• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Moja żona stwierdziła że mnie nie kocha i już. Tyle…

    a to s*** jedna 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Dobrze że podpisałem intercyzę bo gdyby nie to pewnie poszedłbym z torbami.

    bardzo dobrze zrobiłeż, Stary! ja zresztą też z moją Ukochaną też…
    wiesz najlepiej nie mieszac miłożci z posiadłożcią 😆

    chociaż u nas jest proste – ona ma, i ja mam – gdyby wybuchła wojna nic nie mamy 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam fajną stronkę do rozliczeń [usunięto_link]

    OKi – no i co dalej? uważasz, że się znów zakochasz? tylko bez tej głupiej intercyzy 😈

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Na przykładzie dwóch znanych małżeństw. Pierwszy związek, ona zdradziła z najlepszym kolegą. Fakt faktem, nie układało się najlepiej od jakiegoż czasu. Teraz oboje są w innych związkach. Chyba bardziej szczężliwy niż dawniej. Drugi związek, pan okazał się gejem. Zostawił swoją żonę i dwie córeczki dla kolegi. Nie umiał już tak żyć. Ona znalazła młodszego, w końcu ma normalne życie w sypialni, on wyjechał z małej miejscowożci do UK.

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    dla mnei ostatecznożcią jest zdrada

    Elemelsplanet_eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnei ostatecznożcią jest zdrada

    Dla mnie w sumie też. Z obserwacji wiem jednak, iż wiele osób zdradę wybacza. Próbują na nowo z różnym skutkiem…

    Rokita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    hmmm, no włażnie z różnym skutkiem … i czy warto dwa razy wchodzić do tej samej rzeki ;-(

    Pawcio3
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jestem 5 lat po rozwodzie, to nadal boli.

    Antek91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    W dzisiejszych czasach 1/3 (!!!) małżeństw się rozpada. Wydaje mi się, że ludzie często odpuszczają, nie chce im się walczyć o związek. Wiadomym jest – zawsze w pewnym momencie wkrada się rutyna, ale w naszych rękach jest to, by sobie życie z drugą osobą urozmaicać.

    kasian85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Moim zdaniem teraz na rozwody jest moda. Podejżcie ludzi jest takie, że coż się psuje w związku, to od razu trzeba się rozwodzić. Nie ma w ludziach poczucia jakiejż odpowiedzialnożci. Młodzi ludzie są egoistami, nie patrzą na dzieci itp. Wszystko zbyt łatwo przychodzi i odchodzi, ludzie za szybko odpuszczają. Wmawia się ludziom – a zostaw ją jak ci z nią źle, zamiast przypomnieć jak było dobrze i dlaczego się pobrali…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rozwód- dlaczego?"

Przewiń na górę