• Autor
    Odp.
  • Monika
    Member
    • Temat贸w: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Powtarzasz sie…

    Ja napewno nie bede cie wyzywac..nie bede sie znizac do twojego poziomu-tyle!!

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

    taaa… powtarzam si臋 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 馃槅 Nie b臋dziesz mnie wyzywa膰 馃檮 a to ciekawe szkoda tylko ze juz za po藕no 馃槅
    Z tym poziomem to podpatrzy艂a偶 od kogo偶 znowu? Brawo 馃槅 馃槅 馃槅 Tutaj wszyscy pisz膮 o zni偶aniu sie do czyjego偶 poziomu 馃槅 馃槅

    No i to by by艂o na tyle po偶mia艂am si臋 a teraz trzeba wraca膰 do obowi膮zk贸w.
    Mi艂ego wieczoru kochana kole偶anko 馃槅

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

    Uczepi艂a偶 mnie si臋 dlatego 偶e nie masz humoru, jeste偶 niezaspokojona czy te偶 mo偶e Tw贸j partner Cie nie zadowala? 馃槅 馃槅 馃槅 To mo偶e skorzystaj ze szklanego cz艂onka tak jak niekt贸rzy tutaj 馃槅 馃槅

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    Uczepi艂a偶 mnie si臋 dlatego 偶e nie masz humoru, jeste偶 niezaspokojona czy te偶 mo偶e Tw贸j partner Cie nie zadowala? 馃槅 馃槅 馃槅 To mo偶e skorzystaj ze szklanego cz艂onka tak jak niekt贸rzy tutaj 馃槅 馃槅

    Nie uczepilam sie a tylko zwrocilam uwage..to raz..,

    a dwa: to nie potrzebuje twoich rad…ty nie potrafisz doradzac.

    ps. nowy avatar..sliczny 馃槢

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

    A ja nie potrzebuje 偶eby偶 zwraca艂a mi uwag臋 馃檪
    Dobra napisze ktorys raz z kolei nie ma sensu nasza klotnia bedziemy w nieskonczonosc tutaj pisaly 馃槢
    a tak na marginesie moj facet rowniez nosi tapete i sypia w solarium musze poinformowac wszystkich z gory

    miszczu
    Member
    • Temat贸w: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    zalatwcie to jak na prawdziwe kobiety przystalo!! ….
    ….w kisielu!! ;p

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

    E tam daj spok贸j ja ju偶 w stanie nie jestem 馃槢

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    A ja nie potrzebuje 偶eby偶 zwraca艂a mi uwag臋 馃檪
    Dobra napisze ktorys raz z kolei nie ma sensu nasza klotnia bedziemy w nieskonczonosc tutaj pisaly 馃槢
    a tak na marginesie moj facet rowniez nosi tapete i sypia w solarium musze poinformowac wszystkich z gory

    Przeciez sie nie klocimy..to tylko krotka wymiana zdan.

    ps.przystojny ten twoj facet-bez ironii 馃槈

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

    No niech b臋dzie 馃槈

    A co do tematu 馃檮 馃槅 to w ko艅cu znalaz艂am dla siebie balsam br膮zuj膮cy DAX Perfecta Orient i to super taki bo kosztuje 11 z艂 i co najwa偶niejsze nic mi si臋 ze sk贸r膮 nie dzieje 馃榾

    Jozia
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Najpierw napisala偶 to…
    [usuni臋to_link] wrote:

    A a swoj膮 drog膮 fajnie jest ocenia膰 ludzi kt贸rych si臋 w og贸le nie zna naprawde trzeba mie膰 co偶 w g艂owie.

    …a potem potwierdzila偶, 偶e owe s艂owa dotycz膮 ciebie.
    [usuni臋to_link] wrote:

    owszem jeste偶 kretynk膮 g艂upi膮 prost膮 kretynk膮 i w dodatku pewnie star膮 pomarszczon膮 i zakompleksion膮

    Hipokrytka.

    vanilka125
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 547
    • Zas艂u偶ony

    Nikt Cie o zdanie nie pyta艂 wi臋c po co si臋 wtr膮casz

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usuni臋to_link] wrote:

    Uczepi艂a偶 mnie si臋 dlatego 偶e nie masz humoru, jeste偶 niezaspokojona czy te偶 mo偶e Tw贸j partner Cie nie zadowala? 馃槅 馃槅 馃槅 To mo偶e skorzystaj ze szklanego cz艂onka tak jak niekt贸rzy tutaj 馃槅 馃槅

    widac, ze nie tylko assha lubi zagladac innym do lozka i nie tylko jozia lubi obrazac innych tekstami o starych babach…

    jesli ktos pisze o glupich lachonach, a sam sie zachowuje niczym chodzaca definicja glupiego lachona…to ja trace dla takiej osoby nie tylko sympatie, ale tez szacunek.

    niezaleznie od wszystkiego, vanilko, czlowiek z klasa takiej zenady nie odstawia.

    sylwia90
    Member
    • Temat贸w: 11
    • Odp.: 75
    • Sta艂y bywalec

    przestancie wkoncu 馃榾 馃榾 馃榾

    mrowka
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 764
    • Zas艂u偶ony

    vanilka ja do Ciebie nic nie mam tylko zauwazy艂am ze troszke naskakujesz na Monike ona co prawda poweidzia艂a swoje zdanie ale moze uzy艂a jednego slowa ,,mocnego” dosc, a ty J a wyzywasz od idiotek czy kretynek czy bog wie od kogo troszke to nie w porzadku moim zdaniem

    Jozia
    Member
    • Temat贸w: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    Nikt Cie o zdanie nie pyta艂 wi臋c po co si臋 wtr膮casz

    A ciebie pyta艂? To otwarte forum. Tu si臋 nie pyta kogo偶 o zdanie.

    jesli ktos pisze o glupich lachonach, a sam sie zachowuje niczym chodzaca definicja glupiego lachona…to ja trace dla takiej osoby nie tylko sympatie, ale tez szacunek.

    Non stop o tych lachonach nawijacie. Przesta艅cie ocenia膰 innych, bo tobie parvati te偶 nic do tego lachona nie brakuje. Ka偶dy czasem pod wp艂ywem emocji mo偶e si臋 tak zachowa膰. A swoj膮 drog膮, co to za krety艅ska nazwa „lachon”.

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " przyspieszacze"

Przewi艅 na g贸r臋