• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Co sądzicie na temat rurek?Są teraz bardzo modne,ale ja ciągle nie mam odwagi nawet ich przymierzyc 😀 Myżlę,że do tego typu spodni trzeba miec zgrabne nogi a moje są strasznie chude i pewnie wyglądałabym jak pająk 😆 Czy któraż z Was ma juz może w swojej garderobie taki model spodni?Podzielcie się swoimi „rurkowymi dożwiadczeniami” 😀

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Rurki są super 🙂 Tak sie do nich przyzwyczaiłam, że nie lubie juz nosić tych rozszerzanych 😥

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jesli chodzi o mode to jestem sto lat za murzynami.
    czy jesli mowa o rurkach to chodzi wam drogie panie o dzinsy z prosta „obcisla” nogawka?
    no bo jesli tak to musze sie wypowiedziec ze czasem widuje takie stworki chodzace po ulicach w takich wlasnie spodniach i wyglada to obrzydliwie.
    nogi krzywe, buty wogole nie dopasowane do reszty – katastrofa
    nie obrazajac zadnej z was mam po prostu nadzieje ze nie natrafilam na nikogo kto ma pojecie sie ladnie ubrac 😕

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez za bardzo nie wiem o co hcodzi z tymi rurkami ale jak pisze YXZ moze to chodzi o te ocisłe to mi akurat też sie takie nie podobaja najbardziej lubie dzowny raczej mam tylko takie w innych sie nie poakże:PP moje ulubuiione i uwazam ze super wygladaja jescze takie szerokie to jest to:D

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak,tak-rurki to spodnie z prostymi,opinającymi nogawkami.Są teraz super modne i naprawdę rewelacyjnie wyglądają 😀 Kiedyż również chodziłam w dzwonach ale teraz przerzuciłam się na spodnie z leciutko rozszerzanymi nogawkami 😀

    makaronik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a ja uwielbiam rurki 🙂 mam kilka par i ciagle w nich chodze 🙂
    zgadzam sie z tym ze rurki mozna dopasowacdo kazdej figury.
    w dzwonach chodzilam kiedys. teraz tylko rurki albo najzwyklejsze proste jeansy.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Osobiżcie nie podążam za modą i chodzę w tym co lubię! I bardzo ale to bardzo lubię jednak szersze spodnie, jest mi wygodniej w nich, lubię bojówki , lubię szwedy , lubię dzwony…

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Osobiżcie nie podążam za modą i chodzę w tym co lubię! I bardzo ale to bardzo lubię jednak szersze spodnie, jest mi wygodniej w nich, lubię bojówki , lubię szwedy , lubię dzwony…

    ilybj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kupuj se rurki to najwspanialsze spodnie!!! ale nie zgodze sie zwypowiedzia ze to biale a nie czarne pochudzają bo to włażnie czarne pochudzają i to nie tylko spodnie tylko ogólnie kolor czarny max wyszczupla.. a biały absolutnie nie…

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Rury sa swietne, bo podkreslaja figure, a dzwony, to makabra dla nog….
    Potwierdzam, ze ciemny granat dzinsow wyszczupla, a jasny pogrubia i to bardzo!!!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zdobyłam się na przymiarki różnych rurek i wiecie co?tak najgorzej niewyglądałam wcale… 😀 myżlę,że będzie to mój następny zakup 😉

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Mi osobiżcie nie podobają się rurki. Uważam, że są tylko dla dziewczyn szczupłych i wysokich. Widzę jak niskie, przy kożci dziewczyny ubierają rutrki to wygląda nieestetycznie i do tego balerinki.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mam rurki 😯
    Są żwietne i nawet nie wyglądam jak pająk 😆 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    mieszkajac w Anglii napatrzylam sie juz przeszlo rok na rurki i powiem ze wcale mi sie nie podobaja a tu jak jeszcze facet chodzi w takich obcislych spodniach to jest okropny widok. Sorry takie jest moje zdanie.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    mieszkajac w Anglii napatrzylam sie juz przeszlo rok na rurki i powiem ze wcale mi sie nie podobaja a tu jak jeszcze facet chodzi w takich obcislych spodniach to jest okropny widok. Sorry takie jest moje zdanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rurki :)"

Przewiń na górę