeździć na koniach? hej! :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedwczesny wytrysk"

Przewiń na górę