• Autor
    Odp.
  • xena23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mój mężczyzna stosował spray Stud 100 i pomogło, skończyła się nerwowa atmosfera w sypialni teraz jest dobrze kochamy się ok. 30min 😀

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    to wszytsko nie jest takie proste, szczerze to współczuje facetom, za szybko kończą źle nie kończa wcale jeszcze gorzej 😛

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    No włażnie jak nie kończą wcale! Albo mają z tym ogromne problemy? Bo przecież to jest dla kobiety starszne, nie ma satysfakcji z seksu. Ja miałam i to i tamto (może pech, ale ja tego nie chce tak nazywać). Pierwszy mój partner był jak torpeda, ostatni nigdy nie kończył co bardzo mnie bolało (bo miałam wrażenie, że go nie podniecam wystarczająco;()

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Co by nie było ,zawsze niezadowolona.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie jak nie kończą wcale! Albo mają z tym ogromne problemy? Bo przecież to jest dla kobiety starszne, nie ma satysfakcji z seksu. Ja miałam i to i tamto (może pech, ale ja tego nie chce tak nazywać). Pierwszy mój partner był jak torpeda, ostatni nigdy nie kończył co bardzo mnie bolało (bo miałam wrażenie, że go nie podniecam wystarczająco;()

    Jula, jak się spużci przedwczeżnie, to weź za jądra, poklep po pysku, pomerdaj języczkiem, wybranzluj, usiądź mu pupą na nosie, powierć, zacznij jęczeć… masuj stopami po twarzy… wzdychaj… nie wierzę, że mu nie stanie i nie zacznie Cię solidnie popychac! 😆

    Alicce
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój chłopak był taki szybki, że po kilku sekundach było już po wszystkim. Na początku twierdził, że go za mocno podniecam więc skróciliżmy grę wstępną, próbowaliżmy nowych pozycji ale nic z tego nie wychodziło. W końcu sfrustrowana do granic możliwożci namówiłam go, żeby wziął tabletki opóźniające wytrysk. Trafiliżmy na preparat Priligy Po zażyciu tych tabletek mój chłopak zaczął dochodzić w normalnym tempie, nawet ostatnio mu powiedziałam, żeby szybciej skończył 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mój chłopak był taki szybki, że po kilku sekundach było już po wszystkim.

    wierzę, wierzę, Alicce 😆 fajnie, że szczerze o tym gadasz 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Na początku twierdził, że go za mocno podniecam więc skróciliżmy grę wstępną, próbowaliżmy nowych pozycji ale nic z tego nie wychodziło.

    kurde, za bardzo to sie nie wysililiżcie :wrrr:

    [usunięto_link] wrote:

    W końcu sfrustrowana do granic możliwożci namówiłam go, żeby wziął tabletki opóźniające wytrysk.

    boschszszzsz… to najgorsze z najgorszych – jestem przeciwnikiem chemii w seksie ://

    [usunięto_link] wrote:

    Trafiliżmy na preparat Priligy Po zażyciu tych tabletek mój chłopak zaczął dochodzić w normalnym tempie,

    ciekawe, czy zaczał Cię kochać w tym 'normalnym tempie’? 👿

    [usunięto_link] wrote:

    nawet ostatnio mu powiedziałam, żeby szybciej skończył 😉

    może to już cyborg? 😯

    sorry. tak specjalnie się rozpisałem. uważam, że lepiej naturalnie. po prostu.
    drogą ustawicznych starań. da się. tak uważam. tylko mało kto próbuje onas

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @kamila0109 wrote:

    Jeżli szukasz sprawdzonego i skutecznego preparatu na przedwczesny wytrysk czy silniejszą erekcję to zapraszamy do nas na http:www.erotoys.pl/ Znajdziecie tu szeroki wybór produktów od gadżetów erotycznych po preparaty na erekcję. Zapewniamy naszym klientom dyskrecję. Zapraszamy 🙂

    kamila, co Ty pleciesz? Gadżety mogą tylko pogłębić kompleks niezdolnożci seksualnej u faciorów… ja tam uważam, że liczy się najbardziej czułożć, odrobina humoru, ludzkie ciepło, nieco ćwiczeń, tak jak w każdym sporcie, hehe i ogrom miłożci :ok:

    jeżli nie, to powiedz mi dlaczego? pewnie chcesz zarobić?
    kurde to dam Ci dychę i wiej! 😈

    Przedkoronka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mój mąż gdy miał problem z przedwczesnym wytryskiem było to kilka lat temu stosował takie tabletki Stud Pills czy jakoś tak w czarnym opakowaniu i jakiś spray do tego w komplecie z Lidokainą z Anglii to kupił z internetu i działało praktycznie po pierwszym użyciu. Wcześniej gdy próbowaliśmy jakiś Polskich preparatów z Allegro niestety wszystkie okazały się placebo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przedwczesny wytrysk"

Przewiń na górę