• Autor
    Odp.
  • Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    kategorie sprawiaja problemy, to prawda…jak wpiszesz aparat lsutrzanka np w polskim ebay, to pokaze w tej chwili dwie pozycje, a na calym swiecie tsakich aparatow w ebay jest zatrzesienie. trzeba szukac uzywajac innej kategorii, najlepiej uzywajac slow kluczowych, lub dokladnej nazwy tego co sie chce kupic.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Z dożwiadczenia wiem, że dobrze jest szukać od razu po nazwie producenta czy nazwie modelu w słowach kluczowych – a jeżli nie jestem pewna, jakiej firmy szukam dokładnie i potrzebuję inspiracji, to wtedy zaglądam w poszczególne kategorie i przeglądam propozycje poszczególnych firm – tak kupiłam np. zegarek, o którego producencie nigdy wczeżniej nie słyszałam 😀

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    DamaPik – to chyba też zależy od tego, co chcesz kupić. Elektronika, sprzęt, meble, ciuchy, artykuły designerskie, gadżety itp. najczężciej mimo wszystko są tańsze w Internecie, niż w sklepach.

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja się spotkałam już nie raz, że to co w internecie niby jest tańsze w rzeczywistożci okazało się droższe niż w jakimż dobrym sklepie u autoryzowanego dealera, sprzedawcy sieci. Wolę popatrzeć w internecie, posprawdzać adresy i wybrać się do takiego sklepu by móc porównać wszystko. Czasem na prawdę lepiej jest zakupić coż w sklepie niż przez internet.

    dokladnie masz racje, latego trzeba miec mozliwosc porownywania tych cen. najlepiej wejsc na ebay, allegro, sprawdzic ceny w sklepach i wybrac najlepsza oferte 😉

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    dokladnie masz racje, latego trzeba miec mozliwosc porownywania tych cen. najlepiej wejsc na ebay, allegro, sprawdzic ceny w sklepach i wybrac najlepsza oferte 😉

    Lubię mieć wybór, lubię móc się spokojnie zastanowić, lubię rzeczy niepowtarzalne i po prostu dobre, z klasą; czasem lubię nowinki, choć nie gonię żlepo za modą, mimo wszystko lubię mieć żwiadomożć, że mogę sobie kupić coż, czego np. w Polsce dostać jeszcze nie można. A do tego lubię czuć się bezpiecznie, kiedy robię zakupy (np. paypal) a nie przepadam za tłumami w sklepach – m.in. stąd zakupy internetowe.

    PYZA MAZOWIECKA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    zastanawiałam się, czy jest jakaż możliwożć zaoszczędzenia na rzeczach nieco droższych (samochody, elektronika, wyposażenie wnętrz itp) podczas zakupu? słyszałam, że na ebayu jest niezły wybór i nawet jak się coż sprowadza z zagranicy to wychodzi taniej niż w Polsce. kupowałyżcie może coż w ten sposób?

    w warszawie

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja Ci mogę polecić podbij.pl i fruli.pl . Różnią się od ebaya bo tam użytkownicy nie wystawiają przedmiotów. Nie wiem o ile się podbija cenę produktu na ebay ale na podbij.pl to o 10 gr a na fruli.pl o 8 . Zajrzyj sobie może akurat na coż fajnego trafisz.

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link]* wrote:

    Ja Ci mogę polecić podbij.pl i fruli.pl . Różnią się od ebaya bo tam użytkownicy nie wystawiają przedmiotów. Nie wiem o ile się podbija cenę produktu na ebay ale na podbij.pl to o 10 gr a na fruli.pl o 8 . Zajrzyj sobie może akurat na coż fajnego trafisz.

    W takim bądź razie kto wystawia przedmioty np. na fruli.pl ?

    kotiek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący
    sija* wrote:
    Ja Ci mogę polecić podbij.pl i fruli.pl .

    Dokladnie ze wszystkim sie zgadzam. Ja jestem zarejestrowana na fruli.pl i jestem normalnie zachwycona. Uwielbiam rzeczy markowe, ale jak wiadomo, nie zawsze mnie na nie stac, teraz stac mnie na wszystko. Juz upolowalam perfumy Diora i czekam na samsunga omnie – mam nadzieje, ze znow uda mi sie wygrac licytacje.
    Do zobaczenia na fruli 🙂

    kotiek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    W takim bądź razie kto wystawia przedmioty np. na fruli.pl ?[/quote]

    wystawiane przedmioty sa przez fruli.pl – oni sa ich wlascicielem, czyli w koncu mamy gwarancje, ze sa nowe i z certyfikatami, dlatego nie boje sie kupowac :):):) Dziekuje portalowi za mozliwosc robienia tak udanych zakupow hip hip hura

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No włażnie . to fruli.pl wystawia przedmioty . tak jak na podbij.pl robi to podbij.pl hehe :d tylko stres jest duży bo kiedy aukcja zbliża się do końca ludzie licytują i trzeba uważać żeby sobie nie przegapić okazji.

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Hmmm… no tak trzeba uważać, a stres jest, bo przedmitoy można kupić po naprawdę atrakcyjnych cenach. Z tego co wiem, to stres i niepewnożć mozna ograniczyć, ponieważ na stronie fruli.pl znajduje się tzw frutkomat – mechanizm, który bedzie za nas licytował w ostatnich sekundach (po ustawieniu naszych preferencji cenowych i ilożci podbić)

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Jakoż te „podbijarki cen” wydają mi się mało wiarygodne – nie dożć, że czeka się nie wiadomo ile na rozstrzygnięcie, to jeszcze nie ma się żadnej pewnożci, że uda się dany przedmiot wylicytować/kupić.
    Jeżli mam coż do kupienia przez net, to wolę tradycyjnie – popatrzeć po porównywarkach cen a potem poszukać najkorzystniejszej i PEWNEJ oferty na alledrogo albo bardziej lubianym eBayu.
    Inne wynalazki do mnie nie przemawiają.

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    hm . no a allegro wydaje Ci się wiarygodne ? pewnie napiszesz tak bo allegro znane jest już praktycznie każdemu . na allegro tez nie masz żadnej pewnożci że uda Ci się wylicytować . Pewnie nie probowałeż to nie wiesz na jakich zasadach działa.

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Po 1. Uważam, że allegro jest przede wszystkim POPULARNE, nie jest oczywiżcie bez wad, ale w inny sposób niż „podbijarki”.
    Po 2. Wolę eBay, bo mam tam większy wybór i lepszy dostęp do produktów z zagranicy, często do rzeczy lepszej jakożci – i w przypadku obu serwisów można skorzystać z opcji „Kup teraz”, to znaczy, że dokładnie w jednej chwili – i absolutnie pewnie – stajesz się włażcicielem danego przedmiotu.
    Po 3. Znam tych, co próbowali coż wylicytować przez podbijarki i nie byli zadowoleni, ja nie będę żlęczeć godzinami na jakiejż stronie, żeby kogoż w ten sposób zasponsorować.

    Lubię mieć możliwożć podjęcia decyzji o kupnie bądź nie, nie lubię liczyć na żlepy los.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rzeczy ekskluzywne i luksusowe – gdzie?"

Przewiń na górę