• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ej jozia nieprawda ;p dopuki nie pojechalas mi od tepakow bylem cicho i tylko zwracalem uwage ze sie z toba nie zgadzam ;p miej pretensje tylko do siebie :d

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Zresztą nie mam zamiaru dyskutować z kolejną kretynką która czepia się bez powodu więc kończę rozmowę i nie bierz sobie tak do serca tego forum, bo kiedyż możesz nie wytrzymać 😆
    Pozdrawiam i żegnam

    Ejj… ja weszlam na to forum i po prostu zaczęłam wygłaszać swoje opinie. Nie podpasowały parvati a potem się posypało kilka innych osób. Nie zamierzałam się z nikim kłocić i na nikogo pierwsza nie n askoczyłam. To wy na m nie naskakujecie. Najpierw byla klotnia z parvati to potem Ty się podłączyłaż i tez miałaż ochotę się posprzeczać. Kolejna w kolejce jest WarnGirl, ciągle mi dogryza choć staram sięto olać.

    , a swoją drogą fajnie jest oceniać ludzi których się w ogóle nie zna naprawde trzeba mieć coż w głowie.

    Przyciął kocioł garnkowi, wiesz? Dobrze,ze wy z parvati mnie nie oceniacie.

    Ja na Ciebie naskoczylam?? nie napisalam ani jednego postu obrazliwego do ciebie rozmawialysmy w temacie o orgazmie kiedy za chwile napisalas ze jestem falszywa bo chodze na solarium i jakies inne bzdury wiec skoncz w koncu sie tak irytowac.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    o tym solarium napisalam juz długo po tym jak jechalas po mine razem z partvati.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Nie jechalam na ciebie poniewaz pierwszy raz wdalam sie z toba w dyskusje w tym temacie jaki juz wymienilam.
    Czyżby pamieć zawodziła? Zreszta nie ważne. Za przeproszenie mam to w d****. Te wszystkie dyskusje sa bez sensu i niczego nie wnosza oprocz zasmiecania tematow.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No to sie usmialam 😆 dziewczynko nie znasz mnie wiec lepiej zamilcz i dla twojej wiadomosci to nie chodze ani na solarium ani nie opalam sie na sloncu bo poprostu nie mam czasu a zdjecie jest takiego koloru poniewaz zostalo zrobione telefonem w sztucznym oswietleniu wiec stad te kolory.

    …ale na wszelki wypadek zmienie avatar bo za duzo osob zauwazy ile mam tapety na twarzy…

    buhahahahahahaha!!!

    (sorki-nie moglam sie powstrzymac 😆 )

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Nudzą już mnie wypowiedzi kretyńskich lachonów. Wieje nudą.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nudzą już mnie wypowiedzi kretyńskich lachonów. Wieje nudą.

    slowo ”lachon” zapewne tez podlapalas od Parvati.. wymysl cos sama i nie nazywaj mnie kretynka tylko dlatego,ze mam racje..

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Owszem jesteż kretynką głupią prostą kretynką i w dodatku pewnie starą pomarszczoną i zakompleksioną więc lepiej zejdz ze mnie bo twoje racje sa dla mnie smieszne gowno mnie obchodzi co sobie tam myslisz jednym słowem mam to w d****. Napisz nawet do gazety że vanilka ma kg tapety i spi w solarium jesli to cie tak bardzo interesuje.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Zapomiałabym napisz również że słowo „lachon” podłapałam od Parvati.
    Zapisz sobie gdzież tą informację w razie gdybyż zapomniała.

    No i oczywiżcie specjalnie dla ciebie kochana zmienilam avatar wyciągaj wnioski byle szybko

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Owszem jesteż kretynką głupią prostą kretynką i w dodatku pewnie starą pomarszczoną i zakompleksioną więc lepiej zejdz ze mnie bo twoje racje sa dla mnie smieszne gowno mnie obchodzi co sobie tam myslisz jednym słowem mam to w d****. Napisz nawet do gazety że vanilka ma kg tapety i spi w solarium jesli to cie tak bardzo interesuje.

    jastes smieszna..a mowilas,ze to ja przejmuje sie forum.. buhahahaha

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Dobra kończe temat bo nie ma sensu dyskutować i już nie zażmiecaj forum swoją obecnożcią.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dobra kończe temat bo nie ma sensu dyskutować i już nie zażmiecaj forum swoją obecnożcią.

    Ja je zasmiecam?? Przeczytaj lepiej swoje posty..caly czas mnie wyzywasz i piszesz czego to ty nie masz w d****…jakby to kogos mialo obchodzic..

    nie chcesz pisac to nie pisz a nie oglaszaj tego przy co drugim poscie…jestes zalosna

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] 🙂:twisted:😈 –> może mały zamach na józie

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Co mam ci sprecyzowac moj pierwszy post??

    zreszta…mialas juz nie odpisywac..czy tez ”konczyc ze mna”…

    buhahaha

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Nie kretynko 😆 😆 😆 😆
    Uczepiłaż się mnie pierwsza.
    Kończyć z Tobą??? czytac pani nie umie tak? 😆 😆 😆 😆
    glupia jestes i zostaniesz

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewiń na górę